OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo s oštrom traje izgleda od stoljeća 7. Nemam dionici ali imam HT i zabu i čekam mada više ni sam ne znam što. Valjda dividende na HT i zabu a možda nešto donese i prodaja

Oštrom je opta

Opte pad na 5,20 kuna. Ovo počinje neugodno podsjećati na nedavni pad dionice Dalekovoda…

Ignore: KressoM, delux

avax10, 28.05.2021. u 10:48

Opte pad na 5,20 kuna. Ovo počinje neugodno podsjećati na nedavni pad dionice Dalekovoda…

baš da

tako smo se svi danima pitali zašto se netko iskrcava na 6 kn bez novih vjesti a kad su vjesti došle cijena se u par dana sunovratila preko -70%!

prst na okidaču i pozorno pratiti da se nešto slično ne ponovi ovdje

koliiki je buk (bv)optime?

Zadnja 5 kn! BV je prema moje dionice 0,22 kn.

Ignore: KressoM, delux

hmm,možda reiff.fond izlazi? problem je što imaju preko 800.000 komada

avax10, 28.05.2021. u 12:00

Zadnja 5 kn! BV je prema moje dionice 0,22 kn.

Pogledajte kada je BV bio 0.22 kn.Ima tomu prilicno vremena,zar ne?Nakon toga su bila “neka izvjesca,ne bas dobra”?

ako reiff. izlazi, to bi značilo kataklizmu ovdje ….ne mislim da su oni

Je li Raiff.fond prodavao što unatrag mjesec dana?

Ignore: KressoM, delux

Nisam znao da je BV 0,22 lipe, mislio sam da je 7 kn, skoro kupio i nahebo

Gdej  se može naći najnoviji BV

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Finale dolazi a ekipa odustaje.

https://vlada.gov.hr/sjednice/59-sjednica-vlade-republike-hrvatske-32210/32210

Točka 4.a) zatvorenog dijela sjednice.

14.06.21.

@crikva1. tocno tako kolega.  meni su na diplomskom studiju (magisterij) ostala 2 najteza predmeta za poloziti (od cijelog diplomskog studija) i obranitii diplomski rad a diplomski studij ima ukupno 20 predmeta i sto bi bilo da sam odustao?!  FIINALE!

kvasac, 28.05.2021. u 16:26

Nisam znao da je BV 0,22 lipe, mislio sam da je 7 kn, skoro kupio i nahebo

Gdej  se može naći najnoviji BV

Kakav uzaludan pokušaj provokacije.Bv Optime znaju i mala djeca već kao i da to nema nikakve veze sa sadašnjom cijenom.Postoji nezavisna procjena a posljednja službena je bila 7,3 kn i to još kod pripajanju H1. A šta bi to trebalo značiti da ste nahebali? Jeste čuli kako se prodaju firme iz istog sektora? A za Ebitda? Ako ste stvarno tako neinformirani možete u 15 ak minuta sve pročitati tu na forumu.

New Report

Close