Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


ma pusti ti Niksona dop..mi je več [lol] ko njemu pusti da stavlja ove datume i ure [lol]
godišnjica okupljanja u nedilju pa..jeb… i još tolko vrimena za oganizirat prihod itd… [lol]
di ču prespavat ja ,di Mateja,Sjuzann ??? za vas znam da niko ne radi u ponedeljak al….
i onda kao….svi forumaši dobro došli!! svi vas oba dva [lol]

i opet zahvaljujem za sve informacije i raport sa okupljanja j…. sunce!! [angry]

Vidiš ti ovoga Niksona i neće raport da podnese [angry]
Stručni stožer je donio odluku da se kupuju nelikvidne dionice i gledat one na kojima nema niko na bidu
[img]http://www.imamnovac.com/img/Forum/PostSmilies/19.gif[/img]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

@Octopus
što se tiče spavanja šta se sekiraš stisnut ćemo se nekako [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

dobra večer, ima li koga dobre volje

Muke ti ježove !

A di si ti Pego legendo,dobre volje ima koliko oćeš,ali smo sa kunama kratki [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ma vidim Zeko ….Nik samo glumi šefa a raporta nigdi [lol]



@Octopus

što se tiče spavanja šta se sekiraš stisnut ćemo se nekako [lol]

istina je da sam več u godinama i da mi je Karla več nabacila sklerozu itd…al se ne sićam da je u tom kontekstu neko spominjao tebe [lol]


A di si ti Pego legendo,dobre volje ima koliko oćeš,ali smo sa kunama kratki [lol]

ajde, biće bolje!

Muke ti ježove !




@Octopus

što se tiče spavanja šta se sekiraš stisnut ćemo se nekako [lol]

istina je da sam več u godinama i da mi je Karla več nabacila sklerozu itd…al se ne sićam da je u tom kontekstu neko spominjao tebe [lol]
[/quote]

Ja se mislim kako da vas zbrinem a ti tako,eto ti sad pa nek se Nikson misli [lol] [bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA





@Octopus

što se tiče spavanja šta se sekiraš stisnut ćemo se nekako [lol]

istina je da sam več u godinama i da mi je Karla več nabacila sklerozu itd…al se ne sićam da je u tom kontekstu neko spominjao tebe [lol]
[/quote]

Ja se mislim kako da vas zbrinem a ti tako,eto ti sad pa nek se Nikson misli [lol] [bye]
[/quote]
nemoj tako Zeko pleeeeeease …budi šef!! [lol] [lol]



A di si ti Pego legendo,dobre volje ima koliko oćeš,ali smo sa kunama kratki [lol]

ajde, biće bolje!
[/quote]

A biće ovi dana bolje kad se iskrcamo radi okupljanja,to ni jedan graf ne može pokazati koliko će Grobex zaroniti [lol] [pray]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA






@Octopus

što se tiče spavanja šta se sekiraš stisnut ćemo se nekako [lol]

istina je da sam več u godinama i da mi je Karla več nabacila sklerozu itd…al se ne sićam da je u tom kontekstu neko spominjao tebe [lol]
[/quote]

Ja se mislim kako da vas zbrinem a ti tako,eto ti sad pa nek se Nikson misli [lol] [bye]
[/quote]
nemoj tako Zeko pleeeeeease …budi šef!! [lol] [lol]
[/quote]
Ta me funkcija ne zanima,samo pucam na misto saborskog zastupnika tu je dobra mirovina,ko jebe Novoselca i njegove stupove i grede
[img]http://www.imamnovac.com/img/Forum/PostSmilies/68.gif[/img]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

@Pego
Je li dolaziš u nedilju [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close