Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


oho vistman ovo zd moglo bi bit znakovito…….

misliš? hmm, ja evo ovdje u zg bio na svim okupljanjima. Nakon prvoga – prva korekcija, nakon drugoga – druga korekcija, nakon trećeg – ameri grabe u recesiju … sigurno želite da navratim? [proud]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


mravak: ” Ford: ” mravak: ” Ma daj svi ste 5!!!!!!!!! ” Mravak situaciju treba smitit a ne provocirat…. evo pitaj ninnu … u njemačkoj je 5 skoro ko u nas 1 ” Ma i to je dobro forde a ,,,,a šta da smo ka DAX -3.36[lol] [lol] ” Evo dečki i cure ….. Ford je pita … Mateja pita ….. još malo ostalo …. velika je potražnja …..[proud] Moram i ja u korekciji nešto privređivat …….. P.S. sve ide preko Zeke ….. ja sam druga ruka ….. cicija … Zeko …. kod njega sve kao i dionice na količinu.[pray][pray][pray]

Nema više,ko je jamo jamio je[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


drchip: ” mravak: ” Ford: ” mravak: ” Ma daj svi ste 5!!!!!!!!! ” Mravak situaciju treba smitit a ne provocirat…. evo pitaj ninnu … u njemačkoj je 5 skoro ko u nas 1 ” Ma i to je dobro forde a ,,,,a šta da smo ka DAX -3.36[lol] [lol] ” Evo dečki i cure ….. Ford je pita … Mateja pita ….. još malo ostalo …. velika je potražnja …..[proud] Moram i ja u korekciji nešto privređivat …….. P.S. sve ide preko Zeke ….. ja sam druga ruka ….. cicija … Zeko …. kod njega sve kao i dionice na količinu.[pray][pray][pray] ” Nema više,ko je jamo jamio je[lol] [lol] [lol]

E baš vam hvala[cry]

[emo_cool]

vidi doktora, izgleda da on ima strpljenja čitat 10 strana unazad….nije doktor svojnov….
doktore na svijetlo plavoj mi nemoj štedit a od ostalih od svake pomalo…


” Nema više,ko je jamo jamio je[lol] [lol] [lol]

Zeko idemo dobrim putem da im dignemo ask …… samo tako …… [proud][proud][proud]

vistman:

Ja u petak dolazim u zd pa možda navratim do vas i upoznam se sa vama kad već nisam mogao u zd … ako nakon sutra ostane za benzin …

vistmane nećemo se puno dogovarat…. sječaš se kako je prošli put završilo….. kad te vidimo vidimo kad te nevidimo nevidimo….

Ma definitivno najbolje tako … sve ovisi kad ću krenuti iz zg …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


zeko: ” drchip: ” mravak: ” Ford: ” mravak: ” Ma daj svi ste 5!!!!!!!!! ” Mravak situaciju treba smitit a ne provocirat…. evo pitaj ninnu … u njemačkoj je 5 skoro ko u nas 1 ” Ma i to je dobro forde a ,,,,a šta da smo ka DAX -3.36[lol] [lol] ” Evo dečki i cure ….. Ford je pita … Mateja pita ….. još malo ostalo …. velika je potražnja …..[proud] Moram i ja u korekciji nešto privređivat …….. P.S. sve ide preko Zeke ….. ja sam druga ruka ….. cicija … Zeko …. kod njega sve kao i dionice na količinu.[pray][pray][pray] ” Nema više,ko je jamo jamio je[lol] [lol] [lol] ” E baš vam hvala[cry]

Mateja ti si iznimka za tebe ćemo sve nabaviti[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

mateja baš me zanima koje bi ti trošila……..od ovih izloženih može i na pvt odgovor…….


mateja baš me zanima koje bi ti trošila……..od ovih izloženih može i na pvt odgovor…….

One prve sigurno ne trebam a za ostale vidjet čemo kako če se razvijat situacija na burzi[rolleyes]

[emo_cool]

pa nisam ni pomislija na prve……….


Mateja ti si iznimka za tebe ćemo sve nabaviti[thumbsup]

Sad kad si mi višu cijenu stavio[sad]

[emo_cool]


mateja baš me zanima koje bi ti trošila……..od ovih izloženih može i na pvt odgovor…….

Mark najviše idu svijetlo …. plave ………žene kažu da kupuju muževima ….. i daju po pola tablete …..

Nije mi bilo jasno pa pitao ……

Znaš šta kažu ….. ” Ma pusti ga stalno mi pop… dasku od WC —- ovako neče … s ovim tabletama”


pa nisam ni pomislija na prve……….

Što bi ti one zadnje misliš da su za mene[shocked]

[emo_cool]

Odustajem za večeras ne mogu vas pratit pre brzi ste a pre sporo se otvara PD,
ujutro ću ćirnit šta ste nadrobili,,,,,,,pozdrav svima[kiss][wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


zeko: ” Mateja ti si iznimka za tebe ćemo sve nabaviti[thumbsup] ” Sad kad si mi višu cijenu stavio[sad]

Sutra šaljem poštom besplatno[thumbsup][thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close