Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

3620

1843,16

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

1999

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

1597

ispravljam se, jer sam mislio da se odnosi na kraj 2009. godine tako da se moram ispraviti

1785

Vidim da ste skoro svi raspoloženi, samo ne znam da li itko od vas ima neku dionicu u svom portfelju? Jer ako tako pesimistično razmišljate o Crobexu u 2009, možda bi bilo bolje da zaigrate loto ili sportsku kladionicu, tamo su vam veće šanse za dobitak. 🙂
Ja osobno mislim, i nadam se da će Crobex narasti više nego što bi dobio da nekakva sredstva oročim na banci, što je već u redu, a i nadam se da će bar neka od kompanija čije dionice imam u portfelju, dat i koju kunu dividende, iako ne treba očekivat previše, ali sve u svemu mislim da ćemo prema gore, UP!

sutra je novi dan.

2063


Vidim da ste skoro svi raspoloženi, samo ne znam da li itko od vas ima neku dionicu u svom portfelju? Jer ako tako pesimistično razmišljate o Crobexu u 2009, možda bi bilo bolje da zaigrate loto ili sportsku kladionicu, tamo su vam veće šanse za dobitak. 🙂
Ja osobno mislim, i nadam se da će Crobex narasti više nego što bi dobio da nekakva sredstva oročim na banci, što je već u redu, a i nadam se da će bar neka od kompanija čije dionice imam u portfelju, dat i koju kunu dividende, iako ne treba očekivat previše, ali sve u svemu mislim da ćemo prema gore, UP!

ovo me podsjeca na didov san i prognoze gdje su svi govorili ,poslije N.G., UP.Sad svi vicu down [smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



Vidim da ste skoro svi raspoloženi, samo ne znam da li itko od vas ima neku dionicu u svom portfelju? Jer ako tako pesimistično razmišljate o Crobexu u 2009, možda bi bilo bolje da zaigrate loto ili sportsku kladionicu, tamo su vam veće šanse za dobitak. 🙂
Ja osobno mislim, i nadam se da će Crobex narasti više nego što bi dobio da nekakva sredstva oročim na banci, što je već u redu, a i nadam se da će bar neka od kompanija čije dionice imam u portfelju, dat i koju kunu dividende, iako ne treba očekivat previše, ali sve u svemu mislim da ćemo prema gore, UP!

ovo me podsjeca na didov san i prognoze gdje su svi govorili ,poslije N.G., UP.Sad svi vicu down [smiley]
[/quote]
E prijatelju bila su to divna vremena ! Svi smo usnili DIDOV SAN a gle ti sad !

Gojko najbolje pogađa!!!

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho


ovo me podsjeca na didov san i prognoze gdje su svi govorili ,poslije N.G., UP.

Zašto imam osjećaj da sam taj dio propustio? Zemo, jesmo mi bili na istom okupljanju? [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

2008,90 i malo više optimizma ljudi. Fali nam toga

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

New Report

Close