Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

..hebo Đuru ..popiče on svoje ….
..stari iskusni forumaši če uvijek nači kakvu rupu ..mislim ..ono ka ..rupu u zakonu [cool]

bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]


bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]

Njih dvoje kao da su muž i žena, doma im je dosadno pa su se našli ovdje podje***at [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

..laku noč svima , a ne samo njima
..kolko god da ih ima ..
..mislim nickova [lol]



bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]

Njih dvoje kao da su muž i žena, doma im je dosadno pa su se našli ovdje podje***at [lol]
[/quote]

kolega , Vi ste svestran momak .Vidim u potpisu da proučavate ljudsku glupost ..i svemir čak
..ali očito još niste spoznali sa moga sebe [kiss]

ma nemožeš pogodit ko se kome žena il muž il puž ….
dal bwin puž galofaku il on žena Elizi.. [lol]




bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]

Njih dvoje kao da su muž i žena, doma im je dosadno pa su se našli ovdje podje***at [lol]
[/quote]

kolega , Vi ste svestran momak .Vidim u potpisu da proučavate ljudsku glupost ..i svemir čak
..ali očito još niste spoznali sa moga sebe [kiss]
[/quote]

Pa ja vidim da Vi niste razumijeli ono što piše u mom potpisu, a i ovo je citat čovjeka koji je meni uzor, ne mora biti i Vama, ali u najmanju ruku nije pristojno pljuvati po onom što ne razumijete…

A što se tiče mog spoznavanja mene samog, pa neki provedu cijeli život u meditaciji pa ne uspiju… [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


ma nemožeš pogodit ko se kome žena il muž il puž ….
dal bwin puž galofaku il on žena Elizi.. [lol]

Kolega , zapliče Vam se jezik …a Vi se kao dobro razumijete u puževe
možda Vam je pužić kučni ljubimac ili najdraža igračkica [lol]





bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]

Njih dvoje kao da su muž i žena, doma im je dosadno pa su se našli ovdje podje***at [lol]
[/quote]

kolega , Vi ste svestran momak .Vidim u potpisu da proučavate ljudsku glupost ..i svemir čak
..ali očito još niste spoznali sa moga sebe [kiss]
[/quote]

Pa ja vidim da Vi niste razumijeli ono što piše u mom potpisu, a i ovo je citat čovjeka koji je meni uzor, ne mora biti i Vama, ali u najmanju ruku nije pristojno pljuvati po onom što ne razumijete…

A što se tiče mog spoznavanja mene samog, pa neki provedu cijeli život u meditaciji pa ne uspiju… [thumbsup]
[/quote]

Vidite kolega Ivane, možda to radite na krivi način . Čuo sam da su Indijci u tome otišli najdalje,..jedan Indijac je godinama živio na stablu dok nije spoznao sam sebe ..
..paaa, ako imate kakvu smokvu u vrtu [thumbsup]

I Alberte zapamti: Alles ist relativische!
..smokva , šljiva ..kruška ..fafarikula , pad je uvijek bolan [wink]



ma nemožeš pogodit ko se kome žena il muž il puž ….
dal bwin puž galofaku il on žena Elizi.. [lol]

Kolega , zapliče Vam se jezik …a Vi se kao dobro razumijete u puževe
možda Vam je pužić kučni ljubimac ili najdraža igračkica [lol]
[/quote]

..imao je on strašnog puža , samo mu je pobiga [lol]

Obavještavam galofaka i sve ostale nickove i nenickove da je ovo moj posljednji post na ovom forumu. Uspjeli ste! Zbogom svima!



ma nemožeš pogodit ko se kome žena il muž il puž ….
dal bwin puž galofaku il on žena Elizi.. [lol]

Kolega , zapliče Vam se jezik …a Vi se kao dobro razumijete u puževe
možda Vam je pužić kučni ljubimac ili najdraža igračkica [lol]
[/quote]
je kako si pogodia…mali pužić mi je najdraža igračka…pa zar ti tvoja nije rekla kako san ga odma naša..(kaže moj ni nezna da postoji)…i ništa se nije žalila ako mi malo zapliče jezik [lol]


I Alberte zapamti: Alles ist relativische!
..smokva , šljiva ..kruška ..fafarikula , pad je uvijek bolan [wink]

ajd ipak je bolje da se nekog natira na stablo nego da ti je prošli rod tek siša doli [tongue]



I Alberte zapamti: Alles ist relativische!
..smokva , šljiva ..kruška ..fafarikula , pad je uvijek bolan [wink]

ajd ipak je bolje da se nekog natira na stablo nego da ti je prošli rod tek siša doli [tongue]
[/quote]

Pametno razmišljate kolega
evo nagrada
http://1.bp.blogspot.com/_3KI2x0BMtFk/S_1nl-aizyI/AAAAAAAAAB4/8NqMzYQtoaQ/s1600/funny_banana02.jpg [lol]

New Report

Close