Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da trenutno vladajući imaju sumnjive namjere ili fakat dubinski ne shvaćaju jasno je kao dan, neki dan sam čuo Marasa kako mrlja odgovor na pitanje zašto se država ne zaduži više u inozemstvu dok je povoljno.

Kao odgovor je da ne dolazi toliko duga na naplatu, ne dolazi dugoročnog istina… ali dolazi kratkoročni na naplatu i treba stalno plaćati kamate.

Zašto vladajući nisu skloni riješiti se kratkoročnog duga ?
Zato što razlika u kamati povećava trenutne troškove proračuna, a u slučaju da izgube izbore ostavljaju HDZ-u jamu i veliki rizik. I tako u krug.

Što bi rekao De Niro… Milanović, Maras, Grčić, Lalovac… “I’m watching you” [emo_smijeh]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Najnovija izreka u EU – Propali ste kao Hrvatska!
Hrvatska je postigla ono što se činilo nemogućim – postala je gora čak i od Grčke
[emo_vrtimise]
http://www.vecernji.hr/eu/najnovija-izreka-u-eu-propali-ste-kao-hrvatska-971404
[emo_smijeh][emo_smijeh] a ovi o oporavku [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Uvaženi kolega stopwin, ja nemam nikakvih iluzija što se tiče monetizacije, dapače trenutno dajem 20% šanse da se dobije tri milijarde eura i da razumni ljudi odbace referendum.

Međutim tih 20% šanse znači 50% rasta CROBEX-a, a odustajanje od monetizacije ne znači ništa jer je već uračunato u cijenu. Što bi impliciralo očekivanu vrijednost CROBEX-a samo po toj varijabli na 2100. [emo_smijesak]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

ZSE je trenutačno visoko neefikasno tržište kapitala koje se vodi jednostavnom binarnom logikom (ili sve ili ništa), po meni dobra prilika za arbitražu i risk/reward omjer prihvatljiv.

Još da se uvede short-selling pa da se može knock-outirati i istjerivati ove šte crnjače… [emo_novac]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

neki ovdje razumiju stvari ko i onaj koji vodi emisiju o Turizmu na HTV ali
dobro ipak ima pomaka jer su emisiju prebacili sa udarnog prvog programa na htv3
Nama je potrebna na HTV1 emisija o turizmu ali emisija koja će pokazivati što sve dobro donosi turizam ovoj zemlji a država neka obalu štiti od uzurpacija
betonizacije i kriminala.Investitori kada vide da se sami ne želimo promjeniti
a žele uložiti svoj kapital ovdje zatražit će to od EU da sredi jer na koncu smo mi ipak u EU i ja želim da nam napišu dijagnozu javno i pošalju lijek u vidu
MMF-ECB

@RealBear

sto kazes na izglede trzista nekretnina u hrvatskoj, posebice u zagrebu (ali ne mislim na one sa elitnih lokacija)?

takodjer se slazem sa stavom oko monetizacije.

Po meni postoje samo tri vrste nekretnina u Hrvatskoj koje imaju potencijal:
* sve uz more + otoci i Istra
* Zagreb
* oranice veće površine tkz. table

Kako će se Hrvatske suočiti s gubitkom od preko pola milijuna ljudi u slijedećih 10 godina (zbog velikog broja rođenih 1946-1955), bojim se će druga područja imati veliko propadanje. Međutim stvoreni kapital, nekretnine i pozicijska renta neće nestati, pa će bogatstvo po glavi stanovnika biti veće.

Već sam tu pisao da će malo bolje nekretnine u Zagrebu imati velike koristi od pomicanja/ukidanja stope od 40%, kad se to spoji s očekivanim padom kamatnih stopa na nove stambene kredite i živu lovu koju iznajmljivači apartmana čuvaju za djecu studente mislim da je bottom tu negdje za bolje pozicije na koje gleda viša srednja klasa.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

izgleda da sam napravil grešku kad sam kupil malo turista.to mi ni trebalo jer
bu lova uskoro počela padati s neba.znači ipak su priznali da smo puni love.

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/rat-deflaciji-hrvatska-mora-poceti-bacati-novac-iz-helikoptera/

kaj je pa sad ovo.izgleda da je netko od klinaca počeo shvačati o čemu mi pišemo
na ovome forumu.o znači ipak se miće.ajmo dečki na turističkoj stranici samo nastavite.ima nade za ovu generaciju koja dolazi.neki imaju znanje za ovaj sektor i puno dionica ali su slabi profesori pa ih deca ne razmeju a mi stareši
znamo postaviti potpitanja naprimjer:oko kupnje prve nekretnine pa kad se počme
propagirati da i tu nekretninu treba prodati i kupiti dionice sad mi postaje drago kaj sam dobil nogu sa tog fakulteta.
no pročitajte koji je ovo oporavak.Nadam se da bu to pročital i onaj kaj vodi
turizam na HTV.

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/rast-turistickih-dolazaka-i-nocenja-u-listopadu-i-u-prvih-deset-mjeseci/


Već sam tu pisao da će malo bolje nekretnine u Zagrebu imati velike koristi od pomicanja/ukidanja stope od 40%, kad se to spoji s očekivanim padom kamatnih stopa na nove stambene kredite i živu lovu koju iznajmljivači apartmana čuvaju za djecu studente mislim da je bottom tu negdje za bolje pozicije na koje gleda viša srednja klasa.

kad sam ja ovo pričao u društvu prije nekoliko mjeseci, prilikom prvog spominjanja smanjivanja poreznih stopa, rekli su mi da sam luuuud….

www.lociraj-popust.com

prometi na burzi su nadrealni, derastični. ima li ovog igdje u EU?????

使用を信頼し、あなた自身の能力の

12-14h kad je ekipa iz fondova na ručku prometa nema,a petkom popodne se može i zatvoriti

New Report

Close