Nepokriveni minus Peveca od 17,7 mil. kn

Naslovnica Forum Komentari članaka Nepokriveni minus Peveca od 17,7 mil. kn

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


POšaljite POREZNU INSPEKCIJU u Pevec – ako ufate !

Miami, pošalji si poreznu u svoju apoteku.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Uprava skriva izvješće za 2016. od javnosti a na pevec.hr stoji izvješće za 2015. godinu s dobiti od 24 milijuna kuna i sa zadržanom dobiti od 14 milijuna kuna za koju je nezavisni revizor BDO dao mišljenje da istinito i fer prikazuje financijski položaj i uspješnost za 2015. godinu sukladno Zakonu o računovodstvu i Međunarodnim standardima financijskog izvještavanja koji su na snazi na Europskoj Uniji, a Lovrinčevićeva Uprava ponovo predlaže BDO za revizora. Je li BDO potvrdio istinitost financijskih izvještaja za 2016.? Zašto se skriva izvješće?

Jedini koji ovdje nešto skriva i laže je Hrvoje Marković!
Hrvoje Markoviću, još jednom Vas pitam zašto obmanjujete neupućene skrivajući se iza lažnog profila snowlepa?!?
Bili ste u Pevecu i uzeli ta ista izvješća.
Znate da su revidirana od strane BDO
Namjerno širite neistine jer želite zaštititi kriminalce Šketa i Golubića!

Osobni napadi nisu argumenti. Pitanje ostaje: Zašto Lovrinčević skriva izvješća od javnosti? Zašto skriva mišljenje revizora o točnosti financijskih izvještaja?

A tko je ovaj lj001 koji tak lako nekog proglasava kriminalcem??? Bez da je dao ijedan dokaz. Inicijali govore da je mozda lovrincevic jurica pa onda ni ne cudi da tak pise.


A tko je ovaj lj001 koji tak lako nekog proglasava kriminalcem??? Bez da je dao ijedan dokaz. Inicijali govore da je mozda lovrincevic jurica pa onda ni ne cudi da tak pise.

Antartica ne zna čitati bilancu, a svako malo komentira financijske izvještaje Peveca, daj si nadi neku drugu dionicu gdje ćeš druge zadiviti svojim velebnim znanjem.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Zoricu, znam citat koliko mi treba i ak 100 ljudi kaze da ova uprava sve obmanjuje ne znam onda zakaj ti i lj mislite suprotno. Ili delate tamo ili ste neki kaj vas placaju.

Zoricu, znam citat koliko mi treba i ak 100 ljudi kaze da ova uprava sve obmanjuje ne znam onda zakaj ti i lj mislite suprotno. Ili delate tamo ili ste neki kaj vas placaju.

Kojih 100 ljudi, ili par forumaša koji pod lažnim nadimcima dnevno šire laži i obmane, uključujući i tebe, koji si još pritom i nepismen.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Nek sam ja nepismen, bavio sam se drugim stvarima dok ste vi bili u skoli. I zal mi je sad jer se nismo slozili i skupili a ne da nas na skupstini predstavlja netko ko ima punomoci od 10 branitelja i kaze kak predstavlja branitelje a ustvar cjelo vrijeme radi za svog gazdu juricu. Uzas . I sad mi je zal kaj nisam prodal kad je bila dobra cijena jer tak visoko vise nikad nebu.


Nek sam ja nepismen, bavio sam se drugim stvarima dok ste vi bili u skoli. I zal mi je sad jer se nismo slozili i skupili a ne da nas na skupstini predstavlja netko ko ima punomoci od 10 branitelja i kaze kak predstavlja branitelje a ustvar cjelo vrijeme radi za svog gazdu juricu. Uzas . I sad mi je zal kaj nisam prodal kad je bila dobra cijena jer tak visoko vise nikad nebu.

Ako si dioničar, dođi na glavnu skupštinu, upoznat ćemo se, objasniti ću ti stvari koje ne znaš, upoznat ćeš i druge dioničare a ne ovako baljezgati preko foruma svoje frustracije.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Hvala na pozivu. Mozda cak i dojdem. I nisam frustriran samo volim postenje i fer ponasanje.



Hrvoje Marković, ti stvarno očekuješ da sadašnja Uprava bude korektna prema tebi i tvojoj ekipi dok ih stalno napadaš i blatiš?

Kog boli ona stvar za Markovića Šketa ili bilo kog drugog. Zašto Lovrinčević skriva izvještaje i što je revizor rekao o njima? Zašto ne objavi materijale za sve dioničare i izvješća na internetu kao što je firma prošle godine?

Može vas biti sram!
Ovo je laž!
Kojim lažnim profilima? Gospodin Hrvoje Marković je registriran pod tim nick-om na portalu poslovni.hr davno prije kupovine Pevec-a. Lako je dokazati.Usudio se javno izaći sa svojim imenom dok vi anonimno komentirate. On svoje tvrdnje iznosi argumentirano i staloženo i ne vrijeđa druge.
Vi ste se registrirali nedavno te komentirate bez argumenata uvijek I samo na Pevec temi. Nemate vjerodostojnosti sa vašim komentarima. Dioničar sam ali mi je zlo kada vidim kojim se metodama služe vama slični po svim portalima na komentarima o Pevecu.
I ja se pitam zašto Lovrinčević skriva izvješća od javnosti? Zašto se ne mogu preuzeti na stranicama sa revizorskim izvješčem?
Zašto dionica još nije izlistana?

Ps.
Ne želim vjerovati da je lj001 lovrinčević osobno


Nemojte obmanjivati javnost pod svojim lažnim profilima!

Rok za javnu objavu izvješća je 30.06.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Moram Vas razočarati to nije Lovrinčević Jurica. Za sve one koji su jako maštoviti obavještavam Vas da u našoj abecedi postoji i slovo “lj” kao Ljiljana.

New Report

Close