MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Promet preko milje???

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!


Promet preko milje???

Samo izgleda da na ovoj dionici nitko ne gleda smijer kretanja cijene uz promet, a on je za dolje.

Na kupnji 1 komad po 10 kn! [lol]

Kako se netko dobro zabavlja! [thumbsup]

MAGMA je gotova priča.

Nije mi jasno šta hanfa radi jer je ovo ruganje i kako je uopče moguće zaprimit zahtjev na 10 kn , a da ne bude sankcioniran.


Na kupnji 1 komad po 10 kn! [lol]

Kako se netko dobro zabavlja! [thumbsup]

MAGMA je gotova priča.

Vjerojatno tek predstoji rušenje ovog preuveličanog "političkog čuda", mita.
Lako je rasti dok si na vlasti. [lol]

Nemojte tako, ima i 1600 kom po 11 kuna, vidite da se preskacu sa nalozima [wink]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...



Nije mi jasno šta hanfa radi jer je ovo ruganje i kako je uopče moguće zaprimit zahtjev na 10 kn , a da ne bude sankcioniran.

Ma stvarno?
A zašto?
Pa nije ti Hanfa mama, da te pazi, mazi i brine se da ne popušiš na burzi.
[/quote]

Svaka čast ako tebe mama pazi da ne popušiš na burzi, ali pročitaj malo neke zakone pa ćeš vidit čemu služi hanfa. Adresa ti je http://www.hanfa.hr


Nemojte tako, ima i 1600 kom po 11 kuna, vidite da se preskacu sa nalozima [wink]

To je 10% iznad nominale.
Da nije previše? Hm…

Ovo ne da je čudo, ovo je SF. Nominala 10 kn. I onda u špici bull marketa prodaš to narodu i još ih uvjeriš da je to dionica koju treba držati duuuugooo! [lol]

Koja farsa. E sad se kula od karata srušila. Vraćamo se fundamentima.

Zamisli onog "sretnika" što je prvi dan kupovao po 375. Kako on gleda na ovaj nalog od 1611 kom po 11 kn! OK, znam da neće proči, ali vidjeti tako nešto u prvih 10 naloga. Sramota!

Što je s onom javnom ponudom na 305 kn što je Fiža trebao raspisati jer je kupovao u međuvremenu. Hoće bit što od toga? Nisam pratio…

I mene zanima šta je sa javnom ponudom, ali mislim da je 318 kn.


Što je s onom javnom ponudom na 305 kn što je Fiža trebao raspisati jer je kupovao u međuvremenu. Hoće bit što od toga? Nisam pratio…

Bit će šipak, – pravna država!
Još jedan dokaz slijepom i apatičnom narodu da su ovce, kmetovi, budale i topovsko meso političarima.
Ali koji bi to cirkus bio.

eh, kupio sam 4 paketa ovog u IPOu.
i moram priznat, tresle su mi se gace.

ali sam si mislio da ce to nasi vrli mirovinci kupovati jer je 1.kotacija.
racunao sam da bi moglo do 300kn.kad sam s mora nazvao i kad mi je broker rekao da trenutno mogu dobiti 330 sav veseo sam zatukao sva 4
i rekao hvala lijepa za vijeke vijekova [smiley]

Rajfica je ovo kupovala na veliko.
Rajfica je prva povukla OIFovima lovu u 11.mj i napravila "jurčić" korekciju.

nikako mi nije jasno kako je kolegama mirovincima kao i kolegi LookaBorni MAGMA valjala na 300kn +, a cijene ostalih dionica na trzistu danas ne valjaju i morale bi nize??

jest da sam se nekad nadao da bi ih i HANFA to mogla i trebala pitati, ali nista.

kolega T.Petrov mi je pokusao objasniti zasto je Magma OK kupnja, ali nisam bas najbolje shvatio.ipak hvala mu barem na pokusaju, i zelim mu svu srecu kao i Magmi.

inace, magma je lijep primjer kako se promasaji “velikih” izvlace preko ledja “malih”.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

uzel fižulić peneze a vi dobili papire..

hoće li se hanfa oglasiti o ovako mizerno promašenom poslovnom planu iz prospekta kojeg su oni odobrili? ako ništa drugo možete plaiti one papiriće kaj vam šalju iz sda kad plin poskupi..

voit Ime munaa, Alien

Da imamo referencu za buduća događanja …
Čini se kao da je Goranku ispao nož zvan MGMA-R-A.
Hoće li ga tko uhvatiti u padu ili …

Top 10 investitora za vr. papir – "MGMA-R-A"

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PREININGER FIŽULIĆ BISERKA 1.484.310 30,45 Osnovni račun
2. FIŽULIĆ GORANKO 1.476.690 30,30 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 296.624 6,09 Skrb. račun
4. EAST EUROPEAN FOOD FUND SICAF 259.140 5,32 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 197.950 4,06 Skrb. račun
6. TEMPLETON STRATEGIC EMERGING MARKETS FUND II LDC 169.140 3,47 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 104.596 2,15 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 93.475 1,92 Skrb. račun
9. MAGMA D.D. 75.575 1,55 Osnovni račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 69.901 1,43 Skrb. račun
Ukupno: 86,73

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

03.08.2007

1. PREININGER FIŽULIĆ BISERKA 1.484.310 30,45 Osnovni račun
2. FIŽULIĆ GORANKO 1.476.290 30,29 Osnovni račun
3. EAST EUROPEAN FOOD FUND SICAF 259.140 5,32 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 197.950 4,06 Skrb. račun
5. TEMPLETON STRATEGIC EMERGING MARKETS FUND II LDC 169.140 3,47 Osnovni račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 125.000 2,56 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 103.000 2,11 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 77.000 1,58 Skrb. račun
9. MAGMA D.D. 67.330 1,38 Osnovni račun
10. PBZ D.D./HSBC BANK PLC CLIENTS ASSETS 65.000 1,33 Skrb. račun

UKRATKO tijekom 8. mjeseca i objave rezultata:

Sa jedne strane
2. Goranko -400 kom
3. AZ OMF -9.525 kom

Sa druge strane …
1. Magma +8.000 kom
2. Raiff OMF +22.000 kom
+ u prvih 10 ERSTE plavi OMF

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

New Report

Close