MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


AUUUUU, što je banda bijesna i dijeli 10 jedinica po nicku, a trebali ste znat da će presušit po 0,75.

__Nitko nije bijesan već svi znamo koja je ovo navlakuša i da je firmi bOOK Value negativan , točnije minus 40 kn po dionici i da slijedi likvidacija prije ili poslije, i da su izgubili sve važne brandove i da su im svi dućani već u posjedu drugih kompanija ili se iznajmljuju dalje ali ne za račun MAGME i da dalje ne nabrajam, da je emitiranje ovih dionica u startu već bila pozamašna prevara u sprezi države i poduzetnika na račun mirovina i prevarenih građana koji su plaćali i po 200 kn ovo smeće ..

Ovo je finish, nema tu kruha. Pogledajte samo tko je skupljao proteklih mjeseci, pa valjda bi poduzetnikova obitelj isto kupovala nazad svoje parcijale da imaju ikakav info da ne slijedi likvidacija.
MAGMA više nije nikakav brand, a Turbo Limach nije čak ni njihov više .. ČAk su i onog jadnog Srbina prevarili za kraj karijere, ovo je dionica koja je otpočetka mirisala na masnu prevaru hrvatskih mirovinskih fondova zbog koje će sada tražiti napaćeni narod da od 1.1.2013. plaćaju još 120 kn od SVOJIH plaća u II- stup jer su pare od skupo prodanih dionica fondovima pospremili u apartmane i jahte ..

Ali neće im uspjeti ovaj put. Neka sami snose rupčage nastale kockanjem i burzovnim prevarama epskih razmjera. [cool]

Kressho

Možda se ova firma i spašava zbog mirovinskih fondova i banaka koji ovdje gube stotine milijuna kn

Psi laju, a karavane prolaze. Ide to dalje, a još kad objave i službeno, da je povučen zahtjev za stečaj, bit će tarapane prema 7-8 kuna, a još neka objave dogovor sa Vučićevićem ode i na 15-20.

nema rupe u toj prici prijatelju
striko je to kupovao i kupovao, na kraju sam imao preko 26 000 komada po 5,xx ni sam ne znam
cak sam nakratko bio u top10
na kraju prodao po 1,01
koliko sam se nadimio…izracunaj sam

nisam nikome rekao da ne kupuje!
samo sam upozorio da su moji nalozi cisto spekulativni i bez osnove
rekao sam to jer sam primjetio da je trka pocela nakon postavljanja mojih naloga (jos uvijek stoje)

i opet kazem da nemam blage veze i da samo nagadjam
ne zanima me lesinarenje po par lipa
sretno pulsiranje u preponama osjetim samo ako dobro prosudim vrijeme kupovine i zaradim

izracunaj si sam koliko sam izgubio pa sad razmisli koliko bi me zadovoljila zarada od tisucu, dvije kuna

zasto sam se postavio na kupnju?
hahaha pa magma mi toliko duguje mater joj… a digitel odustao od stecaja…a 8000 kuna koliko vrijedi moj nalog je cisto sranje uspredjujuci sa izgubljenim
a i ne podnosim lesinarenje i laganje, za to mora covjek biti poseban…cuj mene "covjek"

ako magma pocne poslovati, ne ce mi biti skupo ni po 3 kune
mozda je odustajanje digitela najava necega…ne znam, samo znam da nemam info

nadam se da te nisam uvrijedio, samo mi je zasmetalo sto mislis da lazem

Nešto se sprema ovdje…kako j eekipa nabrijana,hihi [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

danas slijedi nastavak. Oće li magma danasa preskočiti 1,00 kn ili ne?

šta sad na kolko če to ić?
oču se ja malo kockat s kojih 10k!
al kolko pratim i ja mislim da to banke moraju drukat dosta gore zbog gubitka.


danas slijedi nastavak. Oće li magma danasa preskočiti 1,00 kn ili ne?

ovisi ima li više paprića ili budala….ja mislim da ipak ima više papirića i da će se nove budale teško naći….

