Milanović Ikei dao konačni blagoslov za 250 milijuna eura težak projekt

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović Ikei dao konačni blagoslov za 250 milijuna eura težak projekt

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To zapavo i je problem: sustav ne daju povjerenje investitoru pa investitor mora Milanovicu po jamstvo. To kao da smo kraljevina pa kralj mora odobriti. Tu je kljuc problema.

Baš ja i SVETI PETAR razgovaramo dali da im damo i ključeve RAJA ? ? ?

ovaj u sredini je gay da pas pasa jebe

Cookie Monster


ovaj u sredini je gay da pas pasa jebe

možda, ali mali

Milanović nezna zašto je 22 godine Vlada štopala Ikeu .

Ikea će uništiti hrvatsku proizvodnju namještaja .

Zbog toga će biti 10000 novih nezaposlenih .

.

Ljepo ja kada nezaposlani čuju o investicijama koje dovode do još veće nezapslenosti…

Milanović nezna zašto je 22 godine Vlada štopala Ikeu .

Ikea će uništiti hrvatsku proizvodnju namještaja .

Zbog toga će biti 10000 novih nezaposlenih .

Kod nas je praksa da mi talijanima prodajemo drvo a oni nama natrag naše drvo u obliku namještaja.
Ali to smo mi, nama stvarno treba diktator na vlasti.

Da onaj je GAY i to u lovi, a mi opet ispali siromašni pederi !
A sami smo si krivi jer NE ŽELIMO slušat tehnologe, konstruktore, projektante i dizajnere itd.
Ljudi godinama nude, crtaju, obilaze te direktore drvnih industrija i nude nove alate i strojeve i suradnju s dizajnerima i KAJ SU POSTIGLI NIŠ SVI SU PROPALI ! ! !
Pa ljudi, koja majka je svoje dijete željela upisat za STOLARA ? ? ?
I dobro da su ovi rekli DOSTA sječe trupaca – čitaj krađe drvne mase ! ! !
Imamo danas izvrstan tekst o nekom klincu kaj radi parkete koji bez ugovora sa HR šumamo raste godišnje po 15 mil. i kaže sve mi je PRODANO ! ! !

NAREDBA: Sve ove nepismene direktore u školu i obvezno upravljanje sa kolekcijom prepustiti nekome koji ima osjećaj za ljepo i moderno ! ! !

New Report

Close