MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


molio bih da neko stavi ako može ovo izvješće sa ZSE

Evo…

Evo zadnjih par mjeseci pratim kretanje cijena dionica Magme i moj je zaključak da ih se ne isplati prodavati niti kupovati. Jer ako oni sami moraju kupovati svoje dionice kako bi povečali vrijednost svojih dionica to je loše. Prema svim pokazateljima iz godine u godinu im ide sve lošije i lošije. Na domačem tržištu ima puno boljih dionica za kupiti od Magminih. Ako netko misli drugačije neka mi navede neki dobar razlog?

Ja sam više za kupovinu ino dionica, ali prije nego kupim bilo koju dionicu, pratim kretanje te dionice na razdoblje od cca. 2 godine.

Pozdrav,



molio bih da neko stavi ako može ovo izvješće sa ZSE

Evo…

[/quote]
mislio sam ako može tekst jer nemogu otvorit tu stranicu Može i savjet kako je otvorit




molio bih da neko stavi ako može ovo izvješće sa ZSE

Evo…
[/quote]
mislio sam ako može tekst jer nemogu otvorit tu stranicu Može i savjet kako je otvorit
[/quote]

Ne kuzim, pa stavio sam ti u attachment mog posta pdf dokument koji mozes otvoriti sa Acrobat Readerom.
Ako nemas Acrobat Reader, mozes ga skinuti sa http://get.adobe.com/reader/

Hvala to sam trebao


Bar vam Fiži sve pokupi u 5 do 4.
Svaki dan sve oko 70 kn – 71 sve trezor počisti…
I nemožete ispod 65 nikako….
U početku mi je bilo krivo što i moji (Todo,Tedeski) ništa ne kupuju u smislu da brane cijenu
ali sada uviđam i drugi problem – Fižulić koristi IPO novac i kupuje jako puno jeftinije…
I najavljuje još goru slijedeću poslovnu god…. a možda i laže – to osim supružnika F. nitko nezna…
Sve samo moja razmišljanja – sretno svima..

IPO novac je vjerojatno potrošen. Magma je po meni pretjerala sa kupovinom vlastitih dionica. Bolje da vrate koji kredit nego što kupuju dionice.

Možda nekog zanima !

Naslov poruke: Upis komercijalnih zapisa Magme, kamata 10,1% – 11,1%
Poštovani korisnici, trenutačno je otvorena knjiga upisa komercijalnih zapisa Magme. Iznos tranše je do 75 milijuna kuna, ročnost 364 dana, uz indikativan prinos od 10,10% do 11,10%. Indikativne uvjete izdanja te upisnicu možete pronaći u Glavnom izborniku pod Dokumenti u folderu Komercijalni zapisi Magme. Prospekt programa možete pronaći na našoj web stranici http://www.pbz.hr/ib/. Molimo Vas da nam do utorka 27. siječnja 2009. u 16:00 pošaljete ispunjene upisnice. Datum izdanja je 29. siječnja 2009. Daljnje informacije: Direkcija tržišta kapitala PBZ-a tel. (01) 63 60762/ 60763/ 60783/ 64218 fax. (01) 6360 743 e-mail: capital.markets@pbz.hr


Evo zadnjih par mjeseci pratim kretanje cijena dionica Magme i moj je zaključak da ih se ne isplati prodavati niti kupovati. Jer ako oni sami moraju kupovati svoje dionice kako bi povečali vrijednost svojih dionica to je loše. Prema svim pokazateljima iz godine u godinu im ide sve lošije i lošije. Na domačem tržištu ima puno boljih dionica za kupiti od Magminih. Ako netko misli drugačije neka mi navede neki dobar razlog?

Ja sam više za kupovinu ino dionica, ali prije nego kupim bilo koju dionicu, pratim kretanje te dionice na razdoblje od cca. 2 godine.

Pozdrav,

Magma kupuje jer procijenjuje da su jeftine.
Kasnije će ih prodavati kad se tržište oporavi.
Fižulić radi što ga volja.
Rezultate će prikazati kako ga bude volja.

Niki97 slazem se s tobom, da radi sta ga je volja, ali ne vjerujem ja bas puno nasim dionicarima.

Mislim da će Magma ove godine ostvariti dobit.


Možda nekog zanima !

Naslov poruke: Upis komercijalnih zapisa Magme, kamata 10,1% – 11,1%
Poštovani korisnici, trenutačno je otvorena knjiga upisa komercijalnih zapisa Magme. Iznos tranše je do 75 milijuna kuna, ročnost 364 dana, uz indikativan prinos od 10,10% do 11,10%. Indikativne uvjete izdanja te upisnicu možete pronaći u Glavnom izborniku pod Dokumenti u folderu Komercijalni zapisi Magme. Prospekt programa možete pronaći na našoj web stranici http://www.pbz.hr/ib/. Molimo Vas da nam do utorka 27. siječnja 2009. u 16:00 pošaljete ispunjene upisnice. Datum izdanja je 29. siječnja 2009. Daljnje informacije: Direkcija tržišta kapitala PBZ-a tel. (01) 63 60762/ 60763/ 60783/ 64218 fax. (01) 6360 743 e-mail: capital.markets@pbz.hr

Bitno da su nakupovali svojih dionica

Raiffeisen OMF kupio je…2.353 dionice Magme po cijeni između 77,20 i 87,40 kuna.

http://seebiz.eu/hr/analize/mirovinci-erste-plavi-najvise-kupovao-koncar-elektroindustriju%2c-raiffeisen-ht,36386.html

Magma kupuje do 71.000 vlastitih dionica
2.2.2009 9:34:16

ZAGREB – Dionice se stječu u svrhu programa dioničkih opcija za zaposlenike i drugih raspodjela dionica zaposlenim u društvu i s njime povezanim društvima.

who dares, wins


Magma kupuje do 71.000 vlastitih dionica
2.2.2009 9:34:16

ZAGREB – Dionice se stječu u svrhu programa dioničkih opcija za zaposlenike i drugih raspodjela dionica zaposlenim u društvu i s njime povezanim društvima.


Da 71000 dionica za 10000000 kn Znači dizanje cijene do 140 kn Dolazi bolje vrijeme za ovu dionicu

bit će i za blagajnice u turbo limaču

Uprava Magme (ZSE:MGMA-R-A) donijela je Program stjecanja vlastitih dionica u svrhu programa dioničkih opcija za zaposlenike i drugih raspodjela dionica zaposlenima u društvu Magma i njime povezanim društvima.

http://seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-ostar-neselektivan-pad-cijena-dionica,36458.html

New Report

Close