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.


šta sad na kolko če to ić?
oču se ja malo kockat s kojih 10k!
al kolko pratim i ja mislim da to banke moraju drukat dosta gore zbog gubitka.

Da, da. Banke to moraju drukat dosta gore [lol].
Njima je svejedno da li Magma vrijedi 1 kn ili 10 kn, jer su već popušile praktički sve što su uložile. Dobro Vam je tu gore netko napisao. Bitno je samo da li je više budala ili papira.

magma opet u minusu… hm, zanimljivo… malo gore, malo dole… nekome za igru, nekome za priliku za zaradu, mada većina u ovoj dionici su debelo u minusu. Možda je neko i zaradio, a možda neko i zaradi [thumbsup]

magma, magma… ovdje su veliki ulagači izgubili puno novaca. nekad, i ne tako davno cijena je bila do 100 puta veća. uh, koliki je to gubitak. Danas se trguje ispod kune, firma je pred stečajem, brend izgubljen, velik dugovi…
ovo je lijepo za zaigrat se na manjim količinama, pa makar izgubili sve, ali isto tako i moguće zaradit vrlo brzo neki novac. ko voli, nek izvoli. Meni je ovo sve pomalo simpatično.
nije ovo nikakvo drukanje, ali zanimljivo je pratiti šta se dešava

Kada Magma ide u posebni režim trgovanja?

Pozdrav Lebowski,
nisam uspio naplatit jer nema od cega 🙁
sada je to sa kamatama cca 700 hiljada ;(
prije cca 3 god. su mi nudili skijašku opremu , bicikle i dr. u kompenzaciju (a ja lud nisam uzeo 🙂
mogo sam opremit pola zg za sljeme 🙂
a nedavno i dionice 🙁
Vidiš koliko šansi sam imao a ono "čorak"
Sve u svemu, srećom da ima uspješnih firmi (pa i puno manjih 🙂 di se novac zarađuje (tu ne mislim sada na dionice ;))
Nekada se i iz magme fina lova vukla (zarada mislim) a bilo su to zlatna vremena , tamo negdje od 99 do 2008..a magma je tada i uvozila desetke "kontejnera" dnevno robe iz inozemstva i prodavala koeficjentom x10 :))
Da mi i danas (neki drugi od dužnika nude robu umjesto novaca – NE bih uzeo jer se tako ne posluje,
radije neka propadne i "on" i ta roba.., glupo je uopce ovisit o jednom kupcu (Ili dva) tj.nakrkat ih robom za koju si se i sam zadužio pa moliš Boga da plati inace propadaš..takvima se prodaje roba od zarađenih novaca – ako se već želi kockat..
Uglavnom zatvorio bih sve tvrtke koje imaju veči dug od potraživanja – i to odmah preko noci,
a nakon toga dat rok svima ostalima koji imaju dugovanja te ih istom sudbinom "okačit"..
Kredite (tj.bankarce otkantat) jer nitko sposoban ne diže kredit za poslovanje – jer da se isplati radit s tuđim novcima i židov bi to radio – ne bi od kamate živio.,

Toliko o magmi i slicnim neukim poslovnjacima 🙁

Lp
Nedjeljko

danas sam prolazio pored dućana Limač u Gajevoj…prepun je novih igračaka…

…prije tri dana dućani su još postojali,a igračke su radile unutra…prođi danas…
Igračaka više nema,igra je gotova,ko se igrao-igrao se.
Veliki igrač je izgubio sve,pa i veliki krov nad glavom. I igračke su pobjegle od njega.
Sad će se bivši djelatnici prvi put imati priliku igrati s velikim brodićem koji su kupili.
Prvi put će i oni imati igračku.A možda je negdje skrio još koju…?
Pa neka igre počnu!

[proud]

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

New Report

Close