Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

“Ulažite u trbuh.
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugotrajno i neizvjesno. “


E za ovo ti evo 100-tka

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Slovenskih 5 minuta. 🙂

http://www.rtl.hr/duhovita-slovenska-reklama-o-hrvatima-video-4934

Just another day in paradise

Arapin na aerodromu:

– Name?
– Abdul al-Rhazib
– Sex?
– Three to five times a week
– No, no …. I mean male or female?
– Male, female sometimes camel.
– Holy cow!
– Yes, cow, sheep, whatever comes.
– But isn’t that hostile?
– Horse style, doggy style, any style!
– Oh dear!
– No no ! Deer runs too fast…..

[huh]

Kaj se dogodi kad koristiš probušeni kondom?

Dobiješ kinder surprise


cijenjena ivana7
ako moze jedno pitANJE
zasto ja imam dojam da kad Vas pohvalim da mi jedino Vi udjelite stotku
ne bi Vas gnjavio sa tako intimnim pitanjima ali mi je bitan prosjek ocjena jer se blizi kraj godine i moram mami pofuk podnijeti kako nekonsolidirano tako i konsolidirano izvjesce
pofuk
unaprijed hvala

[lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Budući od 19.12. Srbima neće trebati viza za ulazak u EU, izdana je slijedeća obavijest:

Molimo građanina Srbije koji 19. decembra poslednji bude napustio zemlju da ugasi svetlo.
Vlada Republike Srbije

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Partizanski, jer je danas Walter na telki:

Bježao partizan od švaba kroz šumu ali nikako da im umakne. Odjednom se nađe na nekoj livadi, vidi da je do šume daleko i da će ga neprijatelj uloviti. Već se pomirio sa životom kad spazi časnu sestru kako kopa na njivi. U zadnji tren dotrči do nje, zaprijeti joj pištoljem i sakrije joj se pod suknju. Naiđu Njemci i pitaju je li vidjela kakvog bjegunca a ona zaniječe. Kad su Švabe otišle, partizan se malo oslobodi – a kako nije vidio žensko 4 godine uhvati je za prste noge pa je pita :
– "Znaš li časna za što sam te uhvatio?"
– "Znam, za prste", kaže ona.
Konta on u sebi, ova neka slobodna ništa se ne boji, pa pođe dalje:
– "Znaš li časna za što sam te uhvatio?"
– "Znam, za list", kaže ona.
Uhvati on nju za koljeno pa je isto pita a ona mu mirno da točan odgovor.
Uspalio se on sav pa je uhvati za bedro i pita:
– "Znaš li časna za što sam te uhvatio?"
– "Znam", kaže ona: "za bedro!"
Njemu već voda na usta, misli sad je sve riješeno pa je pita:
– "Znaš li časna za što ću te sada uhvatiti?"
– "Za kurac !!! I ja bježim od Švaba !!!"

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Partizanski, jer je danas Walter na telki:

Bježao partizan od švaba kroz šumu ali nikako da im umakne. Odjednom se nađe na nekoj livadi, vidi da je do šume daleko i da će ga neprijatelj uloviti. Već se pomirio sa životom kad spazi časnu sestru kako kopa na njivi. U zadnji tren dotrči do nje, zaprijeti joj pištoljem i sakrije joj se pod suknju. Naiđu Njemci i pitaju je li vidjela kakvog bjegunca a ona zaniječe. Kad su Švabe otišle, partizan se malo oslobodi – a kako nije vidio žensko 4 godine uhvati je za prste noge pa je pita :
– "Znaš li časna za što sam te uhvatio?"
– "Znam, za prste", kaže ona.
Konta on u sebi, ova neka slobodna ništa se ne boji, pa pođe dalje:
– "Znaš li časna za što sam te uhvatio?"
– "Znam, za list", kaže ona.
Uhvati on nju za koljeno pa je isto pita a ona mu mirno da točan odgovor.
Uspalio se on sav pa je uhvati za bedro i pita:
– "Znaš li časna za što sam te uhvatio?"
– "Znam", kaže ona: "za bedro!"
Njemu već voda na usta, misli sad je sve riješeno pa je pita:
– "Znaš li časna za što ću te sada uhvatiti?"
– "Za kurac !!! I ja bježim od Švaba !!!"


Ma to mora biti neka greška – nema tog partizana koji je ikad bježao pred okupatorom. Ako ne vjeruješ meni, pogledaj film!! [lol]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Došle časne sestre kod velečasnog na ispovijed.
Kaže prva: "Velečasni, ja sam ga pipnula prstom." Velečasni veli: "ODMAH operi prst u svetoj vodi."
Kaže druga: "Ja sam ga držala u ruci." Velečasni njoj: "ODMAH peri ruku u svetoj vodi."
Gura se jedna preko reda i kaže: "Mogu li ja isprat usta dok ova nije guzicu umočila…"

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Došle časne sestre kod velečasnog na ispovijed.
Kaže prva: "Velečasni, ja sam ga pipnula prstom." Velečasni veli: "ODMAH operi prst u svetoj vodi."
Kaže druga: "Ja sam ga držala u ruci." Velečasni njoj: "ODMAH peri ruku u svetoj vodi."
Gura se jedna preko reda i kaže: "Mogu li ja isprat usta dok ova nije guzicu umočila…"

[lol] [lol] [lol]



Došle časne sestre kod velečasnog na ispovijed.
Kaže prva: "Velečasni, ja sam ga pipnula prstom." Velečasni veli: "ODMAH operi prst u svetoj vodi."
Kaže druga: "Ja sam ga držala u ruci." Velečasni njoj: "ODMAH peri ruku u svetoj vodi."
Gura se jedna preko reda i kaže: "Mogu li ja isprat usta dok ova nije guzicu umočila…"

[lol] [lol] [lol]
[/quote]

Pa ovo je stari vic ,brat bi ti ga znao [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close