Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

jeb…a ja studiram odakle tolka potrošnja vode…a ja godišnje 3 sedmice doli [lol]
a što ljubavi dalmatinca i vode tiče…mora da pere i auto [lol]


Ribaru, svaka čast! Mislim naravno na prvu sliku, druga mi je manje zanimljiva…Još ako mi možeš nać jednog takvog ali 10- 15 godina starijeg…da se ipak ne osjećam kao mama….
Octopuse, meni odgovaraju oba datuma, a što se mojih nickova tiče, malo se srame…Mica kaže da još skuplja hrabrost…za njih ćemo još vidjet…ž
Mateja, svaka čast, razuman izbor! Što je sigurno, sigurno je… [proud]

Hmmmmmm, nije problem ….doći ću ….!!! [lol] [lol]

kakav je sada opet ovo dogovor


kakav je sada opet ovo dogovor

kako misliš opet ????

pa zar nije prije par godina bio isto nekakav dogovor

Je bio je, a mi nakon njega par godina sastančili i nakitili 2000 stranica na PD.

bili ste vridni i to u sred krize

http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2011033005633574
..šajze drek , ne razumin …ova nadškofija ??? ..jesu to ovi Jehovini [undecid]
..tudi tukaj smo najebali [cry]

Oče! Posvečeno bodi tvoje ime.
Pridi tvoje kraljestvo.
Naš vsakdanji kruh nam dajaj od dne do dne
in odpústi nam naše grehe,
saj tudi sami odpuščamo vsakomur, ki nam je dolžan,
in ne vpelji nas v skušnjavo!

..odpuščaju malo morgen [lol]

Octpuse, zaboravila sam komentirati, ludilo ti je ta tvoja NIna…ne znam samo kako ste takvu ljepoticu mogli pustiti da vam pobjegne…
[wink]


Octpuse, zaboravila sam komentirati, ludilo ti je ta tvoja NIna…ne znam samo kako ste takvu ljepoticu mogli pustiti da vam pobjegne…
[wink]

je ok. a..?? [proud]
ma nije ona pobigla…jeb..meni se sjeb…mobitel pa su neke cifre otišle u….tako i njezina..
pa je nisan ču neko vrime….
jedino san se malo zamislia zašto ona nije zvala u to vrime [lol] [lol] …il ne čita Slobodne il san stvarno dosadan [lol] [lol]

bwin…zar neznaš da nesmiš pričat stranim jezikom na Hr.forumu…Meni su to odma napomenuli neki likovi kad san sa kolegicom izminia 2-3riči….i još ti je to neki google prijevod…mada nisan ekspert za te stvari [smiley]

ej Eliza kako možeš ti pozivat ljude na okupljanje??? nikako da ostaviš ulogu šefa ha… drugi put nek to napravi neki tvoj nick koji ima barem kapu [lol] [lol]
evo ti inside inf…g.pofuk i bakicaa imata Vip ulaznicu

uff…tia provjerit ako san duhovit u svojim postovima pa vidim…."nakon odobrenja moderatora "???
šta je sad ovo….?? tek sutra je 1.april…ajd vjeko i ti si pozvan na feštu [thumbsup]

Pitanje za nicka galofak: zašto mi to što si mi napisao u PP lijepo javno ovdje ne kažeš pred svima? Jadniče, žalim te, jer samo jadnik bez života može iz čista mira nekome poslati takvu poruku!

New Report

Close