OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo sve ćemo znati kad se elita vrati s odmora, za dva mjeseca [emo_smijeh]

top 10 se dobro podebljava – neko se bacio na daily tradeing a zna se tko.

aha, a ta nova usluga ima troškove 0, pa ti kompletan prihod može bit EBITDA. Isto tako taj novi i bolji uređaj je besplatan ili u najmanju ruku ima istu cijenu kao i onaj lošiji.
I to treba prodati SVAKOM od 300.000 korisnika (kojih nema toliko nema ih ni 200.000) uključujući i 80.000 na CPS-u i 60.000 na ULL-u koji imaju samo telefon.
I to novo i nevidjeno je nesto takvo da nitko od konkurenata to ne može iskopirati i ponuditi pod istim uvjetima.
I također, to 'nešto' će nastati 'iz ničega' uz nula troškova razvoja i nula ulaganja.

bio sam opisao idealan rasplet, ali i s trećinom od toga, OPTIMA je na nogama (nikome ne treba potpuno vraćanje dugova, pogotovo ne u kratkom vremenu, zadnji put je to činio Causesku)

[/quote]

gospodine 0102…
omen est nomen …
nije toliko bitno što se govori, bitnije je ko govori.
[emo_vrtimise]


ima li šanse da se ova predstečajna poništi?
ja nerazumin šta će to ovdi, firma servisira dugove, raste, ima perspektivu, cashe income je super – pokazat će sljedeće tromjesečno izvješće, kao i rast broja korisnika od cca 15-20% poradi fiskalizacije.
Za razliku od svih DIOK, INGRA, VART … ovdje cash inflow svaki mjesec sve veći.
Ono na što ja pikiram je strani partner i cjena dionice 44 Kune.
p.s.
Tko razmišljanje smatra drukom neka zna da sam pun ko brod.

nije nemoguće

http://www.seebiz.eu/telekom-srbija-znatan-rast-profita-u-prvoj-polovini-godine/ar-68766/

može neko usporedit ove zarade i iznose zaduženja sa OT.?
thX

to ti dela gospon iz Top10.meni je smjesno kak cijena ide gore dole 2kn.

@mrki2
Tko iz TOP-10??


to ti dela gospon iz Top10.meni je smjesno kak cijena ide gore dole 2kn.
što trguje sam sa sobom ?



to ti dela gospon iz Top10.meni je smjesno kak cijena ide gore dole 2kn.
što trguje sam sa sobom ?
[/quote]

Pa nebih rekao da sam trguje , ima ih još .
Biti će zanimljivo vidjeti rasplet situacije.


http://www.seebiz.eu/telekom-srbija-znatan-rast-profita-u-prvoj-polovini-godine/ar-68766/

može neko usporedit ove zarade i iznose zaduženja sa OT.?
thX

najvažnija promjena u zadnje vrijeme je da američke telekome zanimaju manji evropski telekomi

pa popratite malo top10 na skdd.hr.
Sve će vam biti jasno glede gospodina X.

New Report

Close