LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje sve štima ali svi su u industrogradnji koja svakog časa može u stečaj i likvidaciju…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

A da zašto biti u dobrim HDEL i LVCV, radije “jahati valove” na (pred)stečajušama…uvijek ista priča, no uvijek sve dođe na svoje…

...


ma ribaru lovi ti lignje dok lavčević gradi i zarađuje

Hahahahah, tek sada vidija …. Ma vraga lignje, ne pamtim kad sam bija u ribe….pripremam se za sezonu; uvelo se dosta robe i sad to triba prodat, a nakon sezone, ako Bog da ide se u duuuuuži ribolov.
Naš Lav će još ove godine stati na svoje noge kompletno… Bitno da je preživija ovu krizu , a čak je ima i dobiti.

Izgleda da nikoga nije briga hoce li ova dioncia u CROBEXplus ili nece…

dovoljna je jedna transakcija dnevno, kupite prodajte 2-3 dionice, nece vas ubiti

Imam LVCV nije nagovor na kupnju/prodaju, samo mislim da bib ilo ljepo da udemo u crobexplus

...

Haoren slažem se s tobom u potpunost.
Frankie, fffffff, Flips i dr. također vjerujem da dijele moje mišljenje.
Najviše me zezne što dok burza radi i ja radim punom parom, pa ne stignem ni pogledati….

komentar izvješća

Izasao FI za 1q? gdje?

...


Izgleda da nikoga nije briga hoce li ova dioncia u CROBEXplus ili nece…

dovoljna je jedna transakcija dnevno, kupite prodajte 2-3 dionice, nece vas ubiti

Imam LVCV nije nagovor na kupnju/prodaju, samo mislim da bib ilo ljepo da udemo u crobexplus

Aj ja cu ti se stavit na kupnju na 80 a ti ozezi svaki dan po 100 komada.Je li moze??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo izvjestaja

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/378/2013-04-30-22923_pdf.pdf

Prihodi +42% no rashodi +59% , gubitak 1.5 milijuna ovaj kvartal..trebalo bi malo bolje prouciti izvjestaj pa ga onda komentirati.

...

Zanimljive stvari se dogadaju na HDELu… MOguce da se uskoro slicno dogadati i na nasem LVCVu 🙂

Imam dionice LVCV nije nagovor na kupnju/prodaju

...

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/211187/Default.aspx ..bit će para..

ponedjeljak, 27.svibnja 2013
Dugopolje: U srijedu počinju radovi na Aquaparku

Ima li Lavčević kakve veze sa ovim?

mislim da je to samo još jedno predizborno otvaranje radova

vidi primjer pelješkog mosta. ne virujen da neće aquapark bar 3 puta otvorit radove

najmanje još idući parlamentarni i idući lokalni izbori

9. svibnja 2013 službeno je otvoreno gradilište dječjega vrtića u Omišlju…
…Ukupna vrijednost investicije, uključujući troškove projektiranja (155.000,00 kn), otkupa zemljišta (700.000,00 kn), usluge nadzora i geodetskih poslova (100.000,00 kn) te opremanja objekta (1.000.000,00 kn) iznosi 11,2 milijuna kuna…
… na javnome natječaju izabrani su izvođači – zajednica ponuditelja: tvrtke Lavčević d.d., Prolux d.o.o.(Djelatnost:Instalacijski radovi) i Alfa atest d.o.o. iz Splita (Zaštita na radu, zaštita od požara, zaštita života i okoliša)…

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Splitzupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/215369/Default.aspx

New Report

Close