Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nego, druze Conane, jeste li i vi bacili neki wild guess? Ako je, promaklo mi….

Još nisam. Kao domaćin na temi red je da prvo goste pustim….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Mustro!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

izračunajte prosjek svih drukova i tolki će bit…otprilike….možda.


izračunajte prosjek svih drukova i tolki će bit…otprilike….možda.

Koliki bi bio prosjek drukova prošle godine u ovo vrijeme? [wink]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Za sada na jednog medvjeda dolaze 2 bika. 34:16 ako sam dobro prebrojao

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


1301[sealed]

ako treba upisat kaj nam je želja ,moja je 3000,jer sam tada konačno u plusu [angry] ,no realnost mi se ipak čini drugačija [cry]

1750

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



1301[sealed]

ako treba upisat kaj nam je želja ,moja je 3000,jer sam tada konačno u plusu [angry] ,no realnost mi se ipak čini drugačija [cry]
Zašto si ljuta kada si u plusu?;)
[/quote]

1984

Pogodi Crobex-siječanj 2009,sigurno ćeš pogriješiti rekao bi onaj lik iz crtića…..
Ipak pokušat ću, očekujem cca 2000!

2400

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

U sječnju,odnosno do kraja siječnja 2700-nadam se!

[color=blue][/color]vizionar

New Report

Close