Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Što volim kad se majstori razbacuju predviđanjima kako to ide na 1300 ili na 3000… Kako se ono kaže, put your money where your mouth is. [emo_namigusa]

Nemogu jer ne daju šortanje. Pa kako to ako ide oporavak?
Mogli bi mi uzeti svu lovu koju imam, a neće
[/quote]

Ako ne možeš šortati, prodaš sve pa čekaš na nižim razinama. [emo_namigusa]

Ali ne zarađuješ na padu?!

No pain no Game

Ne zarađuješ, ali čekaš novi ciklus rasta. Ako si uvjeren da slijedi pad, logično da ćeš sve rasprdati i biti u kešu.

Samo za ove koji se rugaju padu naše industrijske proizvodnje u srpnju radi smanjene proizvodnje električne energije ( zbog hladnog vremena ).
Glavni razlog rasta US industrijske proizvodnje:
The main driver in the Utilities 3.9% surge: “unseasonably high demand for air conditioning.” The A/C recovery

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

sve pada samo ptkm raste?, lijepo je vidjeti da jos imamo jakih I stabilnih firmi koje se ne obaziru na svakodnevne fluktuacije burzovnih mesetara[emo_zloban]

http://finance.yahoo.com/news/fed-official-wants-keep-qe-170830150.html

jedina bitna stvar koja ce odrediti daljnji razvoj situacije i preko bare i ovdje.
monetizacija, platna bilanca, rast/pad bdp-a kod nas su nebitni po mom misljenju za rast/pad crobexa.

likvidnost,likvidnost i likvidnost.

europske burze u plusu vise od 2%, korekcija odradjena, idemo dalje[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Nemoj samo da “idemo dalje” ko Ivo Sanader.

No pain no Game

Hoćeli se slijediti vanjska tržišta samo kada padaju ili i kada rastu. DAX +2% a naš KRObi ucrvenio?

neće uvijek biti ovako.


Hoćeli se slijediti vanjska tržišta samo kada padaju ili i kada rastu. DAX +2% a naš KRObi ucrvenio?

naš CROBI me podsjeća na gorivo, samo obrnuto. kad cijena nafte raste, i cijena goriva raste. kad cijena nafte pada, cijena goriva je stabilna. kad nafta opet poraste, gorivo opet uredno prati rast. dakle, prati samo u jednom smjeru.

tako je i s CROBI-em. on prati samo kad se ide prema dolje.

Broj izdanih odobrenja za građenje nastavlja rast dvoznamenkastim stopama.


Broj izdanih odobrenja za građenje nastavlja rast dvoznamenkastim stopama.

Znam da nije pristojno ali… ‘I told you so’ [emo_smijeh]

Ono što je još zanimljivije, vrijednost po izdanim odobrenjima je porasla u prvih osam mjeseci y/y s 10.8 milijardi kuna (2013) na 13.4 milijarde (2014).

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

New Report

Close