OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crikva1, 30.05.2021. u 13:03

 





kvasac, 28.05.2021. u 16:26



 

Nisam znao da je BV 0,22 lipe, mislio sam da je 7 kn, skoro kupio i nahebo

Gdej  se može naći najnoviji BV

 



 

Kakav uzaludan pokušaj provokacije.Bv Optime znaju i mala djeca već kao i da to nema nikakve veze sa sadašnjom cijenom.Postoji nezavisna procjena a posljednja službena je bila 7,3 kn i to još kod pripajanju H1. A šta bi to trebalo značiti da ste nahebali? Jeste čuli kako se prodaju firme iz istog sektora? A za Ebitda? Ako ste stvarno tako neinformirani možete u 15 ak minuta sve pročitati tu na forumu.

Je nema nikakve veze BV(pa makar bio negativan),kao niti kod DLKV ili Dure.Ni stalno smanjenje broja korisnika nema veze,je li tako?Ni dugovi koji opterecuju poslovanje nemaju veze,zar ne !Samo se cudim zasto cijena pada?Ma ljudi,shvatite da sve ima veze,a posebno izvjesca i brojke.Sve drugo je prica i nadanja,a ovo je realnost.

Da se razumijemo,nemam pojma kako ce ova tvrtka zavrsiti,ali neki komentari “procjenili su to prije na 7 kuna i vise”,”sada ce raketa” i sl. mi se cine nerazumnima.

kvasac, 28.05.2021. u 16:26

Nisam znao da je BV 0,22 lipe, mislio sam da je 7 kn, skoro kupio i nahebo

Gdej  se može naći najnoviji BV

pa tih 0,22 je zadnje stanje na “moje dionice”

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/38064

OT-OPTIMA TELEKOM d.d. (dalje: Društvo) obavještava javnost da je dana 28. svibnja 2021. zaprimilo ostavke gđe. Ariane Bazala-Mišetić, gđe. Jelene Noveljić, gđe. Blaženke Klobas, g. Igora Vavre i g. Igora Radojkovića na članstvo u Nadzornom odboru Društva, a koje ostavke djeluju s učinkom od dana 11. srpnja 2021.

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/38064

ovo ne zvuči dobro….vrag će ga znati što se iza brda valja??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

bisakovi, 30.05.2021. u 16:44

 





Crikva1, 30.05.2021. u 13:03



 

 





kvasac, 28.05.2021. u 16:26



 

 

Nisam znao da je BV 0,22 lipe, mislio sam da je 7 kn, skoro kupio i nahebo

Gdej  se može naći najnoviji BV

 

 



 

Kakav uzaludan pokušaj provokacije.Bv Optime znaju i mala djeca već kao i da to nema nikakve veze sa sadašnjom cijenom.Postoji nezavisna procjena a posljednja službena je bila 7,3 kn i to još kod pripajanju H1. A šta bi to trebalo značiti da ste nahebali? Jeste čuli kako se prodaju firme iz istog sektora? A za Ebitda? Ako ste stvarno tako neinformirani možete u 15 ak minuta sve pročitati tu na forumu.

 



 

Je nema nikakve veze BV(pa makar bio negativan),kao niti kod DLKV ili Dure.Ni stalno smanjenje broja korisnika nema veze,je li tako?Ni dugovi koji opterecuju poslovanje nemaju veze,zar ne !Samo se cudim zasto cijena pada?Ma ljudi,shvatite da sve ima veze,a posebno izvjesca i brojke.Sve drugo je prica i nadanja,a ovo je realnost.

Da se razumijemo,nemam pojma kako ce ova tvrtka zavrsiti,ali neki komentari “procjenili su to prije na 7 kuna i vise”,”sada ce raketa” i sl. mi se cine nerazumnima.

Bit će da ste ljude prosvjetlili te su konačno shvatili šta je razumno i realno pa počeli po asku lupati.Kako sad to ??? Kada Zaba povuče svoje ljude i sada Ht iz Nadzornog odbora to Vam ne govori ništa ?

