Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oročio bi kune uz valutnu klauzulu ?

Medo, onaj pravi naravno, nema te čut. Pa gdje si? Nije valjda zbog ovog:
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4da58605-a5fb-4013-86dd-6c47403aa689&open=sec
[smiley]

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

OK tenkista valjda si mislio da bi kupio EURE pa orocio, ali onda bi prvo morao kupit eure po prodajnom, zatim bi dobio puno manju kamatu, zatim, ako zelis poslije vratit lovu na burzu moras ih prodat po kupovnom …. neeee [bye]

Da mislim da je malo niža kamata.

1 EUR 9 KN, tenkista je gori medvjed od RealBeara [lol] [lol] [lol] [lol]

Moram malo pravog medu zezat, nisam već dugo. Evo, baš čitam članak http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/rusija%2c-a-ne-eu%2c-sefuje-cee-regijom,7768.html
i sve si nešto razmišljam kako sutrašnji izbori u Srbiji imaju zaista veliki značaj. Rusija ima snažan utjecaj u našoj regiji (ponajviše zbog jake energetske pozicije) koji još uvijek jača, a pobjedom Nikolića taj bi utjecaj vjerojatno samo dodatno ojačali. Baš me zanima kako vidiš razvoj događaja u toj “lošijoj” varijanti?

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Vidim ja kolega tartufar da ja vama dođem kao horor film. Navikli ste se na dnevno dozu straha i više ne možete bez toga. Strah je dobar kome ga je Bog dao, samo nemojte pretjerivati da vas sačeka sudbina Poljaka Andrzej Solyga
Vaš link
Da mi je znat kakvi međedi tamo harače po forumima kad su im burze opale gore nego CROBEX.

Vidim da se Antiša Čičin Šain konačno oglasio, mora da je dobar honorar ubrao od EPH. Šteta što se nije oglasio prije pola godine, sad je svima sve jasno. Iako je članak prilično sladunjav za moj ukus i previše politički korektan (panda style) bolje išta nego ništa.
Vaš link

pozdrav tenkisti i kolegi Turionu koji je izgleda nova međeđa nada (nadam se da će uskoro postati bar Phenom, ako ne Fusion) [smiley][thumbsup]

BTW, ne volim kad mainstream mediji počnu pisat o krizi, to obično znači da je vrijeme za odbijanac [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

evo malo TA Crobexa, ne bi trebao ispod 3670 kliznut[lol]
Alternativno, zaustavljanjem daljnjeg rasta oko 100 dana pokretnog prosjeka i kreacijom novog nižeg vrha, možemo očekivati proboj trenutne zone podrške i kontinuaciju daljnjeg opadanja CROBEX-a prema svojoj 38.20% Fibonacci liniji, tj. oko 3,760 indeksnih poena.
Vaš link

Ameri dobivaju svjež cash sa svih strana, od Microsofta do štamparija, a mi grcamo u nedostatku istog, cash je svakim danom sve skuplji, ne znam ko plaća tolike cijene ovima što sad izlaze, uzimaju pare i bježe preko granice, ja im nedam ni lipe, moje kune neće odnijet[lol]


Vidim ja kolega tartufar da ja vama dođem kao horor film. Navikli ste se na dnevno dozu straha i više ne možete bez toga. Strah je dobar kome ga je Bog dao, samo nemojte pretjerivati da vas sačeka sudbina Poljaka Andrzej Solyga Vaš link Da mi je znat kakvi međedi tamo harače po forumima kad su im burze opale gore nego CROBEX. Vidim da se Antiša Čičin Šain konačno oglasio, mora da je dobar honorar ubrao od EPH. Šteta što se nije oglasio prije pola godine, sad je svima sve jasno. Iako je članak prilično sladunjav za moj ukus i previše politički korektan (panda style) bolje išta nego ništa. Vaš link pozdrav tenkisti i kolegi Turionu koji je izgleda nova međeđa nada (nadam se da će uskoro postati bar Phenom, ako ne Fusion) [smiley][thumbsup] BTW, ne volim kad mainstream mediji počnu pisat o krizi, to obično znači da je vrijeme za odbijanac [wink]

e neka si nam se vratio sve je bilo pusto bez tebe dragi naš Medo

i to s pozitivnim vjestima pa to je super[kiss][kiss][kiss][kiss][kiss][kiss][kiss]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

isprike što neću navodit izvor, ali ovo kažu profi medvjedi, i to još i prije ovih pozitivnih intervencija:

Volatility will stay high in the immediate term, possibly with some downward
excursions. At current valuations, however, the risk of a bear market similar to the one seen in 2001-2002 is
limited. We believe the situation will more likely prove to be similar to 1990, when a marked and sudden drop
was followed by a stabilisation phase and a subsequent rapid recovery.

Centurion, ajde ti radije ljudima reci: Da si trenutno u dionicama, da li bi radio sell ili hold?

Ukoliko ti stranac proda nešto ispod vrijednosti, ko je onda tu glup.
Na kraju ćemo se opet vratiti na fundamente, a Fi i 1Q kompanija će nam reći da li je tržište podcijenjeno
ili precijenjeno [thumbsup]


Centurion, ajde ti radije ljudima reci: Da si trenutno u dionicama, da li bi radio sell ili hold?

vjerojatno bi napravio 50:50, al teško je reć šta bi bilo kad bi bilo…svako ima svoj način ulaganja.
evo friških novosti:
Analitičari očekuju usporavanje osobne potrošnje, usporava se kreditna aktivnost, pad dioničkog tržišta krajem ove godine usporava pojavu tzv. učinka bogatstva a cijene nekretnina daju naznake sporijeg rasta.
Vaš link

što se stranaca tiče, povijest je pokazala ko je pametniji a ko gluplji, i ko nas čerupa ko guske već stoljećima, a tako i danas, samo na malo perfidniji način.

New Report

Close