MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko misli da je zakasnio na ” Mlinar ” kao pametna alternativa ostaje mu Žitnjak ! Jedno bez drugog neide / vidjeli ste što rade PBZ- fondovi / ![smiley][smiley]

Ne bi se slozio s Vama.

Mlinar ce sigurno pratiti svaki rast zitnjaka, dok zitnjak nemora pratiti rast mlinara,kao sto smo vec mogli vidjeti.

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!


Molio bih da mi se javi ovaj indijanac koji je postavio nalog na 1633 i to nakon što je trgovano po 1640 Dat ću mu miloda u iznou od 100kn!! Top ask CIJENA KOLIČINA 1.633,00 4 1.669,00 3 1.669,99 10 1.670,00 79 1.674,00 7 1.679,00 12 1.699,99 4 1.778,00 15 1.779,00 12 1.794,99 50 [angry] [angry]

netko od ko što rekoh MARKET MAKER-a


To sam ja blokirao, smanjujem si prosjek dok se još može [thumbsup]

odličan potez nema šta [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


xmenergy: ” To sam ja blokirao, smanjujem si prosjek dok se još može [thumbsup] ” odličan potez nema šta [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

moje duboke isprike ,pogriješio sam [bye]


nema šta [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ” moje duboke isprike ,pogriješio sam [bye]

Kolega xmenenrgy pa zar vi to uradite cccc pa kolega kako to

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


lanica: ” xmenergy: ” To sam ja blokirao, smanjujem si prosjek dok se još može [thumbsup] ” odličan potez nema šta [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ” moje duboke isprike ,pogriješio sam [bye]

Sigurno imaš nekoga kod mirovinaca[cry]


xmenergy: ” nema šta [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ” moje duboke isprike ,pogriješio sam [bye] ” Kolega xmenenrgy pa zar vi to uradite cccc pa kolega kako to

dest komada kupih po 1649,00
mogao sam dobiti danas po 1500
znači soma i po minusa
nije malo,ali nije ni za metak u čelo[sealed]


Kad ti danas završi na 1800,00 bit će ti puino jasnije Sinke1234: ” xmenergy: ” To sam ja blokirao, smanjujem si prosjek dok se još može [thumbsup] ” stvarno genijalno!!!! pa pokoliko si kupovao i koliko komada kada si sa 10 kom i cijenom od 1649 kn smanjuješ prosjek?[embarass] ” Kad ti danas završi na 1800,00 bit će ti puino jasnije

ovo se definitivno moze promatrati kroz prizmu bezgranicne ljudske gluposti,
pa i ismijavati ako je nekome do toga
ali
i kao jedan od najnizih oblika navlakuse…

svako je slobodan razmisljati kako zeli, meni se vjerojatnije cini ovo drugo…

bid i ask postavljeni prije otvaranja… sitna lova lansira blokadu, i onda promptno javljanje
na forumu otprilike ovakvim nacinom: to sam ja blokirao…snizavam prosjek
dok se jos moze …kad danas zavrsi na 1800 bice vam jasnije… itd
…pa lagana cekaonica da se oni apsolutni naivci upecaju…
a takvih ocigledno ima, pogotovo u ova turbulentna vremena… nakon jucerasnjeg,
ko sunca cekanog, zdravog ozracja na zse…osobito ako vam o skoku
od 20% na forumu govori ‘stariji kolega’ koji je, recimo, korisnik od 2006.
osim toga, ovaj forum nije neka ‘rupa u svemiru’ i velika vecina je svjesna
njegove nemale posjecenosti…

dakle, sto se mene tice, izjaviti danas ujutro na forumu da idemo na 1800
moze ili neko ko nema pojma o pojmu i apsolutno ga briga hoce li time nauditi
nekome od svojih kolega forumasa (bez obzira na sve, ovo je jos uvijek
spekulativna dionica)… ili neko ko tocno zna zasto to radi…
obzirom da mi danas nismo isli na 1800, bilo koje od gore navedenog je za
mene jednako lose…

nadam se da ce moderator ovo pustiti van… ako bas nista drugo onda
iz edukativnih razloga za ubuduce

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


xmenergy: ” Kad ti danas završi na 1800,00 bit će ti puino jasnije Sinke1234: ” xmenergy: ” To sam ja blokirao, smanjujem si prosjek dok se još može [thumbsup] ” stvarno genijalno!!!! pa pokoliko si kupovao i koliko komada kada si sa 10 kom i cijenom od 1649 kn smanjuješ prosjek?[embarass] ” Kad ti danas završi na 1800,00 bit će ti puino jasnije ”

nije to bila nikakva navlakuša nego omjer bida i aska gdje je bila 5.prodaja 1779,00 na otvaranju sa 80-ak komada između 1649 i 1779 tako da je to bilo u duhu prethodnog dana

Ljudi što mislite o nepreuzimanju Migrosa od strane Agrokora!?

Moram priznati da sam sretan[smiley], jer to znači skorije akviziranje našeg Mlinara u sustav Agrokora[thumbsup]

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...

Kolega 106XR, iz mog osobnog iskustva na forumu primjetila sam da nase pisanje ovdje nema bas nikakva utjecaja na trgovanje osim u slucaju kad se iznesu neke bitne cinjenice za pojedinu dionicu. U svim ostalim slucajevima ljudi odreduju da li kupiti ili prodati na puno slozenii nacin nego nakon citanja foruma – moje misljenje……[smiley]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Ljudi što mislite o nepreuzimanju Migrosa od strane Agrokora!? Moram priznati da sam sretan[smiley], jer to znači skorije akviziranje našeg Mlinara u sustav Agrokora[thumbsup]

Malo pada nakon objave o nepreuzimanju, a kasnije opet ce sve biti u redu, u vezi vise sa stanjem usjeva i cijena psenice na svjetskom trzistu nego sa drugim stvarima.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

New Report

Close