Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

evo…skupština:
termin :subota 5.6.2010
lokacija : Split ….Stari mornar
ura : od 19.-tih naprid

dnevni red:
– debata oko arbitražnog sporazuma
– diskusija – svjetsko u JAR
– razno ( nešto i za žene il barem oko žena)
poziv važi za sve bivše,sadašnje pa i buduče …..
[lol]

Bravo Okti@ vidi se da si fetivi Dalmatinac

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Bravo Okti@ vidi se da si fetivi Dalmatinac

…a koji si sad ti ??!!…ura javljanja mi je poznata al…. [lol]



Bravo Okti@ vidi se da si fetivi Dalmatinac

…a koji si sad ti ??!!…ura javljanja mi je poznata al…. [lol]
[/quote]

A to ti je onaj što ga nema ni čut ni vidit, jedino kad nanjuši mukte jist i pit [lol] …sad ti on do subote ništa ne jide ni pije [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




Bravo Okti@ vidi se da si fetivi Dalmatinac

…a koji si sad ti ??!!…ura javljanja mi je poznata al…. [lol]
[/quote]

A to ti je onaj što ga nema ni čut ni vidit, jedino kad nanjuši mukte jist i pit [lol] …sad ti on do subote ništa ne jide ni pije [angry]
[/quote]
…..dal mu prije bio nick gavran??!! [lol]
Zeko neki kukaju da bi stavili uro na 20….ka nemogu i kao rade…?? u subotu i to u Dalmaciji??? stvarno ode sve u ku….
ura stoji 19. gotovo.Nema prilagajanja i raznih mučki ….znaš kako je onda bilo sa raftingom..ko b i sa kim i di…. [lol] …i otišlo sve u …

A zato nikoga nema na forumu,nemaju vrimena,radi se kakva recesija [lol]
mi ćemo sa nać u dogovorenu uru a oni neka dođu i kasnije isto će platiti [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Bem vam vrime….samo neradnici i aljkavci mogu u zle ure pucat po tastaturi………….judi moji zapamtite onu narodnu:"noć je samo ljepši dio dana…:-))"
Zapamtite i toga se držite!!!!

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ma zaboravi upitat:Kako vi ono sebi pucate stotice??

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

….ja sam…..evo me……da cujem kod koga ovo ljeto ljetujem???
pofuk

E stvarno u racku sve ,subota i mora se radit cili dan pih pljuc pljuc.


E stvarno u racku sve ,subota i mora se radit cili dan pih pljuc pljuc.

…srrrkkkkkk……..srkkk….a kaj mislis kak je meni….sad sam moro posrkati sve sa monitora kak si popljuvo ekran
pofuk

Ovdje upišite svoj komentar… [lol]


Ovdje upišite svoj komentar… [lol]

pofuk

HISTORIJSKE CINJENICE ILI PUTOVANJE KROZ POVIJEST
sad sam doso doma pijan ko letva provevsi svoje podcijenjeno vikend vrijeme sa svojim prijateljima iz dalmacije
daklem…..rijec po rijec i dosli smo do basketa………ja njima reko da sam igro svojedobno u najjacoj trojci streetballa u hrvata i oni mene popljuvali ……ajd pofuk bez obzira na sve i kaj si nam drag ne seri……kako su ti moji prijatelji dalmatinci zaljubljeni u mene ja pomislio da oni misle da ja i dan danas igram basket u najjacoj tojci u hrvata
i tako rijec po rijec i ja njima objasnim da sam svojedobno igro jako kosarku streetball i da je moja trojka mogla sve pomesti u nasoj drazavi osim ekipe iz šibenika jer su decki fakat bili odlicno a zvali su se IDEMO DALJE………….malo gledam nasu politicku situaciju zadnjih godina i mogu samo reci IDEMO DALJE
to pisem Vama mojim najdrazim prijateljima iz Dalmacije jer vjerojatno neko od Vas zna te decke odozdo koji su cvrsto ali ne grubom i vise nego fer igrali basket pa da ih pozdravi
uz drugarsko hdzeovkolomunisticki pozdrav….pozdravlja Vas Vaš suludo pijani pofuk
IDEMO DALJE zajedno jer LJUDI SU TIM
pofuk

Ajde pofuk nećeš nam valjda zamirit,glavno da si ti živ i zdrav vratio se doma [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close