MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zašto nitko ne komentira izvješće? Pa niste valjda svi pobjegli iz ove dionice? Ili vas je obesgrabrio gubitak koji izgleda strašno pa niste u stanju komentirati i bar kritizirati Upravu?

Meni ne izgleda baš jako loše, ako maknemo rezervaciju za restrukturiranje i jednokratni trošak preseljenja u novi distributivni centar u Jastrebarskom gubitak iznosi oko 35 mil. kuna. To i nije tako strašno, kad se malo ušminkaju razultati za prvi kvartal i prihodi budu nešto veći može se očekivati fin. rezultat oko nule. A Magma je kompanija u ekspanziji i treba joj neke stvari tolerirati. Nemojte biti previše kritični, bit će bolje. Nadam se vrlo brzo…


čim fižulić otkupi dionice po ovoj cijeni ide to gore pa novi IPo pa cijena dolje i tako u nedogled.
[/quote]
Teško vrijeme za trgovce tekstilom ?


"To mi je slicno ko da ja sam sebi prodam neki proizvod i opet ga kupim."

A ne ne ne , griješiš…

To je slično kad ja tebi prodam kutiju u celofanu po cijeni od 300Kn a ti meni prodaš kutiju bez celofana. Problem je što je to ista kutija

slazem se Zuti. Ma pratim malo rad Magme, kao da su se vec odrekli Turbo Limacha, jer iz dana u dan im je situacija sve gora i gora, a one2play je to iskoristio i samo ih gazi i gazi u bransi igracaka. Tako da ce uskoro Magma samo prodavati home i odjecu i obucu, a igracke ce prepustiti drugima.
Iz Turbo Limacha su vec skoro svi presli u one2play. Prodajte dionice Magme i trazite bolje dionice.

Pozdrav.

Dobar dan!
Htel bi svima koji imaju Magmu nek ju prodaju sad još dok ima onih koji bi i neku kunu dali za nju.
A i takvih je malo.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Konsolidirani kapital pao na 95 mlja kn.
jao…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Magma: Gubitak u pola godine povećan čak 47,2%
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/magma-gubitak-u-pola-godine-povecan-cak-47%2c2%25,52516.html

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Uzas, dionice Magme su katastrofa. Cak sam cuo da uskoro zatvaraju i Turbo Limach ducane zbog nagomilanog gubitka u prvih sest mjeseci. Prodajte dionice Magme i ulozite novac u nesto isplativije dionice.


Uzas, dionice Magme su katastrofa. Cak sam cuo da uskoro zatvaraju i Turbo Limach ducane zbog nagomilanog gubitka u prvih sest mjeseci. Prodajte dionice Magme i ulozite novac u nesto isplativije dionice.

dobro si cuo a sad pazi ovo:
Magma: Činimo sve da iskupimo komercijalne zapise

Magma još nije objavila poslovne rezultate za treći kvartal, no Poslovni tvrdi da neće moći otkupiti dvije tranše komercijalnih zapisa ukupne vrijednosti 120 milijuna kuna te da od banaka traži reprogramiranje dugova. Ipak, u Magmi priznaju da čine sve "potrebne pripremne radnje" da osiguraju sredstva za isplatu komercijalnih zapisa

[lol] [lol] [lol] a posebo obratiti na ovo:

„U članku se navodi niz nepotpunih i netočnih podataka o poslovanju Magme, pa čak i pogrešan podatak o tome da je aranžer naših komercijalnih zapisa Zagrebačka banka umjesto Privredna banka Zagreb. Proizvoljno se špekulira o navodnoj nemogućnosti iskupa naših komercijalnih zapisa, a da se pritom propušta navesti podatak da je Magma tijekom 2009. godine već iskupila dio komercijalnih zapisa i to u ukupnom iznosu od 40 milijuna kuna.

jos jedan prevarant na hrvatskoj gospodarskoj sceni.Kako je samo izigra fondove u svom IPO. [kiss]

HGspot mi je pobjego, al ti MGMA ne buš. [tongue]

Ovdje DEFAULT više nego izvjestan.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Jos jedan ovakav kvartal i kapital im je u cjelosti izbrisan? … gubitak 42 miliona, kapital (s rezervama i gubicima) 51 milion? (trenutno oko 11 kn po dionici, odnosno P/B trenutno je oko 6!?)

evo čak i dojavljuju zse-u na latinskom dijagnozu bolesti, svašta
http://zse.hr/default.aspx?id=27958

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ovo je jedina dionica koju nitko u panici ne rasprodaje…..tu su dionicari cvrste ruke….. [lol]

čvrste ruke i na antidepresivima, zato se ne prodaje.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ova dionica u čvrstim rukama,mirovinci svaki tjedan kupe nekoliko tisuća komada..

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=MGMA-R-A

New Report

Close