Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

popravlja se situacija … malo smo živnili jučer i danas…
još da sinoč doktor nije isprašio alabamu…
i da svojnov malo brže čita…
i da večeras octopus nije isprašio marka ni kriva ni dužna…
i da mravak nije isprašio ninnu….
pa di bi nam bio kraj…

evo ga malo zakasnija ali nosi novu pošiljku tableta….


popravlja se situacija … malo smo živnili jučer i danas… još da sinoč doktor nije isprašio alabamu… i da svojnov malo brže čita… i da večeras octopus nije isprašio marka ni kriva ni dužna… i da mravak nije isprašio ninnu…. pa di bi nam bio kraj…

Uf,šta napriča nisam pratio[undecid][undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


mateja: ” zeko: ” Mateja ti si iznimka za tebe ćemo sve nabaviti[thumbsup] ” Sad kad si mi višu cijenu stavio[sad] ” Sutra šaljem poštom besplatno[thumbsup][thumbsup]

A koje[huh]…več smo se dogovorili?[embarass]

[emo_cool]

mark1:

pa nisam ni pomislija na prve……….

Što bi ti one zadnje misliš da su za mene[shocked]

takvih nema na doktorovu popisu……


Ford: ” popravlja se situacija … malo smo živnili jučer i danas… još da sinoč doktor nije isprašio alabamu… i da svojnov malo brže čita… i da večeras octopus nije isprašio marka ni kriva ni dužna… i da mravak nije isprašio ninnu…. pa di bi nam bio kraj… ” Uf,šta napriča nisam pratio[undecid][undecid]

Zeko uzeo je ….. 2 tablete ….. a, ne zna da sam mu da one kojima je proša rok trajanja …….. i ode ……[bye][bye][bye]


mateja: ” mark1: ” pa nisam ni pomislija na prve………. ” Što bi ti one zadnje misliš da su za mene[shocked] ” takvih nema na doktorovu popisu……

E sad si mi opet probudio znatiželju koje bi ti meni preporučio…samo nemoj mi reči da češ mi reči kad dođem u Split jer tad čemo cijelo večer samo nas dvoje pričati[undecid]

[emo_cool]

ljudi pazite da tabletama nije isteka rok trajanja….
nemojte da vam doktor uvali priču: ” evo ja pijem 3 dnevno već godinu dana, i pogledaj me, nije mi ništa…”

mark1:

mateja: ” mark1: ” pa nisam ni pomislija na prve………. ” Što bi ti one zadnje misliš da su za mene[shocked] ” takvih nema na doktorovu popisu……

E sad si mi opet probudio znatiželju koje bi ti meni preporučio…samo nemoj mi reči da češ mi reči kad dođem u Split jer tad čemo cijelo večer samo nas dvoje pričati[undecid]

sve znaš……..

Mark ja več radim popis svih stvari na koje češ morat odgovoriti ali me strah da če bit dosta dug[wink]

[emo_cool]


Mark ja več radim popis svih stvari na koje češ morat odgovoriti ali me strah da če bit dosta dug[wink]

neka što duži to bolji……temeljitiji to sam tija reć…….


Mark ja več radim popis svih stvari na koje češ morat odgovoriti ali me strah da če bit dosta dug[wink]

onda vas dvoje prebacite sastanak sa 19 h na 15 h……dok se drugi okupe valjda ćeš sve odgovore dobiti….[lol] [lol] [lol]

mateja:

Mark ja več radim popis svih stvari na koje češ morat odgovoriti ali me strah da če bit dosta dug[wink]

onda vas dvoje prebacite sastanak sa 19 h na 15 h……dok se drugi okupe valjda ćeš sve odgovore dobiti….[lol] [lol] [lol]

[smiley][smiley][smiley][smiley] bravo sjuzann…..

ja bi ipak pribacija iza okupljanja………


ja bi ipak pribacija iza okupljanja………

to je stvar vašeg dogovora…ne bi se tila mišati….[lol] [lol] [lol]

New Report

Close