PLVA (Pliva d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PLVA (Pliva d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da ima rok do 11.10.2006.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

količina dionica za koje je u depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje

1.043.005 – BARR Laboratories Europe B.V.

5%

22.525 pohranjeno u SDA + 1.010.896 (EBDR, 5,43%) = 1.033.421 komada trenutno kod Barra, bilo je ukupno 5,5% u petak 29.09.2006. godine.

1.043.005 sada je još uvijek 5,5%.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Nije loše ali još samo 7 radnih dana, a moja procjena je da do petka na saldu Barra neće biti više od 6-7%.


Nije loše ali još samo 7 radnih dana, a moja procjena je da do petka na saldu Barra neće biti više od 6-7%.

mislim da si ipak malo prepesimistican. skupiti ce vise. i to prilicno vise [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ne znam za ostale ali ja sam se vec pripremio, Dom Perignon je na ledu, kavijar u frzideru a prskalice sam danas jeftino kupio u kineza (nelojalna konkurencija)…

Ipak, za svaki slucaj ona omca jos uvijek visi na lusteru… u slucaju da sve ne ispadne kako sam zamislio[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Nije loše ali još samo 7 radnih dana, a moja procjena je da do petka na saldu Barra neće biti više od 6-7%.

Bljedoliki je pod utjecajem lose karme. Potrebno ponovo baciti grah. U grahu sve pise. U grahu i Veroni, hi,hi,hi
Bljedoliki takodjer mislio da nece skupiti vise od jedan posto. Bljedoliki biti jako iznendjen, uskoro. Kucilo u snu vidjeti visok, lijep i plav poglavica kako ulazi u sator zvan SDA. Za njim ici nepregledne kolone ratnika. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


22.525 pohranjeno u SDA + 1.010.896 (EBDR, 5,43%) = 1.033.421 komada trenutno kod Barra, bilo je ukupno 5,5% u petak 29.09.2006. godine. 1.043.005 sada je još uvijek 5,5%.

a jesi ti baš tako siguran da je to od EBDR-a?[smiley10]

koliko je dionica pohranjeno u DB?

Ja sam također sve više uvjeren da bi mogli skupiti poveću količinu ali da se želim kockati bolje mi je da odnesem novce u kladionicu.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Upravo objavljeno:

Bush ukinuo zabranu financijske i vojne pomoći za Republiku Hrvatsku!
Kao što znamo, Sanader 17. 10 ide u Ameriku.

Ah, što reći?
Pliva nam je prodana.

La vita e bella!


a jesi ti baš tako siguran da je to od EBDR-a?[smiley10]

Po broju dionica i postocima odgovara. U petak vijest i deponiranje. Naravno, sve su opcije u igri.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close