Marić tvrdi da ne pomaže bankama već dužnicima: Loši krediti iznose oko 40 mlrd. kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Marić tvrdi da ne pomaže bankama već dužnicima: Loši krediti iznose oko 40 mlrd. kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

opet laž, u vrlo kratkom roku, čovjek se totalno promjenio, bankari su rasipali lovu na projekte svojim prijateljima, znajući da nema nikakve osnove da se to vrati i sada je došao Marić da to sve amenuje, bravo, tko je sve uredno platio i vratio, taj je u Hrvatskoj idiiot, kakvi sve oblici lopovluka se neće smisliti, od PSN da ovoga, kakvi su to ministri stručnjaci, bankari upravljaju njima i cijelom Vladom, državom

Ma jesi pametan , kako te nije sramota s..čkat i još uvjeravat nas da je to dobro…. mi mulci koji sve platili i sad neka bu…a koja se nakrala još če mi konkurirat i recimo rditi damping s cijenama…. o zemljo otvori se i progutaj ovakve gov..re

pepe7


Ma jesi pametan , kako te nije sramota s..čkat i još uvjeravat nas da je to dobro…. mi mulci koji sve platili i sad neka bu…a koja se nakrala još če mi konkurirat i recimo rditi damping s cijenama…. o zemljo otvori se i progutaj ovakve gov..re

to se već dogodilo s PSN, konkurira ti onaj koji te i prije pokrao, j.ebeš ovu državu


… j.ebeš ovu državu

Potpisujem

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

kad bi bilo po saborskom govoru, komparacije iliti stupnjevanje pridjeva kod nas bi moglo ići i ovako:
plitak – plići – zastupnik
bahat – bahatiji – zastupnik
ali i među komentatorima ima dosta zastupničkog potencijala – što je, je

ne razumijem zašto bi ja bilo kome trebao platiti njegov dug?! ja baš suprotno tome želim da on propadne i kupim to za dvije kune. dok sam se ja susprezao od potrošnje on je kupovao bmw na kredit i muvao komade. bmw i komadi su u međuvremenu ostarili i …. tko bi sad to trebao platiti?

who dares, wins

Uvaženi kolega Moller PSN je bila samo glavobolja, a uzrok iste i pljačka se dogodila ranije!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ova zemlja je kao serija ‘Mućke’ ali u negativnom smislu. Zamisli da mi pošteni platimo propala zaduženja mamlaza građana i mamlaza bankara. Dođe mi da se odreknem državljanstva, već me sramota

Ma jesi pametan , kako te nije sramota s..čkat i još uvjeravat nas da je to dobro…. mi mulci koji sve platili i sad neka bu…a koja se nakrala još če mi konkurirat i recimo rditi damping s cijenama…. o zemljo otvori se i progutaj ovakve gov..re

To je zakonitost.
Neće dugove platiti banke a ni dužnici.
Uvijek će platiti oni koji uredno plaćaju poreze.
I kada će im faliti love u buđetu izmislit će na koji način oteti od onih koji redovno i uredno plaćaju poreze.
Tako su oni prije vladari od nas oteli 20 miliardi kroz fiskalizaciju , legalizaciju , toplinske certifikate , regulatore…

.


Uvaženi kolega Moller PSN je bila samo glavobolja, a uzrok iste i pljačka se dogodila ranije!

to svakako, pljačka je započela privatizacijom za vrijeme rata, nastavila kroz obnovu države i trajno se odvija kroz proračun i javnu nabavu, Marić je izdao poštene poduzetnike i narod, a pogoduje bankama i lopovima, zato neka se j.be i on i njegova porezna reforma


ne razumijem zašto bi ja bilo kome trebao platiti njegov dug?! ja baš suprotno tome želim da on propadne i kupim to za dvije kune. dok sam se ja susprezao od potrošnje on je kupovao bmw na kredit i muvao komade. bmw i komadi su u međuvremenu ostarili i …. tko bi sad to trebao platiti?

tako bi trebalo biti i tako treba biti. no ovo je SRH i to se ovdje neće dogoditi u ovom ciklusu. nama su puna usta socijale, a ta socijala je u 80% slučajeva bogatija od onih koji je financiraju. slično kako česi i slovaci sa mirovinama od 200-300 eura plaćaju grčkoj da isplaćuje mirovine od 1000-3000 eura. svijet je otišao u pm, a mi smo tamo odavno

...povijest se ponavlja...



… j.ebeš ovu državu

Potpisujem
[/quote]

ovu državu hebu doslovce svi…slovenci, srbi, bosanci, crnogorci, mađari, brisel i eu, hag, raznorazni domaći hoštapleri, 500k učmarenika na proeačunima… samo mi ne i zato uredno i konstantno dobijamo šamare kroz poreze, prireze, naknade, kazne, represiju, pušenje, autoceste, tunele, porez na nekretnine…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




… j.ebeš ovu državu

Potpisujem
[/quote]

ovu državu hebu doslovce svi…slovenci, srbi, bosanci, crnogorci, mađari, brisel i eu, hag, raznorazni domaći hoštapleri, 500k učmarenika na proeačunima… samo mi ne i zato uredno i konstantno dobijamo šamare kroz poreze, prireze, naknade, kazne, represiju, pušenje, autoceste, tunele, porez na nekretnine…
[/quote]

sami smo si krivi. razmaženi smo svi do zadnjega. zato i je tako. i jako umišljeni. ovo je posljedica toga.

...povijest se ponavlja...

@delboy – potpisujem! I dodao bih da smo pritom kao ovce! Evo ja ne plaćam rekete od HGK, Šuma i Turističke zajebnice i među poduzetnicima sam iznimka!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close