MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo u Magmi kupio neke jeftine papuče i normalno platio karticom.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@ Perilja
Slažem se treba rehabilitirati Goli Otok i prvo poslat sve bankare i špekulante.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Evo u Magmi kupio neke jeftine papuče i normalno platio karticom.

Ocekuje se strelovit rast dionice radi znatnog povecanja Magminog profita.

Krepat ma ne molat.

A da!!?
A kada to?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Pa vidis da je S400 kupio slape. Pari mi se da im je to udvostrucilo dnevni promet.

Krepat ma ne molat.

Ove transakcije na 5,70 po 100-tinjak komada samo navlače kupnju na 5 kuna, imaju još puno desetaka tisuća komada za iskrcat, pa neka to naprave na kunu niže.

Možda si i u pravu no onda se treba postavit s 1000kom. ispod 5 kn pa čekati-no treba imati 5000kuna he [thumbsup]Razmišljam naglas—da ovo i rikne spušim 5000kn.,no ako ovo krene gore 300posto zarada u par dana,samo je pitanje opet kada će krenuti…sve u svemu ne vjerujem da će magama pasti ispod 4kune,pogotovo ako se to nije desilo u ova prošla 2 dana—mirovinci su je bili puni i mislim da se oni još uvijek istovaraju,a onda će država kukati da nemaju para za isplatu mirovina,a u ovom trenutku pitanje je da li mirovinci ulažu 20 posto ukupne love u naše dionice,..večinu love troše vani i zato je naša burza tu gdje je –kad padamo -padamo 5 posto kad rastemo -rastemo 1 posto jer kupuju mali investitori,a prodaju mirovinci–lijepo je netko davno rekao ne treba se s rogatim bosti [smiley]

Crkla Magma, nema kupnje, ajmo mirovinski fondiću, istovaraj to niže, sad kad ste se predstavili i znamo koliko imate, nema šanse da kupujemo po 5.


Crkla Magma, nema kupnje, ajmo mirovinski fondiću, istovaraj to niže, sad kad ste se predstavili i znamo koliko imate, nema šanse da kupujemo po 5.

U TOPU-u 10 Magme ima još dosta mirovinaca, što mi daje sigurnost da će se za nju naći rješenje, a kad dođe do rješenja bilo kakvog, onda će se ove cijene mnogi sjećati sa velikom žalošću i da ovo definitivno nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju.Sada barem na ZSE-u ima jako dobrih dionica kvalitetnih firmi, samo hoće li tržište odreagirati ili će godinama ljudi vrištati koliko je podcijenjena određena dionica, a ona ni makac.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Evo u Magmi kupio neke jeftine papuče i normalno platio karticom.

Ocekuje se strelovit rast dionice radi znatnog povecanja Magminog profita.

[/quote]
ima li najava dividende?


U TOPU-u 10 Magme ima još dosta mirovinaca, što mi daje sigurnost da će se za nju naći rješenje…

Sreća vaša što prije par dana niste bili u zaljevu Jakišnica na Pagu. Vi kad biste vidjeli Ferrarija slovenskih registarskih oznaka u moru, odmah bi mu se pridružili svojim autom. Bili biste puni sigurnosti, pa ne bi se valjda netko s Ferrarijem bezveze zaletao u more.

http://www.jutarnji.hr/kombijem-u-more-izgurali-ferrari-od-pola-milijuna-kuna-/964615/




Evo u Magmi kupio neke jeftine papuče i normalno platio karticom.

Ocekuje se strelovit rast dionice radi znatnog povecanja Magminog profita.

[/quote]
ima li najava dividende?
[/quote]
po osnovi kapitala per 30.06.2011 te današnje prosječne cijene, svaki je prodavač danas dobio dividendu od ravnih 10,65 kn… [rolleyes]

Malo je usporilo ovo iskrcavanje mirovinaca, al krenut će oni opet. Samo, tko kupuje? Ušao Marković što je vrlo indikativno za one koji ga poznaju i koji znaju kako on razmišlja i radi…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Evo u Magmi kupio neke jeftine papuče i normalno platio karticom.

I vi ste neki dioničar! Od te crkavice još im izbijete naknadu za kartice. niste valjda na 6 rata bez kamata ???

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Također je rekao da je i sam platio posebnu premiju ulazeći u posao s Turbo limačem. Vučićević je iznenađen odnosom hrvatskih državnih organa prema sporu kojeg ima sa poslovnim partnerom iz Hrvatske.http://www.poslovni.hr/vijesti/vucicevic-tvrdi-da-srpski-biznismeni-nisu-pozeljni-u-hrvatskoj-i-sloveniji-184849.aspx

New Report

Close