MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide ide,
Pa nismo mi karitativna ustanova… Da vi znate sto Fizulici misle o nama.
Ustvari znat cete skoro…

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Kolega Žuti, krivo ste shvatili, tužbe ne idu zato jer je dionica pala….

I Magma s Dinersom u lovu na kupce

http://www.poslovni.hr/vijesti/i-magma-s-dinersom-u-lovu-na-kupce-165659.aspx

Inace nema ovdje pomaka. Netko rece da ovdje preplasenih nema. Zaista nema. Iako ima dosta povoljne ponude po izmedu 30 i 40 kuna. Na prve vijesti o uspjesnom dubisnkom snimanju EMF-a ode na 40 kuna.

Lp

O probudili ste se…
Pa pa vidim da ste i Vi hrabrica.
Izgleda da je Fizulicko stopirao kupnju na AP od kad su Poljaci tu..haha
Joj joj
Smijsi mu se jedan WL 🙂

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Stvarno treba bit glup i platit ovo više od 10kn.


Stvarno treba bit glup i platit ovo više od 10kn.

A zasto Magma vrijedi 10 kn? I sto ces napraviti kad je kupis za 10 kn? da bi zaradio mora narasti iznad 10kn a onaj tko je kupi je glup po vama? A dividendu ne djeli. Daj mi reci zasto bi je kupio po 10kn? Za ukras?

Magma vrijedi puno vise od sadasnjih 30kn. Kad stignu vijesti vezane za EMF ode ona odmah na 40kn. Ne sumnjajte u to.

Lp

Je li neko računao kako će izgledati financijski pokazatelji Magme nakon eventualne dokapitalizacije?



Stvarno treba bit glup i platit ovo više od 10kn.

Magma vrijedi puno vise od sadasnjih 30kn. Kad stignu vijesti vezane za EMF ode ona odmah na 40kn. Ne sumnjajte u to.
[/quote]
Ok, ako ti tako kažeš, tko sam ja da sumnjam.
Odličan potpis, kolika je cijan bila kad si ga smislio? 200? 100? 50?




Stvarno treba bit glup i platit ovo više od 10kn.

Magma vrijedi puno vise od sadasnjih 30kn. Kad stignu vijesti vezane za EMF ode ona odmah na 40kn. Ne sumnjajte u to.
[/quote]
Ok, ako ti tako kažeš, tko sam ja da sumnjam.
Odličan potpis, kolika je cijan bila kad si ga smislio? 200? 100? 50?
[/quote]

Potpis je smisljen od kada sam se poceo baviti Magmom, pogledaj malo moje postove.

Nisi mi odgovorio na pitanje. Hajdemo reci da si u pravu i da je svatko glup tko kupi Magmu preko 10kn. Sta s njom napraviti kad je kupis po 10kn?

Lupetas bezveze. I vrijedas ljude koji trguju dionicama.
Kad odgovoris na pitanje mozemo nastaviti sa razgovorom.

Lp

Osnovno pravilo ekonomije…
Nesto vrijedi onoliko koliko je netko spremat to platiti.
Ako ciljas a dividendu zaboravi, ako ciljas na spekulaciju mozda. Ovi dokapitaliziraju 68 mil. Pa to nije ni pola duga vjerovnocima. Koju vrijednost magma ima? Jedini prepoznatljiv brand je turbo limac. Druge imovine nema. Ovi ce prodavat svoju robu pa ne mislis valjda da ce ulagat u urban brand i kupovat robu od Fizilica u Kini. Vidjet cemo sto ce biti. Za sad trgovanja nema. Znam da ga banke ne misle spasavati.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Nisi mi odgovorio na pitanje. Hajdemo reci da si u pravu i da je svatko glup tko kupi Magmu preko 10kn. Sta s njom napraviti kad je kupis po 10kn?

Kupit ću na 7-8kn i prodat na 12-13. Ništa drugo me ne zanima u vezi ove dionice.
Misliš da neće bit onih koji će kupit po 12kn?


Kupit ću na 7-8kn i prodat na 12-13. Ništa drugo me ne zanima u vezi ove dionice.
Misliš da neće bit glupana koji će kupit po 12kn?

Mislis da ce biti onih koji ce prodati po 7-8?

Lp


Kupit ću na 7-8kn i prodat na 12-13. Ništa drugo me ne zanima u vezi ove dionice.
Misliš da neće bit onih koji će kupit po 12kn?

A ovo sto mislis ti je zarada od 70%. Tako su vjerojatno mislili i oni u VLDS , DKVS, INGRI etc. Pogledaj koliko ih je zaglavilo i koliko ih je pogubilo novce. Neki su mozda i zaradili ali i tu zaradu kasnije prokockali. Kolega, bolje da Magma ne dode na 10kn jer opet ce mnogi pogubiti novce. ako i dode onda se zna koliko je sati. nikome nije u interesu da se mali koji pogube dio novaca povlace sve sa burze u strahu od novih gubitaka. Sto vise love na burzi i oko nje to je bolje za sve nas.

Srecom, Magma nije u takvoj krizi i dobili su novog strateskog partnera. Magma ce biti dokapitalizirana. Cijena moze samo rasti a ovo je iznimno povoljna cijena za ulaz. A do prije dva mjeseca cijena je bila 50kn, od tada se nista spektakularno nije dogodilo da cijena padne za 50%. I pogledajte volumene na kojima je pala. To puno govori.

Lp

Mislim da tko je dao lovu onda po 57 se sada debelo tuce po glavi. A i onaj tko je dao lovu onom da da lovu isto… hihih

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

ja vidim da se ovdje kupuje iznad 30. to je jedina istina.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close