OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sviđa mi se to što gospođa kaže. još ćemo se ugodno iznenaditi oko cijene hehe

Rođena pobjednica.Samo ime to govori ☺

Pusti snovi

Veliki planovi United Grupe u Hrvatskoj s Telemachom, jačanje distribucije sadržaja | ICT Business

No, uz to ulaganje, mnogi očekuju da će Telemach Hrvatska biti potencijalni kupac Optima Telekoma. Kombinacija tog ulaganja te znanja i kompetencija Optima Telekoma u fiksnoj telefoniji bila bi idealno rješenje za brži razvoj i stvaranje zaista velikog i snažnog trećeg domaćeg telekoma?


Nadam se da razumijete da politika tvrtke nalaže da ne komentiram tržišne glasine i nagađanja. Dakle, ne mogu ništa reći o Optimi.


Kao što sam i navela prije, ovdje na Optimi neće biti “brzih para”. Ali sam sigurna da će zarade na prodaji u idućim mjesecima sigurno biti. Čekanje se nastavlja. Doći će vrijeme i kada će već nešto konkretno i isplivati. Za sada standby.

migmig, 23.11.2020. u 08:44

Pusti snovi

Snovi nisu čak ni ovo.

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/muskov-starlink-ubrzat-ce-5g-i-u-hrvatskoj-15008598

Kad bi mu Optima bila zanimljiva veselo bi bilo. Cifra nebitna😁

 

 

OPTE ispadne kao najveća žrtva korona krize s obzirom na trenutnu cijenu. Evo došli smo i do kupnja-prodaja jedna lipa razlike, što je ovdje dosta neuobičajena situacija.

https://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/grcki-forthnet-sluzbeno-postaje-dio-united-grupe

9-ti dioničar + 12 223 kom.

9-ti dioničar +5713

Fino.Počeli su se komadi od 10k komada jest samo tako.

Svima je u interesu da se do kraja godine sazna cijena i kupac. I kupcu i prodavaču. Za kupca je ova trenutna situacija nelikvidnosti na tržištu idealna prilika za jeftiniju kupnju jer su svi željni keša i mali i veliki ulagači na Optimi.

amarananab, 30.11.2020. u 18:02

Svima je u interesu da se do kraja godine sazna cijena i kupac. I kupcu i prodavaču. Za kupca je ova trenutna situacija nelikvidnosti na tržištu idealna prilika za jeftiniju kupnju jer su svi željni keša i mali i veliki ulagači na Optimi.

 

Do kraja godine teško. Odnosno nemoguće.

amarananab, 30.11.2020. u 18:02

Svima je u interesu da se do kraja godine sazna cijena i kupac. I kupcu i prodavaču. Za kupca je ova trenutna situacija nelikvidnosti na tržištu idealna prilika za jeftiniju kupnju jer su svi željni keša i mali i veliki ulagači na Optimi.

Ma,da mi je znati iz cega vi “crpite svoj optimizam”?Pogledajte BV  i bilance.

vec duze vremena nema nikakvog kupca  sto pokazje koliko je “ovo atraktivno”!!!

 

bisakovi, 01.12.2020. u 06:49

 





amarananab, 30.11.2020. u 18:02



 

Svima je u interesu da se do kraja godine sazna cijena i kupac. I kupcu i prodavaču. Za kupca je ova trenutna situacija nelikvidnosti na tržištu idealna prilika za jeftiniju kupnju jer su svi željni keša i mali i veliki ulagači na Optimi.

 



 

Ma,da mi je znati iz cega vi “crpite svoj optimizam”?Pogledajte BV  i bilance.

vec duze vremena nema nikakvog kupca  sto pokazje koliko je “ovo atraktivno”!!!

 

😂

New Report

Close