MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Toliko pricate o tim graditeljima i hvalite ih pa onda biste mogli i napisat da temelje na novom hotelu Amarin su toliko lose napravili da prvotni nadzor betona dalo je negativnu ocijenu i morali su srusit i na novo sve pocet.
Toliko o tome a prije dva dana sam bio tamo i vec se gradi 4 kat..sad ne znam kolko su u vremenskoj stisci jer ipak je kraj 2mj..brzo ce sezona

KFK Tehnika je d.o.o. i bavi se izradom pročelja, to nema veze sa Tehnika d.d.
[/quote]
Ozbiljno?, Znam tko su i isto tako se mogu pogledati reference, što su i za kog radili. Pitala sam da li su i oni uključeni u svom djelu posla? Pozdrav

Koji mulci u ovom računovodstvu rade? Nisu uspjeli pozbrajati sva tromjesečja, uglavnom 110 milijuna dobiti ili 10 kn po dionici. P/E 21,5 na današnju cijenu.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Koliko bi to bilo povecanje dobiti u odnosu na 2014?


Koji mulci u ovom računovodstvu rade? Nisu uspjeli pozbrajati sva tromjesečja, uglavnom 110 milijuna dobiti ili 10 kn po dionici. P/E 21,5 na današnju cijenu.

Sve su oni uspjeli, no nisu ocito htjeli to tako prikazati.


Koliko bi to bilo povecanje dobiti u odnosu na 2014?

Dobit možda čak bude jednaka ili 10% viša, to je sad nemoguće reći jer nisu napravili posao kako spada, puno me više smeta što predsjednik uprave nije bio u stanju napisati nekakvo izvješće. Valamar i Ilirija imaju stvarno uzorna izvješća, svaka čast, no ovdje ništa. Sramota.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Meni se cini nakraju da od turistickih dionica Maistra je napravila najmanji plus u dobiti prosle godine al sprckali su namjerno izvjesca kao i sa Adrisom da to malo prikriju.
Nadam se samo uskoro da ce preuzeti Liburniju a natjecaj bi trebao bit za dva tjedna ako se dobro sijecam

veliko razočaranje od izvješća, i to u svim pogledima.
a vjerujem da se i većina vas forumaša u ovome slaže samnom


veliko razočaranje od izvješća, i to u svim pogledima.
a vjerujem da se i većina vas forumaša u ovome slaže samnom

A cime si ti konkretno razocaran? I na temelju kojeg tocno izvjesca?

Neki su razocarani..ja sigurno nisam jer perspektive za buduce razdoblje dobre i investira se puno.
Ocekivao sam bolje FI posto su i druge turisticke kompanije iskazale za proslu godinu..mislim da Maistra bi trebala bar svake godine iskazat dobit uvecanu za bar 10% jer sam uvjeren da to itekako moze i treba


Neki su razocarani..ja sigurno nisam jer perspektive za buduce razdoblje dobre i investira se puno.
Ocekivao sam bolje FI posto su i druge turisticke kompanije iskazale za proslu godinu..mislim da Maistra bi trebala bar svake godine iskazat dobit uvecanu za bar 10% jer sam uvjeren da to itekako moze i treba

eto u potpunosti se slažem

Evo i ja sam razocaran… 😉

Evo live info za dionicare, Lone je poprilicno popunjen, sto je za pocetak predsezone jako dobro….Monte Mulini jos nije otvoren….radi se na usminkavanju zelenih povrsina….

ps.nemam dionicu, niti je namjeravam kupiti

Raspolozenje naraslo i za kupnju i za prodaju.
Mozda se blizimo nekoj objavi napokon..Liburnija ali i ovi Hoteli Maestral u Dubrovniku sta je Oreskovic naglasio da trebaju na prodaju nebi mozda bila losa investicija iako su to sve hoteli od 3* osim jednog koji je 4* pa bi trebalo puno ulagat ali i u Liburniji je također taj “problem”.
Vrijeme ce pokazat svoje

cinjenica je da se u sadasnje objekte ne treba ulagat 1.4 M☺

New Report

Close