Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



jel me netko tražio…. [lol]

zeko, jel učiš kad se nejavljaš
[/quote]

….utvrđujem gradivo [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

a dobro…je da je Martinje al ki rak nima krakove …grancigula …ima noge…eto baš sam danas jednu kuhala..,a čula sam da je dobra za one stvari…još nis probala pa ću vidit… [rolleyes]


a dobro…je da je Martinje al ki rak nima krakove …grancigula …ima noge…eto baš sam danas jednu kuhala..,a čula sam da je dobra za one stvari…još nis probala pa ću vidit… [rolleyes]

a šta to nije dobro za "one" stvari

SIJESTA
…opet nikoga nima od muškića, po zimi sjesta zbog vrućine, a zimi zbog ledenoga…
…čekala san , pa san ovako i zaspala…
http://www.funpic.hu/files/pics/00019/00019521.jpg [angry] [lol]

ma imaš sad tu puno rakova i đukca…pa je nestalo mista za nas ozbilne [lol]


ma imaš sad tu puno rakova i đukca…pa je nestalo mista za nas ozbilne [lol]

a ti si ka bolji od nas?! …ono malo smo umišleni!!!?

ha,ha…
ocijene…!



ma imaš sad tu puno rakova i đukca…pa je nestalo mista za nas ozbilne [lol]

a ti si ka bolji od nas?! …ono malo smo umišleni!!!?
[/quote]
ne,ne…ma kakvi bolji….pa vidiš kakvog smajliča san stavia… [smiley]….
mislia san da vi "frški" malo zabavljate ove lipe zgodne ( nove ) cure….
ja kao stara hoba nemam više snage za ovu omladinu [lol] …

..ja i did jedva pušemo ..satrali 3 kila janjetine ispod peke ,..reka je did da mora i on kakvi nick otvoriti ,.da se mora onoj blondini ništo javiti u vezi grancigule.. [proud]
..ima kosti ka u priči,..tija san onon đukcu štagod baciti ,..a di je [undecid]
..biče se tjera po parkovima .. [lol]

…o dobro veče…neka mi did pošalje u PM da vidim o čemu se radi…baš sam radoznala… [wink]



ma imaš sad tu puno rakova i đukca…pa je nestalo mista za nas ozbilne [lol]

a ti si ka bolji od nas?! …ono malo smo umišleni!!!?
[/quote]
KA BOLJI JE OD VAS.VALA VAS SE NAKOTILO KO USIJU.

dobra večer, dobri ljudi!

Pa pogle ti samo koliko se u zadnje vrime nakotilo tih nekih, šta ja znam, alternativaca šta mašu rukama, rješavaju probleme i ubiru lovu. Ljudi im viruju, pod njihovim rukama ciče, plaču, vrište, bacaju se… [undecid] [angry]


Pa pogle ti samo koliko se u zadnje vrime nakotilo tih nekih, šta ja znam, alternativaca šta mašu rukama, rješavaju probleme i ubiru lovu. Ljudi im viruju, pod njihovim rukama ciče, plaču, vrište, bacaju se… [undecid] [angry]

u čemu je problem?!



Pa pogle ti samo koliko se u zadnje vrime nakotilo tih nekih, šta ja znam, alternativaca šta mašu rukama, rješavaju probleme i ubiru lovu. Ljudi im viruju, pod njihovim rukama ciče, plaču, vrište, bacaju se… [undecid] [angry]

u čemu je problem?!
[/quote]
A dobro je rekla moja baba prid sud svita čuda i znamenja. A i oni Nostradamus je to najavija. Neke je stvari eto pogodija, neke na sriću falija.. [lol]

New Report

Close