Petrokemija najvišu plaću digla 43%, najveći jaz u plaćama menadžera zračnih luka

Naslovnica Forum Komentari članaka Petrokemija najvišu plaću digla 43%, najveći jaz u plaćama menadžera zračnih luka

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Javna tvrtka koja je u gubicima i kreditima nadoknađuje tragično poslovanje već 20 godina nema što dizati plaće uz isti broj radnika …

PTKM je dobar pokazatelj, da “kvalitetan” rad mora biti solidno plaćen, netko je financirao uništenje

sprže skoro 400 milijuna kuna godišnje i onda si za nagradu dižu plaće!?? sramotno!

Ignore: KressoM, delux

… zoki kad bude imao tu informaciju sigurno će reagirati. Inače možda on i ne zna da je vlada postavila Marčinka na čelu uprave… on igra ovako ja sve znam, a nekada nešto ne znam i ne mogu znati, poglavito kad su neka s….. u pitanju, čista bundesliga ! A Vrludak dok je vrludao sa Klausom nikome ništa… sad će betmeni samo što nisu…

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

logično bi bilo da ukoliko napravi gubitak plaća svima u upravi je = 0 NULA kuna,, ča ni minimalac,, i to ne na godišnjoj razini, nego u cijelom razdoblju u kojem su na čelu kompanije,,

dakle jednostavno, samo vlada u sabor uputi takav zakon i gotova priča.

New Report

Close