MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Luka2807
zahvaljujem na ovako lijepom i optimističnom gledanju na našu Magmu. [smiley2]

La vita e bella!

Pitanjce,
jel nakon godine mi koji smo kupili na javnoj ponudi, imamo pravo na još koju gratis?

Ne prodajem Magmu slijedeću godinu pa što bilo da bilo…..[smiley8]

Tko hoće, može..


Pitanjce, jel nakon godine mi koji smo kupili na javnoj ponudi, imamo pravo na još koju gratis? Ne prodajem Magmu slijedeću godinu pa što bilo da bilo…..[smiley8]

Kolega nemte pravo na gratis, jer Magma je privatna kompanija, a ne državna.
U prospektu je sve lijepo pisalo.


Pitanjce,
jel nakon godine mi koji smo kupili na javnoj ponudi, imamo pravo na još koju gratis?

Ne prodajem Magmu slijedeću godinu pa što bilo da bilo…..[smiley8]

Imate pravo još i na besplatni papir za zamatanje poklona u dućanima Magme. Čak se može birati između plave (dječaci) i crvene (djevojčice) boje. [smiley2][smiley2]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Jutros rano svi bježe iz Magme ?

čekako, čekamo….


Jutros rano svi bježe iz Magme ?

Iz čega ne bježe ??


dajte ljudi, mrcvarite ovu apsolutno bez veze…ima brdo dionica na zse sa losijim pokazateljima i boljim cijenama od mgme a vi tu prosipate žuć…evo ja sam uvjeren da je mgma jedna od rijetkih dionica koja ce solidno prezivjeti korekciju pred ht, a nakon toga se vraca na barem 350…prva kotacija i snažan rast prodaje garantiraju to…a vi kako hocete

kakvu korekciju???? a sto bi se to korigiralo na MGMA???
korekcija se dogadja dionicama koje imaju povijest, a ne oniima koje su tek izasle na trziste

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

recimo ne bježe iz Žitnjaka, Leda, Mlinara …

Magma d.d. – otvorena 100. trgovina Magme u regiji
24.08.2007

Društvo Magma d.d. dostavilo je Obavijest povodom otvorenja 100-te Magma trgovine, koja se nalazi u Novom Sadu.
Magma je na srpskom tržištu prisutna od 2002. godine, kada su otvorene prve trgovine Turbo limač i EDC by Esprit u Beogradu.


recimo ne bježe iz Žitnjaka, Leda, Mlinara …

Kolege budimo relani, potencijal ove dionice ovisi prvenstveno o proboju na strana tržišta, jer na domaćem nemaju više prostora za rast.
Tako da kolege, moraju napraviti izvrsne rezultate u inozemstvu, ujedno i prihode, onda bi se dalo razgovarati.


recimo ne bježe iz Žitnjaka, Leda, Mlinara …

Slažem se , ali premalo je svitlih točaka zadnjih dana.Biće bolje.


dlonca23: ” recimo ne bježe iz Žitnjaka, Leda, Mlinara … ” Kolege budimo relani, potencijal ove dionice ovisi prvenstveno o proboju na strana tržišta, jer na domaćem nemaju više prostora za rast. Tako da kolege, moraju napraviti izvrsne rezultate u inozemstvu, ujedno i prihode, onda bi se dalo razgovarati.

Upravo to i rade što se vidi iz dijela obavijesti:

“…….Uskoro, u Vero centru u Beogradu, slijedi i otvorenje Magminih trgovina Turbo limač, Turbo sport, Urban Republic, Topshop/Topman, Miss Selfridge i Dorothy Perkins……”


matrix90: ” dlonca23: ” recimo ne bježe iz Žitnjaka, Leda, Mlinara … ” Kolege budimo relani, potencijal ove dionice ovisi prvenstveno o proboju na strana tržišta, jer na domaćem nemaju više prostora za rast. Tako da kolege, moraju napraviti izvrsne rezultate u inozemstvu, ujedno i prihode, onda bi se dalo razgovarati. ” Upravo to i rade što se vidi iz dijela obavijesti: “…….Uskoro, u Vero centru u Beogradu, slijedi i otvorenje Magminih trgovina Turbo limač, Turbo sport, Urban Republic, Topshop/Topman, Miss Selfridge i Dorothy Perkins……”

Kažem moraju imati velike prihode od toga, a ne znam da li će to napraviti na tom tržištu.
Uglavnom, budućnost će pokazati.

Spadam u optimiste po pitanju ove dionice , pa vidićemo. Valjda su pravili analize prigodom širenja na regiju.

New Report

Close