Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Ej Tony… jesi ti iz Zadra……?
Pa možeš nekako naštimati do 19. da ne budeš odsutan…
Kolegica Sjuzann će pronaći nekakav restorančić a okupljanje će biti oko 18-19 h…
Svi detalji će biti objavljeni narednih 4-5 dana… čekamo još koliko će nas se okupiti… za sada nas je u zadru 10-ak ali vjerojatno će se do onda broj povečat

Kako sad stvari stoje, još dvoje zaintersiranih [thumbsup]

ej neso… pozdrav…
jesi i ti u zd 19.01.?
sjuzann ako se ovako nastavi morat ćemo se naći u restoranu a ne u restorančiću….

Najverojatnije! Nas dvoje dolazimo 99% [cool][cool]

Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe…
Kako da ga baniram?


kolegica ugovara restoran znaš da su pirevi , subota……………………

upravo to…ima jedan krasan restoran, a moram sutra zvati da ne bude slučajno pir…
[smiley]


Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe… Kako da ga baniram?

Daj mu kistru pive bit ce miran ko janje[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


ej neso… pozdrav… jesi i ti u zd 19.01.? sjuzann ako se ovako nastavi morat ćemo se naći u restoranu a ne u restorančiću….

to me i brine…
[smiley]….salu za pir ćemo iznajmiti…


Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe… Kako da ga baniram?

OK, sad više ne pratim? Kaj je “doktor” učinio da nitko ne želi doći, odnosno kaj točno radi da mu to polazi za rukom?

Suricata suricatta


Ford: ” Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe… Kako da ga baniram? ” OK, sad više ne pratim? Kaj je “doktor” učinio da nitko ne želi doći, odnosno kaj točno radi da mu to polazi za rukom?

Bio Sloveniji na okupljanju s Matejom i kolegicama a, njega nismo zvali ( Forda ) ….

Vjeko, eno ga sad na skypu priča da je on o informatici više zaboravio nego šta si ti ikad znao….
Ne želim puno opisivat šta sam s njim sve doživo zadnjih mjesec dana… eto jednom kad nas posjetiš na okupljanju sjedni kraj njega samo 5 minuta… bit će ti sve jasno


šta sam s njim sve doživo zadnjih mjesec dana… eto jednom kad nas posjetiš na okupljanju sjedni kraj njega samo 5 minuta…

Vjeko, i tebi če htjeti utrpati neke dionice ko i meni …. , sta sam ga god sluša i kupia …. ode strmoglavo , ali na dole ….

Jao meni,

Mislim, mogu ga isključiti no to bi bila mi krajnja nebuloza jer ovo je ipak tema Ležerno, a ako si vi međusobno ne možete stati na kraj i riješiti to, onda vam ni ja ne mogu pomoći.

Što se tiče toga kaj on zna, kaj je zaboravio, kaj će spoznati i koja je moja uloga u svemu tome, I don’t give a f…

Uostalom, drage ću volje sjesti pokraj njega jer tašti su mi najdraži [thumbsup][smiley]

Suricata suricatta


Jao meni, Mislim, mogu ga isključiti no to bi bila mi krajnja nebuloza jer ovo je ipak tema Ležerno, a ako si vi međusobno ne možete stati na kraj i riješiti to, onda vam ni ja ne mogu pomoći. Što se tiče toga kaj on zna, kaj je zaboravio, kaj će spoznati i koja je moja uloga u svemu tome, I don’t give a f… Uostalom, drage ću volje sjesti pokraj njega jer tašti su mi najdraži [thumbsup][smiley]

Vjeko [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Vjeko,ajde ti imas ti i pametnijega posla nego slusat njih dvojicu[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Vjeko,ajde ti imas ti i pametnijega posla nego slusat njih dvojicu[lol] [lol] [lol]

Jednog …

New Report

Close