Pogodi Crobex – Ožujak 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Ožujak 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije li danas malo kasno za prognozirati za Ožujak?

Pogađajte za ozujak,za april nema potrebe,nece ga ni biti.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Pogađajte za ozujak,za april nema potrebe,nece ga ni biti.

pa sta tako , ma ne vjerujem .
pa nisi vlajda ADRS_P rasprodao .
ako jesi ti si krivac za ovakvo stanej indexa.

najvrednije stvari u životu su besplatne

Nisu mi jasni optimisti koji prognoziraju 1600+
Što oni to vide a ostataku svjedskog tržišta kapitala promiče?
Čisti realizam i financijski pokazatelji ne vuku prema optimizmu…
… još u konkretnom slučaju ova naša (ne)sposobna vlada…

[sad] [sad]

Nauči gubiti ili odustani!!!

…1500…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

testiranje 1000

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

danas 1280, pa polako gore

Kada nitko od vas nebi drukao na dole s ciljem kratkotrajnog ulaganja a paničari nebi prodavali u bescijenje da bi vi digli neku siću Croby nema nikakvog razloga da padne ispod 1400 , več naprotiv poslije fin izviješća koji če biti puno bolji nego kod europskih firmi Croby bi trebao lagano rasti do cc 2000. Tako da ovog ljeta debeli šefovi iz Austrije nemaju đaba ulaz nego bar podcijenjen Crobex.
Ne smijete dozvoliti drugu privatizacijsku pljačku tipa obezvrijedi i jeftino prodaj za proviziju da bi se stranci obogatili! Ne kokošarite sa day tadeom za siću jer stime uništavate druge a bogami i sebe ali to nevidite.Ne budite strani vazali koji će oboriti još više croby da bi se debeli EU šefovi obogatili. Oni če počet kupovati i kada bi croby bio i 3000 a vi čete biti pametniji. Gledajte malo ispred sebe.

Vidim ja da vas ima još dosta optimista [sealed]

[emo_cool]

ljubavi samo nam to ostaje

vise volim narodnjake nego kruva jesti

Već je Grobi ispod procjene.

1478 [wink]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close