Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



@Pego

Je li dolaziš u nedilju [shocked]

a di, kad …?
nisan u toku

Muke ti ježove !

Octopuse skužaj mora sam malo zakomit sinoć sam malo više soka popio a ponediljkom ujutro ne radim.Hm a valjda šef ne mora referirat svaku šušu šta se radi!
Na okupljanju sve standardno red pive pa malo podjebancije,red pive pa malo zajebancije i tako red po red … [smiley]

Pa prije par postova Nikson je napisa sve,ako misliš dolazit javi se na mob.objasnit ćemo ti sve

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Na Poljud u Starog mornara pego!

nadan se, al vidićemo

Muke ti ježove !

Ako bi ja moga spasija bi se,bem ti oštrodlakog glodavca….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Sve spremno u Starog mornara.


Sve spremno u Starog mornara.

pa jeb…vi to stvarno u nedilju!!??

Ajde šta se treseš ima nedilja i nedilja [wink]


Ajde šta se treseš ima nedilja i nedilja [wink]

je ..ima ..samo onda reci da je to obično okupljanje i da vam se je…za forumaše old timer-e [lol] koji do sada nisu štedili na benzinu ( sad če morat !!!) da bi stigli do Splita…a ne da je to obletnica prvog okupljanja,godišnjica…..bla…

Vidi mi smo odlučili nešto prigrist u starog mornara nazvali to godišnjicom ili kako već.Puno ljudi možda može doć možda ne može doć a nema smisla nekog tjerat da dođe na okupljanje,u svakom slučaju udica je bačena i uskoro očekuj neko veće okuplanje.Al benzin nije pojeftinio u sloveniji? [lol]


Vidi mi smo odlučili nešto prigrist u starog mornara nazvali to godišnjicom ili kako već.Puno ljudi možda može doć možda ne može doć a nema smisla nekog tjerat da dođe na okupljanje,u svakom slučaju udica je bačena i uskoro očekuj neko veće okuplanje.Al benzin nije pojeftinio u sloveniji? [lol]

sve o.k. Nik !! nema mi žene doma pa se moram negdi ispuvat [lol]

New Report

Close