MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vec vidim goranka kako daje izjavu da su za propast magme krivi losi zaposlenici, pohlepne banke, zlobni investitori, nemilosrdni mallovi,
a svoje prste ima i sanader, j.kosor, masoni, bin laden…

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Dobili smo drugu dionicu na ZSE koju se može kupiti za manje od jednog slavuja. [shocked]
Prva je legendarna gaćara.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ovo je put bez povratka…

Bolje pametno ležat nego ludo radit F.B.D.

Inače danas PUNT na ugodnih +13, a MGMA na sibriskih -18.

Kapitalizacija Magme cca 4 i po miljuna kuna. Da li je ovdje išta ostalo za izvući, što se tiče papirića.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


vec vidim goranka kako daje izjavu da su za propast magme krivi losi zaposlenici, pohlepne banke, zlobni investitori, nemilosrdni mallovi,
a svoje prste ima i sanader, j.kosor, masoni, bin laden…

Ima u tom i istine. [sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ovo je vrhunac cinizma. Prodati 1(jednu) dionicu za 0,79 Kn

Bolje pametno ležat nego ludo radit F.B.D.


žao mi je većine koji ste zaglavili unutra, ali nemojte navlačiti druge unutra jer se iz svemira vidi kako će ovo završiti. špekulirali ste i popušili, pregizite i zaboravite. život ide dalje

tako je, sljedeći stečaj je odmah iza ćoška. [thumbsup]



žao mi je većine koji ste zaglavili unutra, ali nemojte navlačiti druge unutra jer se iz svemira vidi kako će ovo završiti. špekulirali ste i popušili, pregizite i zaboravite. život ide dalje

tako je, sljedeći stečaj je odmah iza ćoška. [thumbsup]
[/quote]

samo se naslađujte tuđom nevoljom. bude i vas snašlo zlo jednom…

...povijest se ponavlja...

JOŠ JEDAN ČAVAO U LIJESU
Magma prijavljena zbog neisplate plaća

http://business.hr/kompanije/magma-prijavljena-zbog-neisplate-placa

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

U siječnju odgođeno ročište za stečaj , znaci da se nešto događa




žao mi je većine koji ste zaglavili unutra, ali nemojte navlačiti druge unutra jer se iz svemira vidi kako će ovo završiti. špekulirali ste i popušili, pregizite i zaboravite. život ide dalje

tako je, sljedeći stečaj je odmah iza ćoška. [thumbsup]
[/quote]

samo se naslađujte tuđom nevoljom. bude i vas snašlo zlo jednom…
[/quote]
zašto bi to bilo zlo? može ti poslužiti kao prosvjetljenje i da više ne budeš tako bahat i tvrdoglav u svojim stavovima, neki su već odavno upozoravali da tu nema meda ni mlijeka, kao i na još nekim dionicama…ali mi smo po vama samo drukeri koji bi htjeli kupiti po nižoj cijeni…zašto bih kupovao nešto po nižoj cijeni ako to nešto vrijedi 0 (nula) kuna?

btw. ovdje vrijedi ona poslovica "Slijep pored zdravih očiju"

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1.PREININGER FIŽULIĆ BISERKA (52359747455)2.464.129 36,37 Osnovni račun
2.STICHTING S.E.E.N.T. (98526640754)1.510.000 22,29 Osnovni račun
3.HYPO/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 501.830 7,41 Skrb. račun
4.PBZ D.D. (02535697732)394.828 5,83 Skrb. račun
5.SPLITSKA BANKA D.D. /FIŽULIĆ GORANKO 325.760 4,81 Skrb. račun
6.PBZ D.D. (02535697732)246.046 3,63 Skrb. račun
7.ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)241.042 3,56 Skrb. račun
8.MAGMA D.D. (67215092378) (1/1) 142.355 2,10 Osnovni račun
9.SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 86.524 1,28 Skrb. račun
10.MARKOVIĆ NENAD (64828450804) 61.648 0,91 Osnovni račun

Gle sad o’ … pa svi ovi imaju ohoho više od mene, njihova je pušiona puno veća od moje.
A neverujem baš da neko od njih nebu riskiral 10-20 iljada kuna pa potegnul cijenu gore – je’nog lepog sunčanog dana.
… a neznam dal ima šanse da se trguje po 1lp pa ko da više (ili manje) komada.
Tak da….vrag si ga zna, ali moj nalog na 100.000 komada po 1 ‘rvacku lipu – stoji!
S tim bum, bar kak stoje stvari, šibnul Markovića i ovoga na 9. mestu – taman da Magma krepa – imal bum dve firme….čak si mislim povećati na milju komada – pa nek se vidi ko je gazda!

A kaj, ak me zapadne obveza za preuzimanje, još bum dobil poticaje za otpiranje firme, a ne kaj bi kunu platil. Toga ima samo pri nama …. vrag ti jebi takvu lepotu!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!





žao mi je većine koji ste zaglavili unutra, ali nemojte navlačiti druge unutra jer se iz svemira vidi kako će ovo završiti. špekulirali ste i popušili, pregizite i zaboravite. život ide dalje

tako je, sljedeći stečaj je odmah iza ćoška. [thumbsup]
[/quote]

samo se naslađujte tuđom nevoljom. bude i vas snašlo zlo jednom…
[/quote]
zašto bi to bilo zlo? može ti poslužiti kao prosvjetljenje i da više ne budeš tako bahat i tvrdoglav u svojim stavovima, neki su već odavno upozoravali da tu nema meda ni mlijeka, kao i na još nekim dionicama…ali mi smo po vama samo drukeri koji bi htjeli kupiti po nižoj cijeni…zašto bih kupovao nešto po nižoj cijeni ako to nešto vrijedi 0 (nula) kuna?

btw. ovdje vrijedi ona poslovica "Slijep pored zdravih očiju"
[/quote]

ne, ja nisam bahat. u ovoj zemlji je svatko bahat tko je voljan izboriti se za svoje stavove. ovdje su na cijeni ulizice, praznoglavci i main-stream ljudi a svatko tko odudara nije vam po volji. i dalje ti govorim da sam ovdje sa sitnišem kojeg mogu uduplati ili sve popušiti. ušao sam u rizik svojevoljno i sam ću snositi posljedice , a ponajmanje nam trebate vi da nam ukazujete kako smo pogriješili. nismo pogriješili, mi smo samo ljubitelji velikog rizika i adrenalina i to je sve. zanimljivo je kako ja gotovo nikad ne pišem na temi koja me ne zanima, recimo đakovština. firma je u stečaju, zar sada ja tamo trebam ići sprdati se na račun ulagača. pa da nije ulagača na ZSE, sve bi otišlo u pm. umjesto da nas hvališ i govoriš kako možda ima šanse, ti se ponašaš kao da imaš kristalnu kuglu i znaš što će biti, koji će bit ishod ovoga, kako će završiti eventualni stečaj i slično…nedaj bože koju lijepu riječ od vas kompleksaša…idi i popuj svojem šefu ako se usudiš, meni nećeš docirati ovdje, to upamti.
pozdrav svima u magmi uz nadu u bolje sutra, a ove zlikovce najbolje je ignorirati jer oni su tu iz alturizma…

...povijest se ponavlja...

Fizulic se ne predaje i dalje pregovara sa bankama, danas sa jednom uspješno završeni pregovori .


Fizulic se ne predaje i dalje pregovara sa bankama, danas sa jednom uspješno završeni pregovori .

nije mi mio, ali mora mu se priznati da se bori za magmu. možda ipak bude nešto iz ove priče…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close