MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

EVO NAPRIMJER – ovih 5000 kom je prebrzo otišlo. To je isto dobar primjer varljivosti naloga i trgovanja.

Sat vremena ne ide ništa a onda najednom plane 5000 kom.

Da, da , moš si mislit.

Nije nitko to kupio ni prodao već je kupac shvatio da po 6,83 više neće dobiti dionice danas pa sad lijepo glumi jaku navalu točno oko 7-ice misleći da će tako mnogi biti voljni prodati samo da ne dočekaju 6 ili 5 ovdje.

Ako mu ni ta taktika ne uspije prosipat će se prema 6,84 u manjim količinima da i tako izvuće nešto.

Ako ni to ne uspije počet će iza 14.30 sa čišćenjem na malo svega što se pojavi ispod 7,7 i preselit taj nalog niže, prema 7,5

Kressho

Do 8 je 7357 kom., do 6 je 41000 kom. na kupnji, naravno ne računajuči što se krije u namjerama i skrivenim nalozima. Meni je svejedno di će, imam za sve vrste trgovanja municije.

Ovo je prosto nevjerojatno da netko ovdje Prodaju tišće van sa 1900 komada – PA to je kao da netko male tišće van na KABA-i sa 150 dionica na ASK-u [wink]

Kressho

O KOJIM FONDOVIMA TI PRIČAŠ ??? !!!!

Zašto zavlačiš ljude, 14:11 sati je, šta misliš da bi prodaja ovako tekla da fond danas nastavlja iskrcavanje..?

Ja ti kažem da si to mali sami sebi ruše tečaj a netko ovdje među vama trlja ruke. Cijenu ste si sami srušili danas u panici pred fondom koji je prestao s radom još prije STOP-a.

Sad da ste imalo bistri bi si ju lijepo digli gore. Neka ovaj s 1900 kom na prodaju bude prvi pa ćete vidjet o čemu vam pričam

I 7,7 kn je ovdje odlična cijena. Da mi nije sav kapital u KABa-i sad bi ovdje pazario naveliko

Od 7 do 10 kn je 40 % ljudi moji

[cool] [shocked]

Kressho

"Ajme ekipa povjerovala mojim štorijama … SAd kad se frend iz fonda istrese po vama koji će to kuršlus biti ".. [lol] [thumbsup]

Kressho

a smiješan je ovaj pleyboj, sad se nakrcao na 7 kn pa odma kreću hvalospjevi o rastu MAGME na 10 kn, a do tada je prognozirao potop na 5 kn…prejadno [bye]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

Kolega Plejboj,
ovo što Vi radite na forumu Poslovnog zaista već spada u sferu krivičnog prava. Osim ako se mislite izvući na neuračunljivost što ste samoinicijativno presali uzimati terpiju….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


BEZ OVE BLOKADE SVEGA 16 000 kn dionica do cijene 8 a vi se prosipate misleći da će dolje. Neće vam danas do 6 kažem vam, prije prema 9

savjet-a da promjenite NICK? lp STFACA


"Ajme ekipa povjerovala mojim štorijama … SAd kad se frend iz fonda istrese po vama koji će to kuršlus biti ".. [lol] [thumbsup]

Striček…a di se ti gasiš?

na ignore [lol]

ima li pilota u avionu? bid jak, aska ima, u čem je problem?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Jel vam sad polako jasno svima ovdje da sam bio u pravu – da nikakav fond danas više nije kipao van do neposredno pred blokadu u koju ste si sami potjerali dionicu i da je kupnja ovdje mnogo ozbiljnija od prodaje ?

10 kn do idućeg tjedna. Sutra 8

Između možda još jedan val do 6,5 kn

Ali prvo se ide do 8,10

Kressho

New Report

Close