Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije




Pa pogle ti samo koliko se u zadnje vrime nakotilo tih nekih, šta ja znam, alternativaca šta mašu rukama, rješavaju probleme i ubiru lovu. Ljudi im viruju, pod njihovim rukama ciče, plaču, vrište, bacaju se… [undecid] [angry]

u čemu je problem?!
[/quote]
A dobro je rekla moja baba prid sud svita čuda i znamenja. A i oni Nostradamus je to najavija. Neke je stvari eto pogodija, neke na sriću falija.. [lol]
[/quote]

a šta ćeš…





Pa pogle ti samo koliko se u zadnje vrime nakotilo tih nekih, šta ja znam, alternativaca šta mašu rukama, rješavaju probleme i ubiru lovu. Ljudi im viruju, pod njihovim rukama ciče, plaču, vrište, bacaju se… [undecid] [angry]

u čemu je problem?!
[/quote]
A dobro je rekla moja baba prid sud svita čuda i znamenja. A i oni Nostradamus je to najavija. Neke je stvari eto pogodija, neke na sriću falija.. [lol]
[/quote]

a šta ćeš…

[/quote]
..malu pivu.. a ti.. [lol]






Pa pogle ti samo koliko se u zadnje vrime nakotilo tih nekih, šta ja znam, alternativaca šta mašu rukama, rješavaju probleme i ubiru lovu. Ljudi im viruju, pod njihovim rukama ciče, plaču, vrište, bacaju se… [undecid] [angry]

u čemu je problem?!
[/quote]
A dobro je rekla moja baba prid sud svita čuda i znamenja. A i oni Nostradamus je to najavija. Neke je stvari eto pogodija, neke na sriću falija.. [lol]
[/quote]

a šta ćeš…

[/quote]
..malu pivu.. a ti.. [lol]
[/quote]

ma ne pije mi se ništa.
nisan ti ja baš žestok za alkohol

Premda je riječ o pomalo neobičnoj metodi, čini se da alkohol pomaže u borbi protiv gripe. [thumbsup]…a da prominiš mišljenje u to slučaju….pa se na kraju …pravi fin…hmm ..da…možda štogod i upali… [bye]


Premda je riječ o pomalo neobičnoj metodi, čini se da alkohol pomaže u borbi protiv gripe. [thumbsup]…a da prominiš mišljenje u to slučaju….pa se na kraju …pravi fin…hmm ..da…možda štogod i upali… [bye]

može bit, al fala Bogu netriba mi
ja san više za koju čašicu uz dobru spizu, a protiv gripe…
ma koja gripa!!!


…o dobro veče…neka mi did pošalje u PM da vidim o čemu se radi…baš sam radoznala… [wink]

..reka je did…da van ga nema srca stavit u Pm ,..da puno nježno izgledate ,..
.i još je ništo promrmlja sebi u bradu ,..tobože da nebi više bili radoznali ,.i da šteta lipi očiju.. [tongue] [lol]


Pa pogle ti samo koliko se u zadnje vrime nakotilo tih nekih, šta ja znam, alternativaca šta mašu rukama, rješavaju probleme i ubiru lovu. Ljudi im viruju, pod njihovim rukama ciče, plaču, vrište, bacaju se… [undecid] [angry]

:)) ..bogami ,.kote se ka zečevi .. [proud]



…o dobro veče…neka mi did pošalje u PM da vidim o čemu se radi…baš sam radoznala… [wink]

..reka je did…da van ga nema srca stavit u Pm ,..da puno nježno izgledate ,..
.i još je ništo promrmlja sebi u bradu ,..tobože da nebi više bili radoznali ,.i da šteta lipi očiju.. [tongue] [lol]
[/quote]
…asti ga miša…a baš mi je ža…a baš bi ga volila primit u PM…daj ga nagovori… [rolleyes]

..ma kakvi,eno ga zaspa ..hrče ..
,nego ,šta san tija reč,a ne lagat …iman par friški grancigula iz vrše,.pa bi moga ja umisto dida navratit da vidin ( i zapišen ) kako vi to radite ,..a biče za prste polizat.. [proud]
.pa ču mu ja ujutro ispričati uz kafu .. [cool]

..a šta je,..di ste se posakrivali.,..pod plavo svitlo ..
..pa ne širi se svinjska gripa interneton ….hebate..a da vas nije oni novi virus čapa …oni..kako se zove ….mekokitis .. [lol] …….bacite pogled na sat,..ako van je velika kazaljka stala na 18.00 ..
..gotovi ste… [tongue] [cry]


..a šta je,..di ste se posakrivali.,..pod plavo svitlo ..
..pa ne širi se svinjska gripa interneton ….hebate..a da vas nije oni novi virus čapa …oni..kako se zove ….mekokitis .. [lol] …….bacite pogled na sat,..ako van je velika kazaljka stala na 18.00 ..
..gotovi ste… [tongue] [cry]

….šta znači ako je na 21.??? [lol]

..nije vraga da ti je velika još uvik kraj pupka ….ajme….blago Anđi… [lol]

Ženskom djelu puse, a muškom pozdrav…ili obrnuto… [lol]

ej… lipi pozdrav svim curama sa desne !!! [thumbsup]



..a šta je,..di ste se posakrivali.,..pod plavo svitlo ..
..pa ne širi se svinjska gripa interneton ….hebate..a da vas nije oni novi virus čapa …oni..kako se zove ….mekokitis .. [lol] …….bacite pogled na sat,..ako van je velika kazaljka stala na 18.00 ..
..gotovi ste… [tongue] [cry]

….šta znači ako je na 21.??? [lol]
[/quote]

..graf obečava ,..val je uzlazni ,..velika dvadesetdvojka.. [lol]

New Report

Close