Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

a evo zabavija se oko ručka pa vas nemam kad pratit……..

……međuostalim….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Mark1 šalji malo ovog dobrog ručka meni, da mi neće bit potrebno kuvati[thumbsup]

[emo_cool]

svojnov9:

Hahahaha nađem samo su zauzete najčešće,grrrrrrrrr,grrrrrrrrrrrrrr[angry]

Pa ako ima samo jednu manu i nije takav problem[lol]


[thumbsup][thumbsup][thumbsup] to i ja znam objašnjavat….[cool]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


mateja: ” svojnov9: ” Hahahaha nađem samo su zauzete najčešće,grrrrrrrrr,grrrrrrrrrrrrrr[angry] ” Pa ako ima samo jednu manu i nije takav problem[lol] ” [thumbsup][thumbsup][thumbsup] to i ja znam objašnjavat….[cool]

Sa uspjehom ili ne[undecid]

[emo_cool]


Mark1 šalji malo ovog dobrog ručka meni, da mi neće bit potrebno kuvati[thumbsup]

skuvam ja za okupljanje u 4.misecu ….ako budete raspoloženi ……prije janjetine malo……


mateja: ” Mark1 šalji malo ovog dobrog ručka meni, da mi neće bit potrebno kuvati[thumbsup] ” skuvam ja za okupljanje u 4.misecu ….ako budete raspoloženi ……prije janjetine malo……

Mark1 ja na žalost u četvrtom još ne mogu[cry] ali u petom bi več mogla…….a voljela bi probat kako dobro kuvaš[thumbsup]

[emo_cool]

hm…šteta Mateja….biće valjda i druga prigoda

Sad stvarno moram na kuvanje[sad]…možda se čujemo kasnije[smiley]

[emo_cool]

svojnov9:

mateja: ” svojnov9: ” Hahahaha nađem samo su zauzete najčešće,grrrrrrrrr,grrrrrrrrrrrrrr[angry] ” Pa ako ima samo jednu manu i nije takav problem[lol] ” [thumbsup][thumbsup][thumbsup] to i ja znam objašnjavat….[cool]

Sa uspjehom ili ne[undecid]


…..pa moglo bi i bolje….[wink]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

mark1:

mateja: ” Mark1 šalji malo ovog dobrog ručka meni, da mi neće bit potrebno kuvati[thumbsup] ” skuvam ja za okupljanje u 4.misecu ….ako budete raspoloženi ……prije janjetine malo……

Mark1 ja na žalost u četvrtom još ne mogu[cry] ali u petom bi več mogla…….a voljela bi probat kako dobro kuvaš[thumbsup]


…a ja ću vam zapivat….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

može zele …..ali znaš ono………ovca koja bleji………

New Report

Close