MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije Magma CROR to valjda znate

Onaj Veliki je u 11:21:45 sati uzeo od 25 malih ukupno 1.467 dionica


A cestitke nama koji smo prodali po 350-360? [smiley2][smiley2]

Vama (nama) je čestitka 50% zarada [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


blueman: ” Conan O’B: ” Čestitke svima koji su kupovali po 238 na dobroj zaradi Čestitke onima koji su kupovali po 360 jer upravo prolaze dobru školu ” Bravo!!! Iako mozda ima neka fora pa se fundamenti iskristaliziraju kroz par dana kao kod INGR-A gdje nitko nezna tko pije a tko placa tj. kakvi su fundamenti nakon dokapitalizacije.. ” Da, al to spada u domenu rekla-kazala. Kupujem na temelju onog što vidim, a to što vidim ne opravdava ovu cijenu. Ako se želim napamet kockat odem u Branimir centar na rulet. Ne na burzu.

Ma lose, neces tamo dobiti nista, samo sminka.
Odi radije u kino za te pare.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Magma ponovno na 350 kn, kupnja je puno jača, barem brojčano! [smiley2]

Malo če te se iznenaditi kad vidite tko je kupovao danas[smiley1]


blueman: ” fondovi drze cijenu na 335. Neka, mozda oni znaju nesto vise. Ja kada gledam prospekt ne vrijedi te pare.. ” Možda ne vrijedi danas, ali za godinu dana vrijediti će ona više od današnje cijene…

to vi sdpovci gledate na godinu dana i duže,mi hdzovci gledamo od danas do sutra,možda preksutra….zna se

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Malo če te se iznenaditi kad vidite tko je kupovao danas[smiley1]

Ajd nemoj biti pi*da pa nam reci. Tko će dočekati četvrtak!

I love the Smell of Profits in the Morning


Magma ponovno na 350 kn, kupnja je puno jača, barem brojčano! [smiley2]

Mogao si sve staviti 🙂

Kako nisam uspio doć tel. do brokera nisam ni kupio u prvom vali , ali i bolje sada ću vjerojatno proći jeftinije.
Samo ako može netko komentar na činjecu dosadašnjeg prometa cca 20 mil. kuna , nisu to sve upucali valjda mali dioničari.

Tko kupuje? Mirovinci?


” Ma lose, neces tamo dobiti nista, samo sminka. Odi radije u kino za te pare.

Istina. Jedino su hostese zgodne. Bar nešto. A šta s ovima koji su kupovali na 360? Nema ni hostesa… [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ok, ako MAGMA vrijedi 350 sa perpetuity rastom od DCF-a preko 10%; po meni ovako oko 15% onda moze i PODR na 1000 kn; i ADRS na 2000 kn..

Neznam fond managere ali ovo nema smisla jer ako imalo znaju analizirati stvari i ako misle da je ovakav DCF opravdan i da su transaction i trading multipli ovako opravdani onda nemam rijeci..

Steta sto necu moci na Hvar na konferenciju da malo popricamm…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ANRICOM:

Malo če te se iznenaditi kad vidite tko je kupovao danas[smiley1]

Ajd nemoj biti pi*da pa nam reci. Tko će dočekati četvrtak!

Mislio je na mene! Šala mala. Inače očekujem stabilizaciju cijene na 250 kuna. pošto danas još neću kupovati, odoh na kupanje. pozdrav i čuvajte oči i živce.

ima li iko stanje k/p pri ruci da stavi na forum

New Report

Close