Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


dobro jutro ljudi….šta se ovo dešava,čitava azija se zeleni,shanghai + 7,66%!

Nova godina …. kod njih , maškare kod nas ….. ko bi ga znao ….. [proud][proud][proud]

Dobro jutro svima, pa nitko nije mazohista svi idu malo dolje a puno gore, a mi jedino dole pa još više dole[thumbsup]


dobro jutro ljudi….šta se ovo dešava,čitava azija se zeleni,shanghai + 7,66%!

nebitno za nas , ali važno da ima optimizma………

u srbiji čedo opet pobijedio četnika…..


octopus: ” Alabama: ” Pozdrav Mateji i Octopusu. Kako ste, ljudi? ” hvala Alabama !! nekako ide , iskreno čekam burzu da okrene…al mislim da ču se načekat.Čekam kakvu tvoju večernju šifru. Npr. luk vam sutra neče orosit oko !! pozdrave vračam ” Sutra ćemo ploviti burzom, mirno, kao brodić na mirnom moru poput ulja[wink]

Forde, jesi shvatio asocijaciju?[wink]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Koju?


Koju?

Pa spominjem plovidbu i ulje……ULPL…..nisi skužio?[wink]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

nasmija me za marendu…. pa ja sam za ULPL rekao tome koji je tebi rekao….
nema veze… glavno da ti kužiš….


nasmija me za marendu…. pa ja sam za ULPL rekao tome koji je tebi rekao…. nema veze… glavno da ti kužiš….

Ne vjerujem Forde da ga poznaš.[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ajde šta se ljutiš odmah…. za ULPL zna svaka baba….

dobro jutro, sve vas lijepo pozdravljam, nije me bilo dugo, u gužvancu sam i nadam se da me niste otpisali…
vidim da se danas stanje popravlja, optimizam po forumu, brodari napokon krenuli…[thumbsup]


dobro jutro, sve vas lijepo pozdravljam, nije me bilo dugo, u gužvancu sam i nadam se da me niste otpisali… vidim da se danas stanje popravlja, optimizam po forumu, brodari napokon krenuli…[thumbsup]

Pozdrav i tebi kolegice. Kako si?[smiley]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ej ivana… mislio sa da se šališ kad si rekla da na forum između ostalog ne dolaziš i zbog korekcije….
naravno da te nismo otpisali… pitali su neki dečki ( svojnov) za tebe….


nasmija me za marendu…. pa ja sam za ULPL rekao tome koji je tebi rekao…. nema veze… glavno da ti kužiš….

koje rasipanje ….. i za marendu …. imate ……[proud]

ivana nije te bilo par jedana i poslala si poruku točno u sekund[rolleyes]

New Report

Close