LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od 07. travnja 2015. g. u modalitetu dražbe, odnosno modalitetu redovite trgovine nalaze se dionice čiji popis možete preuzeti u sljedećim datotekama:
Dionice u modalitetu dražbe
Dionice u modalitetu redovite trgovine

Zagrebačka burza

U petak, 17. travnja potpisivanje ugovora o izgradnji i nadzoru zgrade Panonskog drvnog centra kompetencija

U petak, 17. travnja, s početkom u 12 sati u maloj vijećnici Virovitičko-podravske županije, Trg Ljudevita Patačića 1, Virovitica, održat će se potpisivanje ugovora za izgradnju i nadzor Panonskog drvnog centra kompetencija. Potpisivanju će, uz župana virovitičko-podravskog Tomislava Tolušića biti nazočni predstavnici tvrtki Lavčević-inženjering d.o.o. (izgradnja) i M.G. Plan d.o.o. (stručni nadzor).

Ukupna vrijednost projekta čija će se provedba odvijati tijekom 24 mjeseca je 44.701.237,17 kn, a 99 posto vrijednosti projekta bit će financirano iz strukturnih fondova EU, dok Virovitičko-podravska županija kao nositelj projekta financira razliku od jedan posto. Projekt predstavlja uspješan primjer suradnje znanstvenika, lokalne zajednice i industrije jer su Virovitičko-podravskoj županiji (koja je nositelj projekta) partneri na projektu VIDRA – Agencija za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije, zagrebački Šumarski fakultet i Institut Ruđer Bošković.

177 kuna jedna dionica LVCV? U redu.

Šteta. Samo to imam za reći. Zapravo, imam potrebu napisati i sljedeće:

LVCV mi je bila jedna od velikih želja i pik na 90 i 100 kuna. Planirao sam ukrcaj i čekanje prvog kvartalnog izvješća. Iako je riječ o građevinaru, smatrao sam da je na tim cjenovnim razinama dovoljno siguran i vrijedan riskiranja uloga. Računao sam da, ukoliko dionica izađe iz PRT, a izvješće bude pozitivno, slijedi rast za cca. 30%, što bi bilo jednako rastu na 120-140 kuna, ovisno o ulaznoj cijeni.

Posljenjih dva mjeseca bilo je očigledno kako netko umjetno povećava likvidnost svakodnevnim malim transakcijama (2.000-3.000 kuna) radi prebacivanja dionice iz PRT u redovan režim trgovanja.

To je bilo posve u redu i opravdano. No, tada je i cijena umjetno rasla i – rast nije zaustavljen sve do dana današnjeg. Ne znam kako se ostalim investitorima čini, ali za mene je dionica i na puno nižim razinama, a kamoli na ovim postojećim, postala nerentabilna. Mišljenja sam da čak niti pozitivno izvješće neće moći opravdati ovakav rast. Naprosto, tko će biti spreman uložiti nešto više kapitala u LVCV pri ovim cijenama?

Moguće da je umjetno pumpanje postalo kontraproduktivno, jer – izuzev onoga koji pumpa – realna likvidnost nije se pomaknula niti za milimetar, a na ovim cijenama sumnjam da i hoće.

..lavčević puno zuji a malo meda daje..izvještaj nije baš obećavajući ali duga je godina..

Na temelju članka 277. stavka 2. Zakona o trgovačkim društvima i članka 28. Statuta društva LAVČEVIĆ d.d., Split, (dalje u tekstu: Društvo), Uprava Društva saziva

REDOVITU GLAVNU SKUPŠTINU

društva LAVČEVIĆ d.d., Split, koja će se održati 10. srpnja 2015. u 13 sati u sjedištu Društva, na adresi Bihaćka 2, Split.

12. Povlačenje dionica Društva iz uvrštenja na Zagrebačkoj burzi d.d.

4. REDOVITA GLAVNA SKUPŠTINA – LAVČEVIĆ d.d. SplitNarodne novine br.: 53
15.05.2015.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

A dionica ode 6,66% gore… znakovito ali i suludo. ZSE.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Pa kakve veze ima ako je i firma i dionica dobra? Pa biti će vjerojatno na MTP, kao i ostale firme koje su se delistirale…

P.S. Nemam dionice LVCV i ne znam je li dionica dobra, samo kažem AKO….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Dobit ce mo lovu kao nesuglasni dionicari,prosjecnu zadnja 3 miseca

Zato je i bilo trgovanja zadnjih par mjeseci da dobijemo 100 i nesto kuna ,a ne 300 ili u srbiji dobijas book,ili ti ga knigovodstvenu cjenu ako nema trgovanja

..a šta ako mi to ne želimo prodat po toj cijeni..

Pa nitko te ne tjera da prodaš. Možeš i dalje biti dioničar i sudjelovati u suvlasništvu…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Njima je realna cjena prosjek zadnja 3 mjeseca ili nominala😃😃a ne bi knjigovodstvenu cjenu isplatili

Pametni su -za sebe

Mozda bi im najrealnija cjena bila da nista ne daju ,,,

..pa ko će im prodat po toj cijeni 100tinjak i kusur kuna,vrlo mali broj dionica je prošao ispod 200kn,a da ne spominjem da smo većinom svi pa tako i ja kupovali 300,400i i plus kuna,ako skupe par tisuća komada mogu se tuć nogom u guzicu..ako vridi gazdama delistana valjda će vridit i meni,pa nek me dočekaju u penziji, ja im ne dam ispod knjigovodstvene i tu pregovora nema..

New Report

Close