Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

o.k. rezultat nije bia loš [lol] al sama igra je bila katastrofa…
znaš da san ko vjeran navijač HDD Olimpije (hokej) mora doč na utakmicu [lol] [lol]

Rješenje Hrvatskog nogometa bi bilo da Mamića u prelaznom roku uzme Hajduk na 2 godine , da se BBB ojsi malo odmore , a Mamić Hajduku napuni blagajnu .

[lol]

.

Upravo sam se vratio iz Dalmacije , što bi pok.Franjo rekao iz Južne Hrvatske .
Pun sam dojmova .
Drago mi je bilo vidjeti da u Dalmaciji nema nezaposlenih .
Jer kad bi bilo nezaposlenih :

-ribari bi išli vanka na ribe a nebi prodavali orade iz uzgoja i japansku ribu ,
-netko bi valjda naplačivao dnevne ribolovne karte turistima-ribolovcima,
-netko bi valjda turistima naplaćivao auto parkirne karte ,
-netko bi valjda prao turistima za šolde zašporkane aute ,
-netko bi valjda ubrao milione smokava koje su opale jel ih nije ima tko ubrati ,
-netko bi valjda turistima naplaćivao ulaz na plažu ,
-netko bi valjda turistima donio spizu , piće i sladoled na plažu….

[cool]

.

Upravo sam se vratio iz Dalmacije , što bi pok.Franjo rekao iz Južne Hrvatske .
Pun sam dojmova .
Drago mi je bilo vidjeti da u Dalmaciji nema nezaposlenih .
Jer kad bi bilo nezaposlenih :

-ribari bi išli vanka na ribe a nebi prodavali orade iz uzgoja i japansku ribu ,
-netko bi valjda naplačivao dnevne ribolovne karte turistima-ribolovcima,
-netko bi valjda turistima naplaćivao auto parkirne karte ,
-netko bi valjda prao turistima za šolde zašporkane aute ,
-netko bi valjda ubrao milione smokava koje su opale jel ih nije ima tko ubrati ,
-netko bi valjda turistima naplaćivao ulaz na plažu ,
-netko bi valjda turistima donio spizu , piće i sladoled na plažu….

[cool]

Eto, svi Dalmatinci glupi, lijeni i nesposobni, a genijalnom Peri 7 eto prilike za zaradu… [lol]

..ko nije na Poljudu i nema max tv ,..evo link
http://livehnl.blogspot.com/

Judita ,

ti si jako zločesta osoba .
Uvjeren sam da ni muža nemaš .
Nigdje ja nisam vređao nikoga .
Imputiraš mi nešto što ja nisam rekao .
Sram te bilo .
U svojem šaljivom postu pišem istinite stvari , dobronamjerno , kako bi pomogao ljudima u Dalmaciji da se zaposle i da zarađuju .
Uspijem dovoljno zaraditi i rado bi i drugima pomogao savjetima kako zaraditi .

.

FJAKA = psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postizu dugogodisnjim izgladnjivanjem i meditacijom, u Dalmaciji ona je jednostavno Bozji dar…

To je sve što ću reći! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

[lol] [lol] [lol] [thumbsup]

@octopus
pa kako se nisi javio kad si bio …. [angry]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/148631/Default.aspx [lol] [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

hahahahahahaha [cool] [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

i onda napišu alkoholizirano stanje..o,56 promila….jeb…tolko je oko stadiona u vazduhu..
[smiley]
ma znaš Zeko da bi se ja javia ako bi stiga…sad pogotovo…proda stan..sad ču utrpat sve u govna (Ptkm) pa nek ide sve [lol] [pray]….tako da budi bez brige…zvonim na vrata…tvoja je rekla da mogu u bilo koji dob [lol]

u hebote….ako ste se tako dogovorili dobro je…nadam se da nećeš doći sa prijateljima [pray] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ne…samo ja ..ostali če prileč kod Njetta .neki i kod gavrana itd….malo sauna malo ubit oko… [lol]

Nikad mi neće biti jasno zašto su se moji odselili iz Dalmacije i Hrvatskog Primorja .
Raj na zemlji .
Temperatura zraka i mora visoki za kraj rujna .
Turista umjereno , ali su pre štedljivi .
Riba i hobotnica ko u priči .

Dalmacija danas .
Sunčani dan .
Temperatura 30* C u hladu .
Temperatura mora 24* C .

Zašto niste bili danas na plaži ?

[cool]

.

New Report

Close