Pogodi Crobex – Ožujak 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Ožujak 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bliže 50 nego 5000! [rolleyes]


Pa ako je vjerovati u ono u što mnogi ovdje vjeruju (skoro svi osim mene) da "određeni veliki i institucijalni investitori" mogu toliko drmati našim tržištem da kratkoročno mogu napucati ili spustiti CROBEX potpuno im po volji…

…u tome slučaju mislim da bi do 31.3. mogli iskoristiti priliku da ga napucaju čim više, kako bi neki kvartalni rezultati/izvještaji izgledali malo ljepše… a i poneko tko treba iskrcaj priliku iskoristio, i onda kada prođe 31.3., onda opet po starom, lov na novi minimum kako bi se još smiješno prejeftino krcali oni koji se planiraju još dosta krcati… pa ako održe CROBEX tako nisko i do poslije lokalnih izbora… e onda će biti veselo, jer tada "padaju maske" (više se neće toliko lagati o stanju u domaćem gospodarstvu i poricati dubinu krize) i sentiment bi mogao i dalje biti "negativan" pa će ovi koji "drmaju tržištem" još neko vrijeme to vrlo odriješenih ruku raditi, bez da im išta ispriječi se na putu, čak niti američki bull market ako se nastavi – naše neće omesti 😛

P.S. Recimo CROBEX 1682 na 31.3., pa nakon toga strmoglavi pad na 1.200, nije nemoguće 😀

Vraže jedan kak si samo skontal! [lol]


Neznam kak ljudima nije jasno da se daju prognoze do 01.03. ……
hebote tu bumo još vidli i 29.03. prognozu za ožujak….nevjerojatno ali istinito…

[lol] [lol] [lol] [cry]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…a kada ćemo početi TRAVANJ 2009.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…a kada ćemo početi TRAVANJ 2009.

Odmah nakon OŽUJKA 2009. A opet prije SVIBNJA 2009. Inače to tako ide, ali ne mora značiti…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


…a kada ćemo početi TRAVANJ 2009.

Čekaj, vidiš da neki još pogađaju za ožujak. I za sad uspijvaju debelo fulati. [lol]

ja bi najviše volio 4500 ….iiii…i da ima čevapa



…a kada ćemo početi TRAVANJ 2009.

Čekaj, vidiš da neki još pogađaju za ožujak. I za sad uspijvaju debelo fulati. [lol]
[/quote]
[lol] [lol] [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


1450

Mislim da je ovo najbliže.
Svaka čast diddy.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

tema na 7. stranici. Conan gdje su rezultati?

New Report

Close