OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ispravak fond menadžeri imaju opt za ručak.

Vrlo vjerojatno idući tjedan ide pravo nabijanje impulsa. Ja srećom nemam dvojnika pa mogu beskonačno uživati u razgovorima po 7,30 kn.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Koji su planovi , 5g ili nesto drugo , cabel veze .TV .

Mašala sa 1.62.. do preko 6 kn u par mjeseci… hvala ekipi kaja me navukla ovdje u 2. mjesecu 🙂 .. definitivno ostajem dok ne prepustim onom tko dao ponudu za preuzimanje.. pa koliko god platio, dali 6 ili 16… meni svejedno :)))

nego kako se osjećaju oni koji su prodali tada ispod 2 kn.. ako nisu prodavali tuđe, a za sebe kupovali

..inace nesto mi palo napamet vezano za tromjesecni prosjek. Sta ako se cijena na burzi napuca toliko da tromjesecni prosjek bude recimo 18, a za dionice HT-ZABA se ponudi recimo 15 kuna.

Onda ostale dionice ponuđač treba otkupiti po 18 kuna.Mozda bi fondovi koji sada skupljaju i skupe velike kolicine do 10ak kuna, mogli odigrati neku takvu igru.

Cisto mi palo napamet.. 🙂

Ma prava igra počinje tek pred natječaj koji će biti objavljen u siječnju, zasad je to akumulacija dionica koje su na prodaju, a takvih koliko ja vidim nema još baš puno, vrijeme ide…naravno pod pretpostavkom da se stvari ne riješe ranije tj. na jesen.
Drago mi je da je ekipa bar približno shvatilo koliko bi dionica mogla vrijediti kad stigne ponuda. Što veća ponuda, to će više novca biti uskoro na burzi, što je naravno dobro.
Moramo ipak pričekati pa ćemo znati sve…

Nisam pratio trgovanje danas, ali 6 kn je pred kraj ili načeto ili probijeno? Kako god, u ponedjeljak počinje trgovanje na 6,x kn. Do kraja mjeseca spremaju se jurišne trupe za kotu 7.
Ekipa, sretno nam bilo! 👍

p.s. LeonT-o tome sam pisao neki dan, ali neki me nisu shvatili…

Ignore: KressoM, delux

Avax, do kraja mjeseca su samo četiri trgovinska dana.
Ovo je danas bilo lijepo za gledati.

Upravo tako. Svatko ulaže prema svojim mogućnostima. Isto tako netko će pristati na veći rizik, a netko neće. Netko se boji, netko je pohlepan. Strah vs. pohlepa.


Avax, do kraja mjeseca su samo četiri trgovinska dana.
Ovo je danas bilo lijepo za gledati.

Od 6-7 je rast samo 17%. Za 4 trgovinska dana, sasvim dostizno. Nije to vise kao sa 2-3 da treba narasti 50%… 🙂


Nisam pratio trgovanje danas, ali 6 kn je pred kraj ili načeto ili probijeno? Kako god, u ponedjeljak počinje trgovanje na 6,x kn. Do kraja mjeseca spremaju se jurišne trupe za kotu 7.
Ekipa, sretno nam bilo! 👍

p.s. LeonT-o tome sam pisao neki dan, ali neki me nisu shvatili…


sa 6 na 7 koliko je to %? samo danas je išlo preko 7%. bit će da je multiplikacija na djelu. i sam anštajn je rekao da je multiplikacija jedna od najačih sila. ja sam iz matematike imao uvijek stabilnu dvojku, moš misliti oni što su imali bar četvorku…. ubili se od para.

who dares, wins

Ht-u bi najbezbolnije i naunosnije bilo ukoliko postoji ikakva mogucnost da se preko neke svoje “sestrinske” firme Optima kupi te na taj nacin i dalje ostane pod upravljanjem Ht-a.Kolege koji su puno bolje upuceni od mene molio bi vas da mi odgovorite za ovu mogucnost.Hvala.

To nije moguće jel da je moguće već bi davno bilo učinjeno.

Hvala kolega Naimxs, postoji li mogucnost da npr.UG sada kupi opte a kroz određeno razdoblje ponovno Ht otkupi od UB?

Ne.

New Report

Close