OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ni ZABA ni HT sigurno nece dat ispod 10kn…a koliko ce bit vise to cemo vidit..

Neka netko kaze da PSN nije zakon. Sretno svima & prvi red naplate! 👍🏻😎

Da nije bilo PSN, pa pa OPTE. Ali, bilo je. Rezultat je dobit koja je sve veca, redovna otplata dugova, potpis svih javnih sluzbi, holdinga iz Zg na fiksnu telefoniju OPTE, itd, itd.. izvjesce ocekujem jako dobro a dionicu iznad 10. Ak ne za mjesec dana, bit ce za 3.

Još tjedan dana do dana obveze predaje elaborata Agenciji.
Mora da je već sačinjen.
Jesmo li rekli svi u dan 01.07. uputiti upit Agenciji ?.


Neka netko kaze da PSN nije zakon. Sretno svima & prvi red naplate! 👍🏻😎

pitajte one koji su bili s druge strane: strane otpisa, čekanja, izgubljenih tisuća i(li) milijuna kn, vjerojatno i radnih mjesta
uvijek gledati obje strane medalje
a ovako ne bi pričali niti da ste stari dioničar (prije PSN)

Agencija ne reagira na nervozne prijetnje, a nije niti sudionik tržišta kapitala, nema obvezu izvješćivanja javnosti. Prati da li priprema prodaje teče prema propisanoam. Najvjerojatnije će upite uputiti na povjerenika, Deloitte.

Fond menadžeri očito danas i u ponedjeljak ne rade. Za probijanje kote 6 čekamo srijedu. Očito da ozbiljne prodaje po 5,5 kn više nema.



Neka netko kaze da PSN nije zakon. Sretno svima & prvi red naplate! 👍🏻😎

pitajte one koji su bili s druge strane: strane otpisa, čekanja, izgubljenih tisuća i(li) milijuna kn, vjerojatno i radnih mjesta
uvijek gledati obje strane medalje
a ovako ne bi pričali niti da ste stari dioničar (prije PSN)
[/quote]
da nije bilo psn ja ovo nikad nebi ni kupio. od početka mi je bilo sumnjivo (ip-oi su mi svi 50:50) ali kad je palo ispod 10 to mora valjati. najveći gubitnici su prvi dioničari i oni koji su u nagodbi dobili dionice pa ih se brzo riješili. pitanje je koliko gubitnik je martić, čiju lovu je izgubio u dokapu? svoju ili od banke? možda će i ovako biti dobitnik.

who dares, wins

Pojelo i onog strašljivca sa 20 tisuća komada na 5,70
Hajde da vidimo tko će sada izložiti robu ispod 6 kn
Idući, molim


Fond menadžeri očito danas i u ponedjeljak ne rade. Za probijanje kote 6 čekamo srijedu. Očito da ozbiljne prodaje po 5,5 kn više nema.

Ne kupuju ovo samo fondovi ima tu i poznatih domaćih igraća koji ulaze….mnogi će se iznenaditi kad sa skrbničkih računa jednog dana prebace dionice na svoje ime….

A gle ove jednostavno moraju prodavati ispod 6 kn jer je 5,75 više nego 6,20… fantastično, nabildaj mi ask.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

…isto tako mora se razumijeti da ima onih koji su dobili dionice u zamjenu za dug i koji očito moraju prodavati jer im je novac potreban..a ima tu i dosta trejdera…koji stalno ulaze i izlaze iz dionice…tako da za svakih 20 lipa rasta treba u prosjeku 200 000 novih dionica protrgovati(+ trejderi),,,



Neka netko kaze da PSN nije zakon. Sretno svima & prvi red naplate! 👍🏻😎

pitajte one koji su bili s druge strane: strane otpisa, čekanja, izgubljenih tisuća i(li) milijuna kn, vjerojatno i radnih mjesta
uvijek gledati obje strane medalje
a ovako ne bi pričali niti da ste stari dioničar (prije PSN)

Kolega hvala na info👍🏻😊

slažem se zločesti..ja šaljem…

Da, za preko 6 kn čekamo dodatni impuls. To bi trebao biti elaborat, pa očekujem usidrenje na 8 kn.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close