OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po meni nema razloga za loš FI, ili se varam?

Uvijek idu ova preventivna “gašenja” požara prije objave da slučajno ekipa ne spuca cijenu prema gore… već viđeno.

Vjerojatno će biti blagi pad prihoda od prodaje i čuvanje Ebitda marže. Nist specijalno. Nije ovo brodarstvo.

jaka kupnja naslagala se u od 6 kn na više u očekivanju prokuašaja rušenja cijene zbog FI
ajde da vidimo hoće li uspjeti nešto uloviti na bidu?

Ovo je ionako zadnje izvješće prije prodaje pa se malo stvara drama.

Sljedeće izvješće za 4. tromjesječje i kraj godine će tek ići u veljači sljedeće godine, a tada će već krenuti medjunarodni javni tender i otpočeti proces prodaje.


Ovo je ionako zadnje izvješće prije prodaje pa se malo stvara drama.

Sljedeće izvješće za 4. tromjesječje i kraj godine će tek ići u veljači sljedeće godine, a tada će već krenuti medjunarodni javni tender i otpočeti proces prodaje.

ma jasno…ovo je moguće zadnje FI sa “starim” vlasnicima, kod idućeg bi već mogli znati nove vlasnike…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


izvješće kasni, a netko se iskrcava.hmmm

planirani datum za objavu je danas(30.10.2019), a ako se dobro sjećam, obično ga javno objave iza 16 sati na planirani dan.

to je legitimna transakcija. možeš prodati 2, 20, 200 ili 200 000 kom.

who dares, wins


to je legitimna transakcija. možeš prodati 2, 20, 200 ili 200 000 kom.

prodati 2x po 2 dionice po najnižoj cijeni na bidu je čista manipulacija, pogotovo ako je to išlo s istog računa….vidjet ćemo do kada će HANFA spavati ili će konačno pokrenuti postupak protiv takvih likova….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

…danas opet malo raiff prodaje…

Ovdje ima nervoznih i drhtavih više nego sam mislio. Ekipa misli da bude izvještaj ne znam kaj loše pokazao.
To bi bilo kao da mladenki divnu dugu kosu skratite na nulu.

imaš pravo prodati 2 dionice, ako smatraš da ti je taj “gubitak” od 5 lipa po dionici opravdan 😀

Zanimljivije su ove transakcije kad spusti cijenu s 10.000 ili 12.000 komada odjednom po asku.
Fond vjerojatno, njima je to opravdano, zašto zaraditi više ako ne moraš.

nam tu razloga za slavlje bice standardno.. ja ocekujem usporavanje pada korisnika , blaga porast profita a dug blago povecanje.. ugl. nista spektakularno.. nastavak onoga prijašnjeg uz sitno poboljsanje iako ja vise na to gledam kao na nuli… jer dug raste pa popapa poboljsanja



to je legitimna transakcija. možeš prodati 2, 20, 200 ili 200 000 kom.

prodati 2x po 2 dionice po najnižoj cijeni na bidu je čista manipulacija, pogotovo ako je to išlo s istog računa….vidjet ćemo do kada će HANFA spavati ili će konačno pokrenuti postupak protiv takvih likova….
[/quote]
koga to može izmanipulirati? je li tebe? mene nije. svako ima oči i vidi da se radi o 2 kom. pozadina može biti i drugačija. npr. da ti se aktivira provizija i ako makneš nalog gubiš. to ti može napraviti i tvoj broker posredno. meni je neki dan netko prodao samo 1 dionicu jer mi je taj isti pokupio ispred nosa ostatak (nije na opte već na jednoj manje likvidnoj što ide u 13h) desetak dana sam čekao da se nalog završi do kraja. ali kad ti netko samo tako bježi sa prodaje to je znak da si na dobrom putu.

who dares, wins




to je legitimna transakcija. možeš prodati 2, 20, 200 ili 200 000 kom.

prodati 2x po 2 dionice po najnižoj cijeni na bidu je čista manipulacija, pogotovo ako je to išlo s istog računa….vidjet ćemo do kada će HANFA spavati ili će konačno pokrenuti postupak protiv takvih likova….
[/quote]
koga to može izmanipulirati? je li tebe? mene nije. svako ima oči i vidi da se radi o 2 kom. pozadina može biti i drugačija. npr. da ti se aktivira provizija i ako makneš nalog gubiš.
[/quote]

nema to veze…namjerno je zadat 2x nalog po bidu sa po 2 dionice….mene nije izmanipulirao, ali neke koji su nakon toga lupili po kupnji očito jest!…i tu je zakonska uloga hanfe koja to treba istražiti, pogotovo ako je nalog s istog računa zadat 2x na taj način!…i naravno-kazniti manipulatora!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

valja li sad ovih 1 (jedan ) kom po 6,70? neko nas čita pa se zahebava.

who dares, wins

New Report

Close