OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

važno ti je hoće li firma u stečaj ili neće, ako neće cijena će ti biti puno veća

stečaj se, što su omogućili novi zakoni, odgađa na tisuću načina, jer najnepovoljniji je za vjerovnike (pa neće ZABA reći baš me briga, neka moje stotine milijuna u OPTIMI propadnu), tako se kupuje vrijeme za dobar ishod, koji dolazi (ovdje bi mogao najesen, a najkasnije do prvog kvartala sljedeće godine) – tko ima, makar i malo, neka počne s laganim krcanjem bit će kasno kad skoči u danu u dvoznamenkastom postotku

gospon brojka mislete da ovu dionicu treba kupovat?kaj ak ode u bankrot?


gospon brojka mislete da ovu dionicu treba kupovat?kaj ak ode u bankrot?

objasnio sam, nema bankrota, prejaki su igrači ovdje u igri, iza HT-a stoji njemačka država, a iza VIP-a austrijska, iza ZABA-e talijanska itd. … mogla bi se ovdje u’ Rvackoj jedino tobož’ simulirati ko fol pravedna mjera (ko da smo mi tu ko fol nešto odlučujemo) – dopustit će se da bez velikih problema VIP preuzme H1, a HT OPTIMU … sada su najbolji telekom-pravnici na dopustu, pa je odgođeno ročište a ionako će trebat pozvat se na kvartalne izvještaje, iako je jasno da će u akvizicije svi ući na temelju dobiti procijenjene za 2013., to će im biti osnova, ako ustreba banke i fondovi će dati ono siće što fali

gospon brojka i zakaj je do ovoga doslo uopce?- ak sve stima .. gledal sam IPO OT265 -330 kn cijene a sadje na 7??


gospon brojka i zakaj je do ovoga doslo uopce?- ak sve stima .. gledal sam IPO OT265 -330 kn cijene a sadje na 7??

kriza je napravila svoje
ovo je novi početak
pogotovo zato jer se američka ekonomija stabilizirala
počet će ponovo ulagati u cijelom svijetu
u EU, ciklus kasni za Amerikom oko pola godine do godinu dana
tako da će 2014. već biti velikih promjena, nabolje, što će utjecati i na nas



gospon brojka i zakaj je do ovoga doslo uopce?- ak sve stima .. gledal sam IPO OT265 -330 kn cijene a sadje na 7??

kriza je napravila svoje
ovo je novi početak
pogotovo zato jer se američka ekonomija stabilizirala
počet će ponovo ulagati u cijelom svijetu
u EU, ciklus kasni za Amerikom oko pola godine do godinu dana
tako da će 2014. već biti velikih promjena, nabolje, što će utjecati i na nas
[/quote]gledajte malo bloomberg pa ćete shvatiti što vam želi reći, prošli tjedan vam je bilo puno o telekomima

Što se ovdje dešava da je nestao pritisak na asku????

ovo je jedna od struka/firmi koju mora netko preuzet u bilo kakvom najgorem slučaju, zbog korisnika kojih ima pristojna brojka…
najgora solucija je da ih se polako gasi (npr Iskon), a za to je opet potrebno puno vremena, evo već je pozitivna stvar današnje blokiranje nagodbe u slučaju Dalekovod

može mi netko reći kako će se odraziti na OPTE činjenica da je sudac pokrenuo ocjenu ustavnosti zakona o predsteč. nagodbi? [emo_zacudjen]


može mi netko reći kako će se odraziti na OPTE činjenica da je sudac pokrenuo ocjenu ustavnosti zakona o predsteč. nagodbi? [emo_zacudjen]

jednostavno: kada bude gotova ocjena ustavnosti nastavlja se predstečajna nagodba po svim odredbama osim osporenih, ako takvih uopće bude


kada bude gotova ocjena ustavnosti nastavlja se predstečajna nagodba po svim odredbama osim osporenih, ako takvih uopće bude

a što ako ustavni sud stavi van snage neke ključne odredbe ili zakon u cjelini jer bez tih odredaba ne može funkcionirati?

New Report

Close