Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


hahahahha

i gopson pofuk, pa ja podrzavam Ivana 1902 da to i dalje stavlja


i ja se pridruzujem Vasoj podrsci
poofuk

Muke po mladom svećeniku

Jedan mladi katolički svećenik bio je tako nervozan da prije prve mise nije mogao ni riječi progovoriti pa upita biskupa za savjet.
Ovaj mu reče:
– Sljedeći put popij čašu vode s dvije kapljice votke i odmah ćeš se osjećati slobodnije.
Poslije toga svećenik se osjećao tako dobro da ga ništa nije moglo uznemiriti. Nakon povratka s mise dočeka ga cedulja s biskupovom porukom:
– Poštovani, rekao sam nekoliko kapljica votke u vodu, a ne obratno. I još par savjeta: Nije potrebno stavljati kriške limuna na rub pehara. Ormar pored oltara je ispovjedaonica, a ne WC. Ne oslanjajte se više na kip Blažene djevice Marije, ne grlite ju i ne ljubite. Postoji 10 zapovjedi, a ne 12, 12 je apostola, a ne 7. Nijedan od njih nije bio patuljak. Isusa i njegove učenike ne zovemo J.C. and Co. David je pobijedio Golijata praćkom i kamenom, nije ga umlatio i prosuo mu mozak. Judu ne nazivamo kurvinim sinom. Papu ne zovemo El Padrino. Bin Laden nema veze s Isusovom smrću. Sveta vodica je za posvećivanje, a ne za osvježavanje ispod pazuha. Ne sjedi se ispred oltara i ne stavlja se noga na Bibliju. Hostija nije grickalica uz vino, već za vjernike. Grešnici idu u pakao, a ne u pizdu ma*****u. Onaj u kutu, pored zbora, kojega ste nazvali pederom i transvestitom u suknji, bio sam ja. Na kraju se kaže amen, a ne fajrunt.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Muž se kasno vraća kući, ulazi u krevet i počinje da se gura uz suprugu.
– Dragi, nisam raspoložena za seks.
– Ma, šta vam je danas, kao da ste se sve dogovorile!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pitanje: Ako s balkona bacite istovremeno upaljenu svjetiljku i Jadranku Kosor, i oboje padnu na zemlju u isto vrijeme, što zaključujete?

Odgovor: Da Jaca pada brzinom svjetlosti!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pričao Ivica političke viceve i došla Marica.
Pitala učiteljica Ivicu: što je to katastrofa?
Ivica: "To je kad lisica zakolje kokoši."
Učiteljica: "To nije katastrofa, to je šteta."
Sutradan učiteljica pita isto pitanje.
Ivica: "To je kada avion u kojem se vozi Jadranka kosor eksplodira i padne u ocean."
Učiteljica: "Bravo Ivice, to je katastrofa."
Ivica: "Ali nije šteta."

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kako očistiti monitor, ali izunutra…!!!

http://www.raincitystory.com/flash/screenclean.swf

Zašto nema sexa u državnim firmama?
=> Sve sama rodbina!



ne znam što moderatori rade ovdje: potpuni cirkus…čovjek se do sada oprostio brat-sestri jedno 10-tak puta. posljednji put prije 3 tjedna.
i…lesi se vraća kući! opet. koji dječji vrtić!

Mogli bi naparaviti TA cromanovih dolazaka i odlazaka!
[/quote]

na temi tehnička analiza [lol]

Bio mali Ivica na satu vjeronauka i kaže vjeroučiteljica:
– Neka svi dignu ruke koji žele ići na nebo.
Svi su dakako digli ruke osim Ivice. Pita njega vjeroučiteljica:
– Zar ti ne želiš na nebo?
Ivica odgovori:
…- Mama mi je rekla da poslije vjeronauka odmah dođem kući.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Sa INGR teme:


Kolege,

Prvo nisam nikakv fond, možda malo iznadprosiječni dioničar INGRE. Već sam vam napisao da fondovi imaju zabranu trgovanja.
Jučer sam valjda bio jasan da se više ne igrate mede, jer ću ja postati grizli kao danas.
Danas sam vam to i pokazao, ako treba rušiti radi zarade postotka dionica rušiti ću do vrijednosti 1 Kune po dionici ili neka se ovi mali napuhanci s TA, marginama i ostalim glupostima maknu i budu strpljivi.
Neznam koji se ovdje može tući samnom, ali burza je otvorena pa da vidim probajte se udružiti .
Moj portfelj ingre broji dosta nula i budite sigurni da neću nekom studentu koji je pročitao ivaninu7 Tehničku analizu dozvoliti da se previše praviti pametan i svakodnebno ruši po kunu, uvijek ima pape iznad pape.
Da ingra pada nema razloga osim sitnih i malodušnih interesa pojedinaca, a danas sam im malo poremetio plan.
Ako u ponedjeljak netko i pokuša samo skinuti ingru za kunu, ja je skidam do kraja, pa ćemo svi imati kao što sam i najavio puno bezvrijednih dionica i Đakovština će onda biti skupa.
Ako drukčije neće ići onda je to jedini ispravni put da vam pokažem da se ne šalim.

Sada ću je pokušati dignuti, a pametnjakovići probajte to iskoristiti .

[lol] [lol] [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



[cry] [bye] [bye]Ajme koje iskrcavanje na europskim burzama a sad i ameri rasprodaju kao ludi. Sretni će biti oni koji uspiju danas prodati Tehniku, Ingru, Ledo, Podravku i Adris jer sutra , već sutra sljedi katastrofa i ogromno iskrcavanje. [cry] [bye] [bye]

Europske burze :Vaš link
Amerika :Vaš link


[thumbsup] Super spamate a moderator to kao ne vidi samo da sakrijete pravu istinu, sutra još veća rasprodaja pogled na ; Dow Jones Vaš link [tongue]
[/quote]

Šef optužuje šefa da spama [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Piše luđak iz ludnice mami pismo i kaže:
-Draga mama, ovdje mi je super, svaki dan se igramo, kupamo i skačemo u bazen, a ako ćemo biti dobri i dalje, rekli su nam,da onda će nam natočiti i vodu.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

doslo hrvatsko politicko izaslanstvo u Svicarsku..i sad se Suker cudi kako imaju ministarstvo pomorstva a nemaju more,i upita svicarskog ministra pomorstva na sta mu ovaj odgovara to vam je isto kao sto vi imate ministarstvo financija….. [shocked]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

samby na temi ATGR:


Zašto fondovi ulaze u ATGR ?

Prvo , jer su samostalni , kreativni i prodorni i imaju viziju . Takve firme je kupovao Benard Buffet kada je počeo .

Inače, Bernard Buffet: http://en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Buffet


čini se da su fond manageri su odlučili dići ingru na zatvaranju. koji opasan signal!
znam da mnoge od vas ovdje koji nemate ingru hvata nervoza, zato je bolje da je kupite jer bi vam se moglo narušiti zdravlje, a ipak je zdravlje najvažnije. možda još koji dan bude neizvjeno, možda mali minus, ali od petka ili ponedjeljka kreće brutalno zelenilo.
crobex već je u dobrom plusu, ako se sutra ponovi rast crobexa, ingra bi mogla u odbijanac.
petak je sve bliže [lol]

Koji optimizam, skoro pa je zarazno [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close