Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


kaže gazda da nemrem dijeliti 100 više od 3 puta dnevno,
sisaj sisu ,
imam jos dve minute do sutra
i ovaj ispred mene dobiva 100


oprostite cijenjeni forumas espresso
cini mi se da u zadnje vrijeme pijem previse turske kafice i da zbog tog imam problema sa spavanjem
odlucio sam se vratiti na espresso kavicu pa buduci da imam dojam da ste Vi strucnjak koju biste vrstu preporucili kao best buy
unaprijed hvala
pofuk

http://www.24sata.hr/news/ima-ih-viska-u-mjenjacnici-su-svicarci-na-rasprodaji/155645/

Za forum-kalendar

Prometni policajac pise kaznu…

Vozac:
– Nemoj nista pisati, poznajem nacelnika – i okrene broj s mobilnog, ali je
nacelnik nedostupan…

Policajac:
– I, sto cemo sad? Iskoristio si pomoc prijatelja, publike nema, znaci
ostaje nam pola – pola…

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

hoće li moderatori već jednom početi provoditi pravila koja su sami napisali ili ne? pa poštedite nas ovako loših viceva molimo vas. dovoljno nas teroriziraju s televizije sa propalim tzv. humorističnim serijama i sad još i vi dopuštate ovo kršenje pravila. ili ste se pronašli u mojim kritikama. ako su vam smiješni ovi vicevi, posjetite hitno psihologa ili psihijatra.

...povijest se ponavlja...


Prometni policajac pise kaznu…

Vozac:
– Nemoj nista pisati, poznajem nacelnika – i okrene broj s mobilnog, ali je
nacelnik nedostupan…

Policajac:
– I, sto cemo sad? Iskoristio si pomoc prijatelja, publike nema, znaci
ostaje nam pola – pola…

ljudi, jeli ovo moguće?

...povijest se ponavlja...


hoće li moderatori već jednom početi provoditi pravila koja su sami napisali ili ne? pa poštedite nas ovako loših viceva molimo vas. dovoljno nas teroriziraju s televizije sa propalim tzv. humorističnim serijama i sad još i vi dopuštate ovo kršenje pravila. ili ste se pronašli u mojim kritikama. ako su vam smiješni ovi vicevi, posjetite hitno psihologa ili psihijatra.

evo ja idem u srijedu popodne jer sam stekao dojam da mi je pomalo sve smijesno a to nije dobar znak
nadam se da mi nece trebati potpuni remont glave
pofuk
p.s. javim se u cetvrtak ako me ne zatvore

dragi prijatelji, odlučio sam otvoriti delbojev kutak – novi blog u kojem ćemo na pametan način komentirati posrnulo tržište kapitala u regiji, nadam se na duhovit način pa vas pozivam da dajete svoje komentare. što duhovitije po mogućnosti u ovo mračno zimsko doba.

...povijest se ponavlja...


Može li mi netko pojasniti zašto se već par dana "velike" transakcije izvršavaju točno u 13:00:00?

[lol] [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


dragi prijatelji, odlučio sam otvoriti delbojev kutak – novi blog u kojem ćemo na pametan način komentirati posrnulo tržište kapitala u regiji, nadam se na duhovit način pa vas pozivam da dajete svoje komentare. što duhovitije po mogućnosti u ovo mračno zimsko doba.

pa mislim da ti nije rentabilno to otvarati na ovom forumu jer kao sto si sam rekao nismo duhoviti
pofuk



Može li mi netko pojasniti zašto se već par dana "velike" transakcije izvršavaju točno u 13:00:00?

To je zupanijsko pavilo.
Samo ta dionica iz te zupanije se trzi u 13:00-.
Malo glupo ali takvo je pravilo…

[/quote]

tek sad vidio da ima i nastavak [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ou Gad maj Gad
pliz help me
dis is mi ….pofuk
giv tu maj frenc from totenhem,liverpul end portsmut pour end lak in dis ivning mečis
pliz…..pliz………i voz not so gud ven aj put sam mani on dem
ou Gad maj Gad
itc mi …….pofuk…..for mi du it det
totenhem
liverpul
portsmut
AMEN(not neseseri)
tenks
pofuk
hev _ gug tajm




Može li mi netko pojasniti zašto se već par dana "velike" transakcije izvršavaju točno u 13:00:00?

To je zupanijsko pavilo.
Samo ta dionica iz te zupanije se trzi u 13:00-.
Malo glupo ali takvo je pravilo…

[/quote]

tek sad vidio da ima i nastavak [lol]
[/quote]
ne kužim zakaj je ovo smješno? čovjek pita jer ne zna.. ova tema treba biti za tigruse vidre i ostale poluživotinje koji su uvjereni da neš znaju a ustvari im se ulaganje svodi na bacanje kocke..svaki njihov post je za ovutemu a da ne spominjem temu teh. analiza koju odmah treba pripojiti temi- Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala- [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close