Andromeda, 31.05.2021. u 11:59

 





bisakovi, 30.05.2021. u 16:44



 

 





Crikva1, 30.05.2021. u 13:03



 

 

 





kvasac, 28.05.2021. u 16:26



 

 

 

Nisam znao da je BV 0,22 lipe, mislio sam da je 7 kn, skoro kupio i nahebo

Gdej  se može naći najnoviji BV

 

 

 



 

Kakav uzaludan pokušaj provokacije.Bv Optime znaju i mala djeca već kao i da to nema nikakve veze sa sadašnjom cijenom.Postoji nezavisna procjena a posljednja službena je bila 7,3 kn i to još kod pripajanju H1. A šta bi to trebalo značiti da ste nahebali? Jeste čuli kako se prodaju firme iz istog sektora? A za Ebitda? Ako ste stvarno tako neinformirani možete u 15 ak minuta sve pročitati tu na forumu.

 

 



 

Je nema nikakve veze BV(pa makar bio negativan),kao niti kod DLKV ili Dure.Ni stalno smanjenje broja korisnika nema veze,je li tako?Ni dugovi koji opterecuju poslovanje nemaju veze,zar ne !Samo se cudim zasto cijena pada?Ma ljudi,shvatite da sve ima veze,a posebno izvjesca i brojke.Sve drugo je prica i nadanja,a ovo je realnost.

Da se razumijemo,nemam pojma kako ce ova tvrtka zavrsiti,ali neki komentari “procjenili su to prije na 7 kuna i vise”,”sada ce raketa” i sl. mi se cine nerazumnima.

 



 

Bit će da ste ljude prosvjetlili te su konačno shvatili šta je razumno i realno pa počeli po asku lupati.Kako sad to ??? Kada Zaba povuče svoje ljude i sada Ht iz Nadzornog odbora to Vam ne govori ništa ?

To meni govori da nesto nije dobro ako svi “bjeze sa funkcija”,kada me vec pitate!

A zašto bas 11.07 i to samo dan nakon odluke AZTN o upravljanju sa Optimom

Zanimljivo

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/38087

Svi predloženi od Zabe.Netko mora i to s obzirom da Ht papa…Reklo bi se Pro Forma.Bitno je da se poštuju procedure i nema nikakve muljavine od strane Ht-a.

Dal netko uopće smatra i može zamisliti da će Zaba upravljati Optimom🙂 a Ht više ne smije.Pitanje vremena je samo…

Hmm, u top 10 vidi se da prodaje Kopsejak koji je pred oko mjesec dana imao 643.513 dionica, a sada je na 550.293 dionice što znači da je prodao 93.220 dionica! Ako namjerava izaći do kraja, cijena bi mogla još dolje, zato oprez s kupnjom!

Ignore: KressoM, delux

kolega avax10 proucite materiju. prodao je i dio SAPN. i tamo bi cijena mogla na kunu?

ako zelite kupiti jeftinije rađe napisite to.  😉 🙂

SAPN i OPTE ne mogu u istu rečenicu, to ti je valjda jasno. A to želim li ja kupiti ili prodati to je ipak samo moja osobna stvar pa komentiraj službene podatke, a ne tvoja nagađanja o mojim ulaganjima.

Ignore: KressoM, delux

Crikva1, 01.06.2021. u 13:59

Dal netko uopće smatra i može zamisliti da će Zaba upravljati Optimom🙂 a Ht više ne smije.Pitanje vremena je samo…

Kako ne, pa Zaba postaje 4 operater. Evo još koji dan i na njihovim šalterima će se moći ugovoriti duo ili trio paket.

avax10, 02.06.2021. u 10:11

Hmm, u top 10 vidi se da prodaje Kopsejak koji je pred oko mjesec dana imao 643.513 dionica, a sada je na 550.293 dionice što znači da je prodao 93.220 dionica! Ako namjerava izaći do kraja, cijena bi mogla još dolje, zato oprez s kupnjom!

danas je otišlo još 70.000 dionica što znači da je na oko 480.000 komada. teško da to može prodati na 4,5-4,80 kn ali na 3,5-3,80 bi već mogao

budapest !

Izgleda da izvjesca i poslovanje ipak imaju utjecaja na cijenu dionice iako je dio kolega ovdje tvrdio da su brojke i izvjesca i BV i smanjenja broja korisnika nebitni.Izgleda da je sve to bitno!!!

New Report

Close